Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav (ni)je rat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubav (ni)je rat?

    Kazu da je u ljubavi kao u ratu - biju se bitke, gubi i dobija. Vuku se pogresni i pravi potezi...

    Koliko ste spremni oprostiti svom "neprijatelju" i da li izgubljena bitka moze biti i dobijena?

    Koliko ste spremni priznati svoj deo greske kada se prozivaju pocinjeni "zlocini"?

  • #2
    Sta ba da priznam...ma nikad haha
    C'era una volta....

    Comment


    • #3
      Eh ljubav...Ma kakav rat?..Koji ego?..Ma to ne vodi nikuda...

      Dogovor...tolerancija...prashtanje..ma cemu inati?..Kome je to donelo srecu i mir?..I zasto borba za dominacijom? Nad kim da se vlada? Pobogu!
      Pa ljubav ne podrazumeva podcinjenost i privatnu svojinu!..Dajte lufta partneru..da dishe...Svaki pritisak dovodi do exspanzije energije i do pucanja...A svako "pucanje" slabi vezu...
      Sloboda je pravo sviju..naravno bez zloupotrebe..molim! A i vredi malko zazmuriti..ne videti bash...sve...

      Comment


      • #4
        potpisujem gore navedenu izjavu....
        C'era una volta....

        Comment


        • #5
          Ljubav je jedno veliko

          Iako sam svestan toga ja ipak bez ljubavi ne mogu, evo imam problema i sa disanjem-funkcionisanjem.... jer sam bez ljubavi ostao
          Last edited by goxy30; 24-10-08, 20:55. Razlog: zaboravih fotkicu hehehe

          Comment


          • #6
            hajde da vodimo ljubav a ne rat

            Comment


            • #7
              S kim bi ti da vodis ljubav

              Comment


              • #8

                Comment


                • #9
                  hahahaha eros dobra ti slika gde ih samo iskopas

                  rat pocinje pucanjem veze , ili mozda je muvanje rat

                  Comment


                  • #10
                    ama nista ne priznajen, ne volim da budem prozvan

                    i trudim se da se nedovedem u takvu prozivacku situaciju ! kji ce mi to djavo ?

                    Comment


                    • #11

                      Comment


                      • #12
                        Ratovanje je moj posao, valjda se zato slabo snalazim u ovom drugom! ;-)

                        Comment


                        • #13
                          Sad se setih...
                          Citala sam u nekim novinama...Na poslednjoj strani postoji rubrika "Saveti".
                          Javlja se covek koji iznosi problem ,parafraziram sada:

                          "Moja zena stalno hoce nesto da raspravlja,stalno poteze pitanja oko kojih bi se mogli posvadjati,skace na mene za svaku sitnicu,ja sam umoran od toga..."

                          Garantujem da je ocekivao neko sazaljenje i odgovor tipa:" Vi zasluzujete bolje,te svadje nisu zdrave,promenite partnera itd."

                          Ali ,odgovor je bio ovakav:
                          "Budite srecni sto imate zenu koja se bori da vas odnos bude perfektan i budite zadovoljni sto ne zeli da gura nista pod tepih i sto se bori da izmedju vas ne ostane neki neresen problem.To je dokaz da vas ona voli i da zeli da uspete.Ako gurate smece pod tepih,to smece ce vas jednog dana ugusiti a ne zdrava rasprava."

                          Greske se prave,treba ih pricati.E sad,niko nam ne brani da zavijemo go*no u sjajan papir. Radi lakseg varenja...
                          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                          Comment

                          Working...
                          X