Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    najbolje mi stoji da budem ljubavnica
    Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

    Comment


    • #77
      Re: Ljubavnica

      Promenio tri žene, a još uvek ima istu ljubavnicu
      To se zove vernost

      SVE sta napišem smatrajte Salom

      Comment


      • #78
        Re: Ljubavnica

        Citiat člana điđi Pogledaj Post
        Promenio tri žene, a još uvek ima istu ljubavnicu
        To se zove vernost

        Da li to znaci da je lakse naci valjanu ljubavnicu nego valjanu zenu?

        Comment


        • #79
          Re: Ljubavnica

          Ljubavnica ti ne brani da pricas sa drugim devojkama.
          Sa ljubavnicom u krevetu se osecas lepo.
          Ljubavnica zna sta hoce, ona zna sta ti hoces to ti i daje.
          Sa ljubavnicom nikad nije dosadno.
          Sa ljubavnicom mozes na kraj sveta a sa zenom ne mozes ni do marketa.
          Ljubavnice su prave zene.

          Comment


          • #80
            Re: Ljubavnica

            Ljubavnice su prave zene.
            xexe pa i ta zena je necija ljubavnica ... malo to dodje kao zacarani krug
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #81
              Re: Ljubavnica

              Citiat člana Futura Pogledaj Post
              xexe pa i ta zena je necija ljubavnica ... malo to dodje kao zacarani krug
              To bi onda bila svalerka ako ja ne gresim negde?
              Mozda sam ja neke stvari shvatila pogresno
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #82
                Re: Ljubavnica

                Futura je to naipsala u 3 ujutro, ko zna na shta je ona mislila tada i da li je uopste mislila ...vec se raskokodakala i digla malo prashinu

                da li je ljubavnica i necija zena ili to nije ni bitno...bas bih voleo da neko to lepo objasni

                i ja nekako razmisljam kao COCO, za mene bi necija zena mogla bit samo moja svalerka, ali ako je ta zena sama a ja ozenjen ona bi za mene bila ljubavnica i to bi bilo skroz ok

                Comment


                • #83
                  Re: Ljubavnica

                  ali bi ti njoj bio samo svaler?

                  Comment


                  • #84
                    Re: Ljubavnica

                    ma....

                    mislim da ipak nije bitno ko je ozenjen udat ima decka ili shta vec... ako postoji nesto vishe od sexa onda je to ljubavnik/ljubavnica

                    mislim da je toliko prosto

                    Comment


                    • #85
                      Re: Ljubavnica

                      nejasna mi je sintagma "status ljubavnice".
                      sto se pretposlednjeg i poslednjeg pitanja uvodne teme tice, moj stav je da nemam ni zelju, ni potrebu, niti ikakvu satisfakciju da neciju vezu osudim ili da je odobrim.
                      ne postavljam sebe u "status" sudije, verovatno zbog toga imam ovakav stav.

                      Comment


                      • #86
                        Re: Ljubavnica

                        Citiat člana clanica Pogledaj Post
                        nejasna mi je sintagma "status ljubavnice".
                        sto se pretposlednjeg i poslednjeg pitanja uvodne teme tice, moj stav je da nemam ni zelju, ni potrebu, niti ikakvu satisfakciju da neciju vezu osudim ili da je odobrim.
                        ne postavljam sebe u "status" sudije, verovatno zbog toga imam ovakav stav.
                        To je predivno nježno biće kojom dajem sve svoje nježnosti koje nisam imao gdje da potrošim...
                        I da: ona ima mene kao ljubavnika.
                        I da: to je strašno uzbudljivo.
                        I da: sve je dobro što se dobro završi.
                        I da: nadam se da se neće nikada riješiti taj "status".

                        Comment


                        • #87
                          Re: Ljubavnica

                          Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                          Da li je iskljucivo ljubav ta koja dovede do toga da zena izabere za sebe status ljubavnice?
                          Koju satisfakciju nalazi u takvom polozaju,u vezama koje,mora da su vrlo mucne i bolne ako je ljubav u pitanju? (tesko je biti druga/drugi)? Sta mislite o tome,kakav je vas stav? Opravdati takvu vezu ako je iz ljubavi,ili je ipak za osudu?
                          Ljubav je uzrok sreći, zadovoljstvu, patnji, opomeni... i sve tako na smenu, uglavnom. Ljubavnica ne traži nikakvu satisfakciju ali može da traži ljubav ili korist od takve veze.

                          Ako ženu ljubavnicu posmatramo kao ženu koja voli muškarca a da nije slobodan, ili je ona u zvaničnoj vezi a možda i oboje, možemo pretpostaviti da je veliki procenat preljubnika u nezavidnom pložaju odnosno strahu da se veza ne otkrije što povlači:

                          - grižu savesti ako savesti ima a ima je taman toliko da im ne da mira,
                          - konstantno laganje partnera što čoveku redovno pričinjava veliki napor jer laž razara, opterećuje, slama dušu i greh je,
                          - ponižavanje ljubavnice jer ljubavnik se bezbedno vraća svojoj zvaničnoj partnerki dok ona ostaje sama ili sa nekim koga ne voli. Pretpostavimo da ni ljubavnik ne voli svoju suprugu ali zašto je sa njom možemo samo naslutiti (skuvano, oprano, ispeglano, sređeno, podmireno... jer da nije tako, ne bi se vraćao).

                          Sada je pitanje, ko je PRVA a ko DRUGA u srcu ljubavnika/supruga?

                          Ljubavnica je PRVA kada je ljubav u pitanju ali ne i poštovanje. Žena je DRUGA kada je u pitanju poštovanje, uslovno rečeno, ali ne i ljubav. Pretpostavljam da je poštovanje zbog dece i svega što su zajedno stekli u zajedničkom životu a čega se gospodin ljubavnik ne želi odreći.

                          Na kraju, ipak je muškarac igrač prema obe jer ljubavnica zna za ženu dok žena ne zna za ljubavnicu?

                          Da li je zaista u pitanju ljubav ili želja za pukim zadovoljstvom zavisi od daljeg trajanja.

                          Izuzimam sve slučajeve na koje se ne odnosi pobrojano.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Ljubavnica

                            Citiat člana Zoran Markovic Pogledaj Post
                            Ljubavnica ti ne brani da pricas sa drugim devojkama.
                            Sa ljubavnicom u krevetu se osecas lepo.
                            Ljubavnica zna sta hoce, ona zna sta ti hoces to ti i daje.
                            Sa ljubavnicom nikad nije dosadno.
                            Sa ljubavnicom mozes na kraj sveta a sa zenom ne mozes ni do marketa.
                            Ljubavnice su prave zene.
                            Evo dokaza da je moj stav ispravan. Ne sudim, kako reče clanica ali imam svoj stav kao što ga imam i o člankovitim glistama.

                            Comment


                            • #89
                              Re: Ljubavnica

                              ..gola ramena,....onda davno.......i osjecaj kad sam ih dodirnuo....osjecaj kao da cu svalog trena biti prenesen bilo kuda na svijetu...kao da nisam ogranicen na svoje tijelo....to je duhovni osjecaj, osjecaj da sam lagan kao zvjezdica na nebesima........a okolo tajna......
                              e to je ljubavnica...a izena...svejedno.....

                              Comment

                              Working...
                              X