Objava

Collapse
No announcement yet.

zivot pisan srcem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: zivot pisan srcem

    Poklanjam osećanja umesto da ih prodajem kao što to čine mnogi! Okrenu se oko sebe i procene situaciju, pa odrede cenu! Ko želi njihova osećanja znaće tačno šta i koliko, nema tu ništa loše i što bi poklanjali nešto što mogu da naplate?! Njima je izgleda tako dobro ali ne znam za one što ih kupuju, jer ta osećanja mogu da ispune očekivanja, ima li u njima topline? Ko tu gubi a ko dobija, ima li u toj trgovini išta dobro bilo za prodavca, bilo za kupca?! Nije ni meni sve potaman ume da boli kad pokloniš osećanja ali to boli samo mene i to me teši, jedno je zlo i u odnosu na ta dva, na prodaju i kupovinu osećanja!

    nebo je moja granica

    Comment


    • #17
      Re: zivot pisan srcem

      Nekad je najbolje dici ruke od nekih osoba... Kada bolje pogledas, vidis ko je zaista zasluzio da bude u tvom zivotu... Na neke stvari stavis tacku, ne zato sto zelis, vec zato sto tako mora da bude... Neke teme zauvek ostanu zatvorene, jer je tako najbolje za sve... Ljudi odlaze i dolaze... Bez tvoje volje i zelje... Vremenom se naviknes na sve... Ako neko zaista zeli da bude deo tvog zivota, to ce se i pokazati, vremenom..

      nebo je moja granica

      Comment

      Working...
      X