Objava

Collapse
No announcement yet.

Poruka staroj ljubavi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta sam te nosila u srcu Hodaj malo
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • Crći ću od tuge. ♥

      Comment


      • " I nisam očekivala nista bolje, ali sam mislila da smo drugačiji. Nisam vjerovala riječima, ali sam mislila da vrijede. Nisam te držala čvrsće nego što je trebalo, ali ti mene nisi držao ni malo... "
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • Ja nikad necu moci tamo neke druge oci kao tvoje voleti, ja nikad necu moci tamo neke druge usne kao tvoje ljubiti...♥

          Comment


          • ljubavi stara, da si mi ziv i zdrav!

            Comment


            • Nemam gde, ja vise nemam gde da pobegnem.. Svaki put ja po svome tragu, u svom ♥ tebi vracam se...Kroz snove mi prošetaš uvek & lagano na prstima, kako ti već umeš...I znaš. ♥

              Comment


              • Kada bih imao jedan komadić života, dokazivao bih ljudima koliko greše kada misle da prestaju da se zaljubljuju kada ostare, a ne znaju da su ostarili kada prestanu da se zaljubljuju.

                Comment


                • Kome ja da ostavim ovo ♥ ranjeno? Evo ti i duša, čuvaj je...Ionako, odavno već...Tvoja je. ♥

                  Comment


                  • drop .... ....mmmm ne tako lako...
                    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                    Comment


                    • I sve dok živim, sebe ću da krivim.....♥

                      ---------- Post dodat u 21:50 ---------- Prethodni post je bio napisan u 21:32 ----------

                      Ti...poslušaj, znam da negde ipak čuješ me...Toliko moja ljubav i dalje, za tobom...Čista je. Ja dušu prodajem, da još samo jednom imam te...da te moje ruke zagrle...da te ove beskrajno tužne oči poljube... ♥

                      "Vise i ne brojim godine
                      cak i ne zivim vise
                      ja u ovoj stvarnosti

                      Nikome se vise ne dam
                      i vise nikog ne cekam
                      jer znam da nisi ti

                      Dan za danom sve sam
                      bliza svojoj istini
                      cuvam to sto nemam
                      cuvam sve sto bio si


                      Gde da osvanem
                      a da te vise ne trazim
                      u drugim ljudima

                      Gde da odem da te ne volim
                      gde kad dolazis u moje snove
                      da bih te kao nekad ljubila
                      i da tvoju dusu zagrlim


                      Sta mi vredi sad sto pitam se
                      da li si sam, kao i ja
                      u hladnim nocima

                      Nikad ti nisam priznala
                      moje je sunce ostalo
                      u tvojim ocima"

                      Comment


                      • Volela bih jednog dana, da te put nanese na mesto, gde ćeš pročitati sve šta za tebe bilo pisano je...I kada bude nevažno sve, usijane glave kada ohlade se, kada se bude čitalo, da li će i tebi zastati onaj čemer i jad jada tog sa kojim je neko nekada pisala sve to...Da li ćeš moći da se staviš u kožu moju, da zamislis te prstiće ledene i oči suzne, koje su na taj način patile. Da li znaš da te volim i dalje, i dugo i dalje ne želim to da priznam...Priznajem. .Da i dalje u mojoj duši samo ti stanuješ.. molim te da mi veruješ to. I jednog dana, kada sve se opet skocka za mene, da ispravim greške svoje, kada me nadju, da li zaista ostaće prekasno za sve...I dok bude se čitalo, ja pitacu se i neću znati, saznati... da li bi onda sve to samo bacio, da li bi ti išta pročitano značilo...Da li ćeš žaliti &tiho nakon toga plakati? Kao što nekada sam, za tobom...Ja. ♥

                        Comment


                        • ‎"Čekala sam. Umorila se. Izgubila nadu. Krenula dalje..."
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • Da li je i dalje moguća, ljubav bez dodira? Pod kožom i dalje tiho spavaš i stanuješ. Ja stavila sam tvoje reči ispred dela. I kada se skinu sve laži od stida tog, tada samo pronadji me...I ja tada ostaviću opet sve...Zbog tebe. Sve što tada bilo strah me je. Mozda jednog dana i tebi kane suza, kada neko izgovori moje ime, kada i tebi bude za sve druge...Kao meni...♥ u kvaru. Na mojoj je koži i dalje miris tvoj. Da, puno ti je sve lakše, kada me ne voliš? Boli me sve. Boli me dah. Boli me taj osecaj. Bole me sve te slike u glavi i tada suze te...Vrištala bih na sav glas, koliko me boli. Plakala bih neutešno, ne smeme, pogoršaće mi se opet sve. Ja dala bih sve šta umem i znam...Da čujem opet taj glas. Pogled. Zagrljaj. ♥

                            Comment


                            • Da li je bol naprosto jača, od Istine? Od poraza? I hoce li svanuti taj dan, da u trenu, duša ranjena prelomi sve, i pokaze rane što kao i moje, ne zaceliše...hoće li ikada sići reči te, da i meni postane lakše. ♥

                              Comment


                              • Ja znacu da me nema, kada blizu ♥ svog, ne budem cula otkucaj ♥ tvog....



                                "... kad nesto iz nicega stvorim
                                za to se do kraja i borim .

                                Da li si dobro spavao
                                one noci kraj zene te
                                kad sam te zvala svaki sat
                                da ti kazem volim te

                                Nije to moja osveta
                                nije, nije, ni odsteta
                                ja najdraze ostavljam njoj
                                tebe jedini moj

                                Jednom, znacu kuda i kako
                                mozda bice mi lako
                                da pitam te kome teze je
                                jednom kad blizu svog srca
                                ne cujem tvoje da kuca .... " ♥

                                Comment

                                Working...
                                X