Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vas odbija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ljubi te ja CURICA kad nece niko drugi

    Takodje odbija me nerazumevanje, svadja za sitnice, nervoza kad je ne treba biti..

    ps
    Coco ja spavam po ulazima, jel mogu ja da ...

    Comment


    • #32
      Citiat člana COCO Pogledaj Post
      Mene odbija i ono sto me privlaci, ukoliko 'to' ne zna kako da se postavi prema meni i privuce me jos vise

      I kao sto rekoh mamini balavci, iskompleksirani...pun je svet takvih muskaraca, 99% su takvi, cak im ni kurcic nije nesto iako oni misle da jeste
      ja glasam za COCO,,,tako jeee,,,kad su sledeci izbori????
      Puno ljudi na svetu imaju penis al se ipak nemogu smatrati mushkarcima...nije sve samo u bradi..maljama i smradu.....mushko treba da ume i mozhe...i ..i kad neche da hoce.......
      ma mrzim isfrustrirane,,i sujetne...koje us neshto nadrkani non stop...kao neshto su kurac ipo,,,to im pomazhe da manje mislu na frustracije oko malog pishu........
      postoje dva tipa MUSHKARACA....
      jednima se svidjam....
      a druge nemaju ukus.....
      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

      Comment


      • #33
        Fiona
        Lepo je kad se dve zene razumeju
        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

        Comment


        • #34
          odbija me rezervisanost

          Comment


          • #35
            Ja sam slobodan uvek, kao CW na zeleznickoj (cak i bolje jer se ne placa 5din za pis)

            I mene odbija rezervisanost, maljavost, los zadah, mio miris ispod pazuha...

            Comment


            • #36
              Patetika i uobrazenost.

              Comment


              • #37
                debeloguze, histericne, isuvise tvrdoglave, lake, lazljive...devojke

                Comment


                • #38
                  goxy, opet nosiš iste čarape 5 meseci

                  Comment


                  • #39
                    Nevaspitanje i nezrelost...

                    Comment


                    • #40
                      Kvarni zubi ....
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • #41
                        Kad mi kazu "bas si fin"

                        Comment


                        • #42
                          Pogled ispod obrva...

                          Comment


                          • #43
                            Odbija me nadmenost(nichim izazvana)

                            Smara me to foliranje i pokusaj (neuspesnan naravno) da se bude ono sto zapravo nismo.
                            Mene odbija jer mi je nekako ogavno da ne kazem pederski (bez uvrede )
                            Obicno su to oni sa malom kitom iskompleksitani isfrustrirani ....pa ostala jedino "dobra" stara taktika _ja sam za tebe izmislio svet
                            Ne znam je li to tuzno ili smesno
                            Eto , to je jos jedna stvar koja me odbija kod muskarca pa i kod zena.
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • #44
                              kada skapiras da si pogresio u izboru onda sve sto god ta osaoba uradi odbija me

                              Comment


                              • #45
                                Kad kaze da je u braku zbog dece, da ne spavaju zajedno vec dugo i da nije to to...ali deca...mamu im jebem musku lazovsku.!

                                Comment

                                Working...
                                X