Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vas odbija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta vas odbija?

    Obicno pitaju sta vas to privlaci kod osoba suprotnog pola. E ja pitam, sta vas odbije? Krene prica i to nesto ali umesto da se zagrejete jos vise,vi pocinjete da se hladite...a sve je fino pocelo? Sta se desi? Sta vas moze odbiti i naterati vas da pobegnete?


    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Maljavost definitivno

    Comment


    • #3
      Ružni maniri... i prostakluk.

      Comment


      • #4
        Koristoljublje...netolerantnost...prostakluk...... ...

        Comment


        • #5
          Pobegnem ja za sekund....Osetim nešto u sebi da mi ne odgovara i ćao.....

          Comment


          • #6
            neposhtovanje i prostakluk

            Comment


            • #7
              Prvenstveno-dosada.....

              Comment


              • #8
                glupoca,neinteligentnost,losi maniri,hmm....ima tu puno toga,smrad iz usta,hahahahaha.....

                Comment


                • #9
                  Navalentnost...

                  Comment


                  • #10
                    Pitomost, tvrdoglavost, neodlucnost
                    To je najkrace sto mogu

                    Comment


                    • #11
                      Glupoca, sponzoruse, neinteligentnost....

                      Comment


                      • #12
                        forsiranje....
                        Kada kazem-NE..to znaci -NE
                        Kada kezem-pusti me, to zaista mislim...

                        nema potrebe da me neko forsira da radim suprotno ili savetuje sta , kako i kada treba da radim ...
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #13
                          ja cu samo da se ogranicim ovde u odgovoru na virtuelne ribe , dakle:

                          smeta mi kada je ona malogradjanka, kad hoce nesto a nema petlje da se sretne s nekim a ne daj boze nesto i da preduzme po tom pitanju, smeta mi prodavanje postenja i morala ovde ( nekako sam uvek vise voleo one nemoralne - s njima uvek mozes da se dogovoris i nasalis i sve , ma sve bre)

                          Comment


                          • #14
                            Djavole, ti trazis djavola na pogresnom mestu pa postajes nervozan

                            Mene odbijaju pacenici i umisljeni jebaci, njih osetim na 1km
                            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                            Comment


                            • #15
                              licemerje je najgore a toga na ovom sajtu ima verujte.

                              Comment

                              Working...
                              X