Objava

Collapse
No announcement yet.

HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

    Neki matori cikica seta samo sto se ne srusi i vice..."blokcici, blokcici, jeftino"
    Ebe se meni za blokcice al mi ga bilo zao, i uzmem 10 komada (ko hoce dacu mu dzaba)
    A bice i korisno jer nemam net stalno uz sebe, pa evo vam prepisujem danas napisano ...
    Last edited by goxy30; 23-03-09, 15:05.

  • #2
    30. Maj 2008
    Chupam joj iz srca slamku, a zauzvrat ona me miluje mladom travom pod nogama
    Livada pod neumornim suncem, jedan klen na sred nje, i ja

    Idem do starog stabla koje me podseti na dedicu sa blokcicima, idem da mu pravim drustvo

    On nek bude kralj, a ja cu biti princ livade, bar do veceras, i pokazacemo mi njemu (suncu) ko je ko, HA ebem ti jarko

    Dremez, slamka medj zubima, klen pod ledjima
    Skoro sve je tu, a sad kroz san idem po ono sto mi nedostaje, setih se davno izgubljenog mi dzukca bobija.... osecam njegovu toplu dlaku pod dlanovima....nestajem u hladu pod klenom, gasim se
    Last edited by goxy30; 23-03-09, 14:59.

    Comment


    • #3
      Da, dragi...behu to divni dani....(jbg sentimentalna sam) kada smo tamo na LJS usmeravali svoje strasti i umece u zayebu...sve u nadi pametovanja i kanalisanja vishka energije kroz nadmetanje recima, duhovitoshcu...a bogami i shire..."Vratice se rode" ... ne verujem... smutna neka vremena... ljudi vole jednostavnost - "bez umetnickog klizanja po umnim spiralama"... cista verbalna dnevna penetracija-bez pouke.
      Naidje po koji biser(hvala dragom Bogu da josh postoje).. no zamute ga instant porivi i nudjenje trivijale... Libido od coveka napravi orudje za ceprkanje po blatu...umesto da se lepo otvorenim ocima posmatraju zvezde..Tja... valjda previshe ocekivanja... a i verovanje da biti covek od reci i duha i ljubavi nije sramota... no ipak simulira na raritet...

      Comment


      • #4
        Sedeci , naslonjena laktovima na sto gledajuci jos jedan sumoran dan,pitala se,hoce li ikada biti ista?
        Vec dugo zuri u prazno,trazeci sitnicu da je prene iz mrtvila.Milica je opet tuzna.Ceo zivot joj se cini kao velika laz kroz koju se provlaci tracak istine.
        -Ne mogu se setiti kada saam postala ovako prazna,vec sam umorna od trazenja neceg,a ni sama ne znam tacno sta je to.
        Gde li sam na svom putu izgubila sebe?
        Nizu se pitanja..odgovori su ostali nemi…
        Dugo gradeci zid oko sebe , misleci da se tako moze zastititi od tupog bola koji je davno osetila,izgubila je moc komunikacije , osecaj davanja,primanja.Negde je izgubila sebe.
        Kako sebe ponovo ronaci ,biti veseo kada u dusi vlada praznina?Praznina ili bol kog se tesko osloboditi …Bol koji je sputavada zivi u ritmu svojih zelja
        Plaseci se svega ostaje sama iza zida I svoju borbu nastavlja neprimetno ,tiho da niko ne cuje ,kao da ne zeli probuditi bol koja spava.Njena dusa je ranjena.Vesto je sakrila devojcicu u sebi ili ju je mozda zarobila ,u okove stavila?
        Cega se plasi ?Moze li joj dobrota necija naskoditi?
        O,Milica se plasi tudje dobrote…za nju je zivot laz.Povredjena od svih , nema snage verovati da postoji istina…samo laz…
        Tunarajuci kroz hodnike svojih pomracenja nalazi strah , nepoznati strah koji joj prkosi.Da li je Bog salje na put , da ponovo pokrene u sebi snagu , onu koju joj dade po rodjenju ?
        Ali , Milica nema hrabrosti…previse bola…Svi koje je volela razocarali su je , povredili njenu osetljivost.
        -Ne ,nisu oni krivi ,ja sam .Niko ne moze znati sta ja osecam dok cutim.Pricam ja , ali niko ne razume I placem ali niko ne vidi .Moje suze stvaraju bol ljudima koji me vole I ja ih moram skloniti od sebe da ne pate zbog mene.Bol na njihovom licu , brigu u njihovoj dusi ja nesmem osetiti , jer I to bi me bolelo.Previse ih volim.Za njih zivim,njima se nadam u svitanje, za njih se molim ,a bezim od njih.
        Moj beg niko ne razume.Ni ja …zbunjena sam ,toliko bola I toliko ljubavi.Zar ne moze jedno bez drugoga?
        Zasto me povredjuje ono sto volim ?Zasto sam ohola I na izgled hladna?Ja to nisam nikada bila.
        Koga da krivim ?Ko me odvaja od mojih najmilijih kojima srce slamam? Ko drugi no ja sama?
        Hocu li ikada znati zasto ?!
        Sada samo disem ,koracam,srce kuca…ali nista sem bola ne osecam…-zaplakala je Milica.
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • #5
          Srpsko more. More , dobrih, losih, izgubljenih...ljudi. Talas, i eto ga jos jedan, poljubac nenadani. Sad smo jedno, u moru cudnom, zagrljeni. Ne progovaramo dok nose nas talasi. Umor u ocima, oziljci na licima. Izmesana osecanja dok gledamo oziljke, ljujbav, strast, neverica, bes, navika, ocaj...razumevanje, nezni 'dodir' po oziljku vraca nam snagu. Ne pustamo se. Obala na vidiku je, talasi sve jaci. Pogled uprt u daljinu, prizor koji daje nadu. Zaliv, dvoje pod vecernjim suncem za ruke se drze. Cudno mesto koje nevreme naizgled izbegava, tako blizu a tako tako daleko. Dok zagrljeni smo lakse je, sta zivot nosi videcemo

          Comment


          • #6
            Dve klupe, na jednoj si sedela nedavno, bila sretna dok sam te slikao. Bila si sretna dok sam te ocima pio. Bili smo srecni. Evo me sad sedim na tvojoj klupi sam, kise po meni, kisa u meni. Splav u blizini pun je ljudi, muzika vesela se cuje, pogledi uprti u mene. Idjot na kisi, da taj sam ja. Iz godine u godinu srce sve manje je, bol me ubija, nestajem. Slikam za uspomenu klupu nasu. Nestajem u kisnoj noci sa ukusom tvojih usana....uploadovacu fotku klupe naknandno, sad ne mogu, jbn mobilni.

            Comment


            • #7
              Predvece...suton nad Beogradom ...oko mene moji najmiliji ...
              blag povetarac mi dodiruje lice...
              Osecam prazninu...
              osecam onaj isti strah ...kao sama na ovom svetu ...
              ...nisi tu ...moja okolina ne opostoji ...stiskam sake u pesnice i nastavljam hod da niko ne primeti moj strah i pustam povetarac da me dira ...misleci da su tvoje ruke ....

              09.07.2009
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #8
                jos jedan dosadan dan u ocekivanju kise .....razmisljam o sinocnom razgovoru nemoj doci jer ovo ono uh kako se polako razdvajamo.. selo kao nisi znala sta ce reci ... i samo ono nemoj drugi put ,,,,,,,,,voleo bi da mi nesta drugo ulije snagu za predstojeci vikend ali sta to moze biti.........

                Comment


                • #9
                  "Mnogo je lakše shvatiti da ste u zabludi nego otkriti istinu. Zabluda leži na površini i s njom ćemo lako izaći nakraj. Istina počiva u dubini. Tragati za njom nije svačija stvar."...tako je rekao Gete...
                  --------
                  "ono sto nas ne ubije samo nas cini jacim"

                  Comment


                  • #10
                    "Ja sam imala po neku vaznu stvar,
                    jedna od njih bio si ti ..."

                    San nikada ne dosanjan .Ostro secivo koje preseca moje telo.Ne osecam bol,samo hladnocu.Umiruje me boja tvog glasa ne slusam sta mi govoris.Nista nije vazno.
                    Opet secivo ...i krv.

                    Comment


                    • #11
                      "... Kad vas ljubav pozove, pođite za njom, premda su staze njene tegobne i strme. A kad vas krila njena obgrle, prepustite joj se, premda vas mač, skriven među perima njenim, može povrediri. A kad vam progovori, verujte joj, premda vam glas njen može uništiti snove, k'o što severac opustoši vrt. Jer, baš kao što vas kruniše, ljubav će vas i razapeti. Isto kao što vas podstiče da rastete, isto tako će vas i okresati. Kao što se upinje do visina vaših i miluje vam grančice najtananije što trepere na suncu, tako će se spustiti i do vašeg korenja i protresti ga u njegovom prijanjanju za zemlju. Poput snoplja pšeničnog, sakupiće vas u naručje svoje. Omlatiće vas, da bi vas ogolila. Prosejaće vas, da bi vas otrebila od kukolja. Samleće vas, do beline. Umesiće vas, dok ne postanete gipki. A onda će vas izložiti svojoj svetoj vatri, tako da postanete sveti hleb za svetu Božju svetkovinu.

                      Sve će vam to ljubav učiniti, ne biste li spoznali tajne svog srca i u spoznaji toj postali deo srca života."

                      ===========

                      ============
                      :confused:

                      Comment


                      • #12
                        Nesto od ranije:

                        Zaliv
                        Zamislite narkomana u kavezu i tu odmah tik uz resetke setha COCAINA njegova cura koja kroz njegove vene fura
                        Zamilsite sad plavo more, zaliv neki tamo, maslinovo drvo, letnje veche, vino, poljubac, zagrljaj ....zamislite tu mastu u zagrljaju ochaja, zelju, bes, beskrajno tumaranje po dzepovima za kljucem...dzepovi su vec pocepani i u nekom ludilu cesto se pripisuje dzepovima krivica, suplji su...

                        Talasi udaraju, COCAINA je tu negde, leto je tu negde, a vreme ide li ide

                        Sve se pretvara u pesak, dolazi i dolazi, a ista misao nikako ne prolazi

                        Zora ili suton, ne znam, talasi su tu, to znam!?

                        Comment


                        • #13
                          Sanjao sam
                          U snu si bila plava i opet nekako neponovljiva
                          Horizont se naglo sirio dok je tvoja kosa menjala nijanse plavog usled prelamanja sunceve svetlosti
                          Buducnost a mi u nekakvom liftu koji se brzo penje i gde ljudi uzivaju u vidiku koji se prostire na Beograd
                          Avala
                          Pogled ti je bio uprt negde neodredjeno u daljinu, i dok su svi uzdisali gledajuci Beograd ja sam tebe gledao a ti tamo negde u daljinu
                          Nisi ni treptala, oci su ti bile tople i u njima sam video sve
                          Ako se mora mreti sad je pravi cas pomislio sam
                          Neki klinac te ocesa dok je jurio unaokolo, oci ti zadrhtase i sve se srusilo

                          Budan sam i sam, opet Beograd ali ovaj put 2008
                          Evo jurim papir i olovku da zapisem ovo ali mi ne ide nesto, nikad necu pretociti taj san i tebe u njemu na papir

                          Hvatam jastuk i pokusavam da nastavim tamo gde me je mali vrag prekinuo

                          Comment


                          • #14
                            blokce?
                            e pa da zapishem:

                            - 1 kg sargarepe
                            - 1 pavlaka
                            - toalet papir
                            - jogurt
                            - mushmule 1/2 kg

                            Comment


                            • #15
                              EH selo moje lepse od novog beograda

                              pazi idillla.....sljiva na sred livade, zapisavali je kerovi, kakila krava na jednoj strani, a svinjce na drugoj, mesecina i samo cvrcci cvrkucu, mlecni put se vidi ko na dlanu.....a ti prislanjas milojku uz sljivu a svo lisce suslja gore na vrh krosnje...pade neka zelenika i milojku po sred chela...ayojj mene grdna sta ti je milojko rece ona....miris onoga od krave i svinjceta ti se provlaci kroz mirisni organi dok si ti u milojki nesretnoj

                              ebote jel to ljubav pitam se sad ja, volem selo, volem moju sljivu na sred livadu, i moju njivu

                              Comment

                              Working...
                              X