Objava

Collapse
No announcement yet.

Poruka staroj ljubavi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od tebe ne znam da se oporavim...Što kvario si, ne znam da popravim. Pružam ti ruke da ih miluješ. Pre smrti , još jednom, da me ubiješ. ♥


    " Na podu sklupcana sedim celu noc
    od straha ne mrdam i ne pokrecem
    jer cim ustanem od tvoje stvari
    udaram se i saplicem

    Da bar sam pijana otreznila bih se
    da sam poludela, izlecila bih se
    al' bez tebe sam nemocna da idem
    a da ne posrcem

    Ref.
    Od tebe ne znam da se oporavim
    sto kvario si ne znam da popravim
    pruzam ti ruke da ih milujes
    pre smrti da me jos jednom ubijes

    Odjednom stize me
    sve od cega sam k'o luda bezala
    svih ovih godina i naglas zovem te
    da me opet prevaris i ostavis

    Da bar sam pijana razumela bih to
    al' trezna nesrecu dozivam nocas
    promenio si me, gotova sam
    obuzelo me je zlo " Na podu sklupcana sedim celu noc
    od straha ne mrdam i ne pokrecem
    jer cim ustanem od tvoje stvari
    udaram se i saplicem

    Da bar sam pijana otreznila bih se
    da sam poludela, izlecila bih se
    al' bez tebe sam nemocna da idem
    a da ne posrcem

    Ref.
    Od tebe ne znam da se oporavim
    sto kvario si ne znam da popravim
    pruzam ti ruke da ih milujes
    pre smrti da me jos jednom ubijes

    Odjednom stize me
    sve od cega sam k'o luda bezala
    svih ovih godina i naglas zovem te
    da me opet prevaris i ostavis

    Da bar sam pijana razumela bih to
    al' trezna nesrecu dozivam nocas
    promenio si me, gotova sam
    obuzelo me je zlo " ♥

    Comment


    • Čuju se koraci, duhova prošlosti. Lagano teram ih, al' znam neće otići. Jer ti si...Jedan od njih. ♥

      Comment


      • Kako je tako lepo ♥ u grudima, postalo ♥ od mramornog kamena? Da li je takvim samo vremenom postalo, ili ga nikada zapravo nije ni bilo? ♥

        Comment


        • Laku noć ti još poželim svaku noć, i kada nisi moj lepo sanjaj, ljubavi. Ne znam koliko njih za tobom uzdiše, ali jedno znam. Ko te voli...Najviše. ♥


          "Za dušu sam te zašila, i dugo plašila, da te ne izgubim, ali na kraju puklo je, taj konac sudbine, i naša ljubav sa njim...Iz tvoga sećanja, ću biti izbrisana. " ♥

          Comment


          • ♥ u tebi je strano telo, bilo i ostalo...Seti se, kad zaboli te, i dodje ti da pronadjes me. Na dusi tad me potrazi, tamo cekam te. ♥


            "Zar stvarno mislis
            da jos imam snage
            da moze sve biti kao pre
            jedan sam zivot predao tebi
            umreti dvaput, mnogo je

            Prljav je dodir koji me dira
            odavno slutim to
            srce u tebi je strano telo
            bilo i ostalo" ♥

            Comment


            • I kada mi je najteže bilo, ja pisala sam o tebi, iskreno sam pokušala sve da popravim. A ti si na sve, pljunuo. Do danas nisi podigao prokletu slušalicu, da pitaš jesam li ozdravila. I , na tome hvala ti. I sada je meni , pukao film. Čuvala sam u sebi sve najčistije, nikome drugome nisam mogla da dam se, svaki dan se tebi nadala. A, ti? Nemaš ti duše. Sve je bila prokjleta lažljiva maska, puko zavaravanje. Da, ja sam bila jedan lak plen, i obična budala, sto je u sve poverovala. I nikada mi neće biti jasno sve, kako tako moze samo čovek da te izbriše. Nestane. Ostavi sve. A da se ne osvrne. Da uništi. Sravni. I da te ništa i nikada...Ne zaboli. Hvala ti. Pisala sam o svemu, najčistije moguće, punih godinu i po. I ja to više ne želim. Ja to ne zaslužujem. Preteško je bilo, i ja nikada neću moći to da radim, sta radio si ti. Neću nikada. Jer ipak sada smo načisto, ko je voleo, a ko se samo fino...Igrao. ♥

              Comment


              • Jos uvek srce krene pesice
                do tvoje ulice
                tako svaku noc te ispracam
                ali nada, kako starim, propada
                iz tvoga secanja cu biti izbrisan

                Laku noc
                ti jos pozelim svaku noc
                i kad nisi moja ti
                lepo sanjaj, ljubavi
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • bivsi moj drago mi je sto si bivsi jer da nisi nikad nebi uvidela a je zivot tako lep a ljubav beskrajna
                  Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                  Comment


                  • Opusti se i uzivaj u lepoj muzici i ne traži dlaku u jajetu





                    SVE sta napišem smatrajte Salom

                    Comment


                    • "Miris njen osecas zar ne on se ne skida vodom on se skida slobodom.."))
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • Mrzim način na koji razgovaraš sa mnom, i kako češljaš kosu. Mrzim tvoje cipele, i način na koji mi čitaš misli. Mrzim što si uvek u pravu. Mrzim kad me teraš na smeh, isto kao i na plač. Mrzim što te nema kraj mene, i činjenicu da me nisi nazvao. No najviše mrzim to što te ne mrzim. Nikako, ni trunčicu, baš ni malo...Balašević
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • kad je rec o staroj ljubavi,valda bi samo ovo: puno srece

                          Comment


                          • Znam mila, obeco sam da te necu pominjati... Bogarati, i sudbinu proklinjati. U varos se preseliti, orcati i veseliti... Obeco sam srca teska... Obeco sam, al' jebes ga...
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment




                            • SVE sta napišem smatrajte Salom

                              Comment


                              • Zaliv: Poruka staroj ljubavi...

                                Nešto ću ti reći, lutko, samo to nemoj pričati nikom. Ne moraš više čekati da se kazaljke sklope. Znam jednog dripca koji misli na tebe i kad su kazaljke potpuno raštrkane...
                                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                                Comment

                                Working...
                                X