Objava

Collapse
No announcement yet.

Saveti za mlade mame, nase novopecene domacice...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saveti za mlade mame, nase novopecene domacice...

    Novopecene mame/tate...

    Iz mog skromnog iskustva da se zakljuciti da svaka druga novopecena mama tj udata zena gleda kako da se opali sa strane jer joj je zivot monoton i jednolican...sa muskarcima je verovatno jso gora situacija...

    eeee pa drage zenice znajte da nista lakse no da se opalite sa komsom perom ili postarom stojanom, ono sto ce biti teze je da to sacuvate kao tajnu ili da zivite sa tim uz svoju voljenu osobu

    OPREZ

    lmate vezu sa strane i ne znate kako da sve iskontrolisete i uklopite sa svojim zivotom
    odmah izadjite iz takve veze, dobro razmislite da li vam je dobro sa muzem i da li volite svoje dete pa onda resavajte prvo svoju zvanicnu vezu pa tek onda ulazite u druge

    imali ste vezu ali ste sa tim zavrsili, ipak grize vas savest i ne znate sta da... STOP odmah imajte na umu da vas je i partner u nekom stadijumu zivota ili prevario ili bio na ivici toga ili upravo sad razmislja o tome....NIKAKO dati partneru do znanja sta ste uradili jer je nemoguce objasniti da je to bila greska i da ce vas on/ona razumeti

    zelite da imate vezu sa nekim, kuckate se preko neta, vidjate se u pekari ili.... odmah zaustavite flertovanje, na ovaj nacin ne samo da stvarate sebi potencijalni problem vec verovatno i toj osobi sa kojom flertujete....prvo raskrstite sa svojom zvanicnom vezom pa onda flertujte i zivot ce vam biti mnogo jednostavniji

    ako imate dete a veza vam ne odgovara tj nije ono sto je nekad bila.... ne uskacite u veze sa strane dok ne zavrsite sa "zvanicnom" vezom, pitajte svoje dete kako bi se osecalo da zivi samo sa jednim rodtiteljem pa onda odlucujte oi svemu ostalome...

    par malih primera, verovatno ih ima jos ali eto meni su ovi pali na pamet, shta vi mislite o ovome, neki savet?




  • #2
    evo i jednog saveta za mlade muževe
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Citiat člana baby Pogledaj Post
      evo i jednog saveta za mlade muževe
      pa ako joj ja trebam puniti orman da drugi muskarac ne bi mogao da stane.... eee onda mi lakse i jeftinije da platim 1-2x nedeljno neku lepu qrvicu da mi posluzi, ne moram da mislim o nepredvidjenim troskovima a imam i viska prostora u stani

      nije bas neki savet ali mozda se nekom i svidi taj tvoj

      Comment


      • #4
        1. lepa, teško da će biti jeftinija, ali ajd ne razumem se baš u ponudu,
        2. čemu služi žena, a čemu qrvica? npr. hoćeš li s njom starost čekati?
        3. zar višak prostora u stanu nije depresivan?
        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
        sigpic

        Comment


        • #5
          1.
          ZNAS KAKO malo mi je muka od toga lepa pa mora da bude skupa, tj treba mnogo para...to mi je itekako poznato ali je itekako bzvz...kao da se zenis sa najnovijim modelom BMW-a a ne sa osobom ... e tako se oseca muskarac sa danasnjim lepim zenama

          ja sam izuzetak, bar tako mislim za ovo gore navedeno...mada su mi se sve pa i moja zena smucile onako poprilicno

          2. ajde ja tebe da pitam cemu sluzi muz posle recimo 10tak godina braka?
          ili zena cemu sluzi posle 10god braka, pa sluzi ti za nekog ko ti je tu kao podrska, neko ko ce ti pomoci sa decom, a ljubav i sex eeee to je vec za filmove po meni

          veruj mi kad je u pitanju to da ja punim ormane nekim glupostima i bacam pare za zenu, ili da uzivam u drustvu qrvice pre bih izabrao ovu drugu varijantu jerbo ako moja zena zahteva i svadja se s mene za neke krpe i slicno do qrca onda...ne treba mi
          inace qrvice su mi nepotrebne, to sam samo kao primer naveo mnogo bi lakse i lepse bilo naci normalnu osobu...

          3. visak prostora je visak prostora, kako znas da bi bio prazan

          pogledajmo malo oko sebe, ima muskaraca bas kao i vas zena, kao pleve
          a vredi li bar sacica njih nesto...vredi ali samo nekih 0.01% po mom misljenju a to je ili zauzeto ili...
          e zato vecina nas zivi sa onim sto ima zbog onoga sto ima, i zbog navika koje svi mi tesko menjamo

          zato prnemo u chabar s nekih 50-60-70god i kazemo eeeeee
          KAKO SAM SE ZAEBO

          ali vecina nas ce to reci, samo ce isto tako reci eto bar imam sina cerku ili... pa ce se sa time utesiti sto nije bas na mestu

          Comment


          • #6
            Ih bre Gox,malo vise postovanja za zenu koja je odlucila da bas tebi rodi dete i provede zivot sa tobom...
            Ta odluka uopste nije tako mala stvar.
            Kao da si ti idealan pa ne dobijas sta si tako idealan zasluzio i treba ti krivac
            Cinjenica je da se mi svi menjamo kako odmicu godine ,tako se menjaju i nase zelje.
            Tako,onaj izbor od danas sutra vec nije dobar,pa tudji bude bolji a taj isti misli da si ti bolje izabrao...ma gluposti....
            I svi smo mi upali u tu neku "rutinu" ,samo se treba pomiriti s tim i uzivati u onome sto smo prosli i sta cemo jos prolaziti
            a ne jadikovati kako smo mogli bolje ... tako je ,kako je.
            Eto,verovatno cu vec sutra misliti drugacije al sta sad
            Svi se menjamo
            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

            Comment


            • #7
              1.
              ZNAS KAKO malo mi je muka od toga lepa pa mora da bude skupa, tj treba mnogo para...to mi je itekako poznato ali je itekako bzvz...kao da se zenis sa najnovijim modelom BMW-a a ne sa osobom ... e tako se oseca muskarac sa danasnjim lepim zenama
              čekaj sad, ko govori o ženidbi, ja te razumela da si napisao da ti se više isplati da platiš, nego da se ženiš.... pa to komentarišem- to što bi platio teško da ako vredi nešto bude i jeftino... bar ja nisam čula za totalnu rasprodaju, sezonska sniženja na plavom mostu ili onom parku ili gde već...

              2. posle 10 god., recimo da je tu i dete, potreban ti je muž da ti objasni da si za sve ti kriva, kako si ga ramazila i da pravi pekmez od njegovog sina jedinca, a onda ... mašala ... on je tu da objasni sinu kako treba braniti mušku čast, a one ženske guske treba vući za kikice i pokazati ko je pravi baja i sl....
              da odlazi na roditeljske samo u slučaju ako je učiteljica sisata i mlađa
              ženu da nauči kako njegova mama pravi gibanicu, ajvar i dr. mada to bi mladica trebalo radnije da nauči ima još puno toga...

              moram priznati da je ta prva desetica poprilično teška, ali sve je bolje od viška prostora, prazne sobe, tišine....

              @unth ja iskreno verujem da ne misli sve što napiše, nego tako naišla mu inspiracija pa ajd malo da
              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
              sigpic

              Comment


              • #8
                ocenio postove, mrzi me da ....

                Comment


                • #9
                  znate sta ljudi ,meni je moja baba rekla kad sam se udavala jedan savet i posle 18g.braka mogu vam reci da je funkcijonalan do maksimuma
                  A on glasi vako : Cero moja podaj muzu i kad iste i kad neiste i ja je poslusala ,fala bogu nikad brige nisam imala ni za sta
                  Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                  Comment


                  • #10
                    jbte raic sa koliko si se godina ti udala
                    SVE sta napišem smatrajte Salom

                    Comment


                    • #11
                      13-14?
                      Napredno dete bilo, nego pre ce biti da laze koliko ima godina kao i vecina zena na internetu

                      Moj savet za mlade mame:
                      Tucajte se vise, lakse cete podneti menopauzu

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana điđi Pogledaj Post
                        jbte raic sa koliko si se godina ti udala

                        Udala sam se sa nepunih 17 god. pa saberi bracni staz i dobices moje trenutne godine

                        Isto vazi i za doticnog 'Svalera '
                        Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                        Comment


                        • #13
                          35. godina raic, pa taman
                          jos ako si poslusala babu onda svaka cast
                          a to znaci da mlade mame trebaju da uce od nase rajchel
                          SVE sta napišem smatrajte Salom

                          Comment


                          • #14
                            Citiat člana rajchel Pogledaj Post


                            Udala sam se sa nepunih 17 god. pa saberi bracni staz i dobices moje trenutne godine

                            Isto vazi i za doticnog 'Svalera '
                            napredno dete bilo
                            vidish take ko ti se raspomame po stare dane

                            salim se

                            moj savet mladim domacicama[tj vama koje jos to niste]...nemojte da se udajete tako mlade, posle vas sve svrbi i samo bi da se cesete i sa razlogom i bez njega...najbolje je kad devojka radi hopa cupa sa bar jedno 3-4 frajera pa onda da se udaje a ne ovako

                            naravno ima izuzetaka, nadam se da je nasha rajch izuzetna, tj izuzetak

                            Comment


                            • #15
                              hahaha matori jel ti to iz licnog iskustva

                              djidji totalno si u pravu treba da uce al ne bas sve ,recimo samo kuvanje
                              Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                              Comment

                              Working...
                              X