Objava

Collapse
No announcement yet.

Seks s bivšim- slamka spasa ili…

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Seks s bivšim- slamka spasa ili…

Sama/sam si, a svi oko tebe u stabilnim su vezama zbog čega često pomišljaš na bivšeg frajera/curu.. Da li je to dobro ili srljaš u propast?
    Zasto?
    Sve u vezi sa ovim odnosom ....
    ...ni u ludilu nemoj mojom ulicom...

Muškarcima je lako – kada im je seks očajnički potreban, naći će ga iza prvog ugla. Kod žena je situacija nešto drugačija. Kod onih najliberalnijih važi pravilo da muškarac mora barem da im se sviđa. Bivši je pravo rešenje: bila sam tamo, probala, on mi je pouzdan, ume, znamo se… S druge strane, koliko god mi mislili da živimo u modernim vremenima, ipak onaj broj muškaraca s kojima je žena bila, kada se podvuče crta, treba da bude “pristojan”. Naravno, bivši se ne računa dvaput.
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

Comment

on te već jako dobro poznaje i njemu ne treba da “crtaš”. Zar ne ?
      ...ni u ludilu nemoj mojom ulicom...

Comment

Zanimljiv nacin razmisljanja, ja mislim da je to sa bivsim partnerima malo bezveze.
        Mozda samo neko pusto ostrvo ili slicna situacija pa da se upustim u tako nesto

Comment

ako je postojalo nešto više osim telesne strasti i privlačnosti, ne preporučujem sex sa bivšim/bivšom

ako je to bila samo strast, što da se to ne ponovi?

znam tolikooo devojaka kojima osećanja nisu na prvom mestu, već samo broj
          okej, tu je već nešto drugo po sredi i nije za ovu temu.
          ali svakako, postoje oni kojima čak ni to "peistojan" nije neophodno.
          Verovale moje dame ili ne.
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

Comment

Bzvz mi je i pomisao.
            Mozda bih drugacije razmisljala da sam sama.
            Ovako -hvala, ali ne, hvala

Comment

Mozda, nikad se ne zna, cudni su putevi bozji
              Kako ono kazu "nikad ne reci nikad"
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

Comment

kaže bivša pre neki dan sms-om, ej tu sam za vikend, aj se vidimo?
                maco, pa nismo u kontaktu više od godinu dana, dogodili su se novi momenti
                ae pali.
                msm, iskulirao sam poruku, al kažem vama šta sam mislio
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

Comment

Trebao si se malo poigrati sa njom, mozda je htela samo malo drustva, ma ko zna
                  [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                  Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

Comment

Why not? Bez iznenadjenja

Comment

Neznam, ali meni to nekako, kao da sam presla preko svoje reci...
                      Sada kad razmislim, nebih mogla...
                      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

Comment

Nikada. Jer šta ostajem ja, ako ostanem i bez svoje reči? ♥

Comment

Working...
                        X