Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Citiat člana Toxic Pogledaj Post
    Ma cuje li mene neko ovde ja cu biti prvo zence, ma ustvari malo cemo svingovati, sad imam i drugara zvanog Estariol pa nek se javi ko ce da bude treci clan.

    A sto se tice djavolka ma ti nadji neku baku, ili bolje deku
    ma evo tebi deda poklanjam ti ga



    Comment


    • #47
      ljubavnice su za gazde i one sto imaju para....

      ....a ja sam samo jos jedan obican jebivjetar

      znaci....nema od te ljubavi nista
      C'era una volta....

      Comment


      • #48
        Citiat člana Toxic Pogledaj Post
        Ma cuje li mene neko ovde ja cu biti prvo zence, ma ustvari malo cemo svingovati, sad imam i drugara zvanog Estariol pa nek se javi ko ce da bude treci clan.

        Ammmm... Vidim ja da se ovde nista ne pitam...
        Dobro, ko ce da mi bude kum???
        Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

        Comment


        • #49

          Comment


          • #50
            - ljubavnica - ne radi ništa (osim onog što joj čini zadovoljstvo) dobija poklone, ne viđa ga često, samo kad je dobro raspoložen, odlazi sa njim na putovanja, uživa...
            Lilith

            sad znam zasto nnecem da se udavam
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #51
              Kada se sve postavi na svoje mesti i ne postoje zablude ...jasno ti bude da neko ima prodicu i da iz vaseg onosa moze ostati tebi samo lepo secanje onda uzivas ..opustis se jer nije tesko uzivati ..teze je nadati se uzalud ..varati sebe da pistoji neka perspektiva...
              Taj odnos se zasniva vise na strasti nego na ljubavi ....


              Gledajmo to sa lepse strane ..on dolazi , vodi vas na veceru , na putovanja ...ti si kraljica on tebi "zanosi jaja u krivinu" ne ti njemu , on tebi udovoljava ne ti njemu ..ona ga pere pegla i trpi nervoznog , znojavog ..sa tobom se on trudi biti neodoljiv ...Samo TI uzivas
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #52
                super ste.Slazem se . Razmislicu biti ipak ljubavnica nekome

                Comment


                • #53
                  ljubavnica - nemam nista protiv , sa njima nema problema

                  Comment


                  • #54
                    Ljubavnica

                    Ja se nekih zena setim, asociraju me na picajzlu u gacama jer su silom prilika...

                    Ja ne bih imao nista protiv:
                    Drugarice
                    Slatke curice
                    Koja me razume
                    Koju cu razumeti, voleti, mrzeti..
                    Ponekad videti
                    Ne razmisljati mnogo...

                    A vi to nazovite kako zelite, ali nista gore od picajzle, verujte

                    Zivele buba ruse

                    Comment


                    • #55
                      Sve može

                      Comment


                      • #56
                        ljubavnice???a zasto ce nam to??zar se ne opametimo na prvoj zeni?

                        ---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

                        zaboravih reci,nisam jos bio nijednoj ljubavnik kazu da sam preskup a recesija nas pere

                        Comment


                        • #57
                          'Problem' sa ljubavnicama je obično to što su 'nekvalitetne', to jest- čovek rasipa energiju na kojekakve glupače, samo da bi sebi, a i drugima, dokazao kako je sposoban da 'održava' još koju žensku...

                          Comment


                          • #58
                            Citiat člana magicmoment Pogledaj Post
                            a zasto ce nam to??
                            Da se vodi ljubav, dok je nekome lepo zar je bitno da li je ljubavnica ili ...???

                            ---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

                            Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                            'Problem' sa ljubavnicama je obično to što su 'nekvalitetne', to jest- čovek rasipa energiju na kojekakve glupače

                            Los ljubavnik=losa ljubavnica, nekvalitet prati nekvalitet, ljudi trose energiju kako sami zele
                            Zar je recimo bildovanje u teretani bolje od vodjenja ljubavi?

                            Comment


                            • #59
                              Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                              Da li je iskljucivo ljubav ta koja dovede do toga da zena izabere za sebe status ljubavnice?
                              Koju satisfakciju nalazi u takvom polozaju,u vezama
                              koje,mora da su vrlo mucne i bolne ako je ljubav u pitanju? (tesko je biti druga/drugi)?
                              Sta mislite o tome,kakav je vas stav? Opravdati takvu vezu ako je iz ljubavi,ili je ipak za osudu?
                              Niko od nas nije savrsen da bi osudjivao tudje odluke ...Elem
                              Biti ljubavnica (kada u svojoj glavi imamo "rasciscene racune") nije tako lose za one koji zele strast , ljuba ,lagodnost i slobodu -koju ipak brakom na neki nacin gubimo valjda...
                              Ko kaze da je ljubavnica druga?
                              sa posla leti kod nje ne kod zene...Sa puta leti kod nje ne kod zene ..na pauzi misli na nju ne na zenu ...
                              Ono naj vaznije gde je ljubavnica u prednosti , pa bre ljudi IMATE ISPEGLANOG
                              NAMIRISANOG
                              OKUPANOG
                              NASMEJANOG muskarca koji cini sve da vas iznova i iznova osvaja ..samo zato sto niste ta koja njemu u potpunosti pripada.
                              NE MORATE da osetite njegov zadah posle belg luka ni polse par meseci njegov prdez ....Mada , zavisi kako i koliko smo voljni i vesti da budemo PRAVA ljubavnica a to znaci da je u nasu korist i da uzimamo SVE sto je lepo ...jer ona druga stana naseg muskarca je ipak za zenu ....
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • #60
                                Veoma korisna osoba...

                                Comment

                                Working...
                                X