Objava

Collapse
No announcement yet.

Razocarenje...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razocarenje...

    Da li vas je nekada neko razocarao, neko vama blizak?
    Kako ste to podneli ?
    Sta ciniti nakon toga?

  • #2
    Uvek kroz zivot prodje neko takav, ali na to treba gledati kao na jednu dobru skolu i produziti dalje. Jer kako kazu full me once shame on you, full me twice shame on me.Sve je to deo odrastanja i zivota!!!!

    Comment


    • #3
      Uvek nas neko razocara ...nego nesto se mislim da smo sami krivi ..mozda previse ocekujemo od ljudi nama bliskih ili onih drugih ...
      Bilo bi lepo da me razocaraju oni sto me ne vole od njih nista lepo ne ocekujem

      Razocarao me je NEKo ....davno ....dabome da jeste ...to je zivot -kazu ...bilo je tesko kao da neko rusi moj svet ...ali proslo je ...Nosim se cinjenicom da SVe jednom prodje pa tako i prolazim kroz teze trenutke ...Trudim se da ne ocekujem mnogo ili bar da prihvatim STa i KOLIKO mogu ili ne mogu ocekivati od ljudi koji me okruzuju pa tako lakse podnosim ...
      Sta nakon toga ?

      Pustis da se stvari same slegnu ...prosto je nemoguce pametno odreagovati tada dok je jos toplo jer mesaju se osecanja ...sujeta ...bol razocarenja ...ljubav ...
      Setimo se da svi gresimo
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        Onaj ko razočara, nije vredan razmišljanja i sekiracije

        Comment


        • #5
          ponekad nas razocaraju bas oni u koje najvise verujemo
          ...........najvise volimo
          oni od kojih se najmanje nadas
          nema definicije "razocaranje", zavisi ko kako na to gleda

          ==========

          Comment


          • #6
            Ne podnosim razocarenja, razbesnim se i vise ta osoba za mene ne postoji.Ne vidim razlog da se bilo ko razocara u bilo koga.Sve se zasniva na toleranciji i poverenju.Ako toga nema onda je kraj price.

            Comment


            • #7
              A zašto ne pričamo malo više o onima koji su nas očarali?
              Pričajmo o njima dok imamo šta lepo da kažemo,jer kada nas sutra raz+očaraju možda nećemo želeti da ih pominjemo.

              Comment


              • #8
                na kraju uvek razocaranje dolazi ,neko se uvek razocara kada dodje kraj ,retko kad da kraj oboje zele ,za kraj uvek skoro uvek je kriva jedna strana,ona drua pati i prezivljava bolne trenutke,posle razocarene dolazi praznina teska i duga a onda mali tracak svetlosti nada mada sa strahom u srcu iscekujemo ponovo momenat kada cemo voleti a da pri tom ni ne pomislamo da nas ceka kad tad ono sto smo nekeda davno svi preboleli etooo ..................... e bas je ovo bezveze sto sam napisao

                Comment


                • #9
                  Svma se desi da se razocaraju u nekoga..to je zivot..treba snaci snage i oprostiti..ipak smo ljudi..ljudski je gresiti, ali je vrlina oprostiti...

                  Comment


                  • #10

                    verovatno slaba ponuda, ali hey starije dame drzte sta mozete....godine idu a posle sledi kajanje
                    bolje qrcic u ruke nego qrcina tamo negde

                    elem
                    ja sam razocaran u neke ljude koje znam godinama, zajmio im pare cinio sve i svasta...a kad meni zatrebalo...cvrc...svi junaci nikom ponikose

                    ne cinim nista po tom pitanju, cak i da mi zatraze opet dao bih sta imam i mogu...ali kad bi seli u drustvu negde na pivo....sve bi im reko, ali sve

                    pred svima naravno

                    Comment


                    • #11
                      naravno da mi se desilo ,mislim da ne postoji osoba kojoj nije .razlicito podnosimo.Ja uglavnom budem tuzna , nekada i ljuta u prvi mah ali to ne pokazujem.Naucila sam da emocije sacuvam za sebe.
                      Sta cinim tada?
                      Dam jos jednu priliku i pustim da vreme ucini svoje ,ako nema boljitka distanciram se ...

                      Comment


                      • #12
                        pre, kad sam bio mlađi stalno sam se razočaravao.
                        međutim, vremenom sam verovatno otupeo
                        koliko je to dobro, toliko i ne valja

                        uglavnom, jesam optimističan, ali su mi za neke nove ljude/stvari/događanja osećanja i očekivanja dosta rezervisana
                        Citiat člana Crvenkapica
                        jebeš ljubav ako nije nesrećna

                        Comment


                        • #13
                          Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                          pre, kad sam bio mlađi stalno sam se razočaravao.
                          međutim, vremenom sam verovatno otupeo
                          koliko je to dobro, toliko i ne valja

                          uglavnom, jesam optimističan, ali su mi za neke nove ljude/stvari/događanja osećanja i očekivanja dosta rezervisana
                          Isto, nekad sam se znala razocarati i praviti dramu od svega i svacega
                          Danas se to veoma retko desava i isto kao Ice man gledam da budem optimisticna
                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • #14
                            niko me nije skoro razočarao
                            da li su se to ljudi promenili na bolje ili sam ja napravio dobar gard?
                            hm
                            Citiat člana Crvenkapica
                            jebeš ljubav ako nije nesrećna

                            Comment


                            • #15
                              vrlo tesko, bas tesko
                              sa njim sam bio evo vec 30god
                              pokvario se nacisto, ne slusa vec dve godine uopste
                              a na kraju je resio da nista ne radi
                              zamenio sam ga i kupio drugi vodokotlic

                              ali uspomene su .....
                              ____________________________

                              inache (malo ozbiljno, kao)

                              razocarali su me neki prijatelji, kojima su neka zenska dupeta bitnija...iako svi znamo da ce doope da dodje proseta odradi i ode...nisu to fine guze, to su gooze koje svi gooze
                              i ja sam

                              ebem ti prijatelje, neke

                              Comment

                              Working...
                              X