zaista mislim da ako zena prvi put spava sa nekim muskarcem a obicno je to tako ako klinka ima 18-20god i uda se za istog....obicno je brak ili neuspesan ili ce neko nekoga poceti da vara ... naravno to oko varanja vazi i za sve ostale ali to ako je klinka neiskusna, narocito u krevetu...pa i muz ce da trazi drugu jer ona je ipak neiskusna, dosadi brzo, a i ona sama kad tad zelece da vidi da li je nesto propustila ili ce stalno misliti o tome sto ce opet dovesti do problema i distanciranja medju njima
inache, moja zena je bila dosta starija od 18god i vise veza iza sebe, sto je normalno... ipak mislim da nije normalno da se tako mlada devojka uda, ali opet ko sam i sta sam ja da nekome drzim predavanja...svako ima svoj zivot i sa njim cini sta mu volja...ali kako ono kazu "mladost ludost"
Udala sam se sa nepunih 17 god. pa saberi bracni staz i dobices moje trenutne godine
Isto vazi i za doticnog 'Svalera '
napredno dete bilo
vidish take ko ti se raspomame po stare dane
salim se
moj savet mladim domacicama[tj vama koje jos to niste]...nemojte da se udajete tako mlade, posle vas sve svrbi i samo bi da se cesete i sa razlogom i bez njega...najbolje je kad devojka radi hopa cupa sa bar jedno 3-4 frajera pa onda da se udaje a ne ovako
naravno ima izuzetaka, nadam se da je nasha rajch izuzetna, tj izuzetak
znate sta ljudi ,meni je moja baba rekla kad sam se udavala jedan savet i posle 18g.braka mogu vam reci da je funkcijonalan do maksimuma
A on glasi vako : Cero moja podaj muzu i kad iste i kad neiste i ja je poslusala ,fala bogu nikad brige nisam imala ni za sta
1.
ZNAS KAKO malo mi je muka od toga lepa pa mora da bude skupa, tj treba mnogo para...to mi je itekako poznato ali je itekako bzvz...kao da se zenis sa najnovijim modelom BMW-a a ne sa osobom ... e tako se oseca muskarac sa danasnjim lepim zenama
čekaj sad, ko govori o ženidbi, ja te razumela da si napisao da ti se više isplati da platiš, nego da se ženiš.... pa to komentarišem- to što bi platio teško da ako vredi nešto bude i jeftino... bar ja nisam čula za totalnu rasprodaju, sezonska sniženja na plavom mostu ili onom parku ili gde već...
2. posle 10 god., recimo da je tu i dete, potreban ti je muž da ti objasni da si za sve ti kriva, kako si ga ramazila i da pravi pekmez od njegovog sina jedinca, a onda ... mašala ... on je tu da objasni sinu kako treba braniti mušku čast, a one ženske guske treba vući za kikice i pokazati ko je pravi baja i sl....
da odlazi na roditeljske samo u slučaju ako je učiteljica sisata i mlađa
ženu da nauči kako njegova mama pravi gibanicu, ajvar i dr. mada to bi mladica trebalo radnije da nauči ima još puno toga...
moram priznati da je ta prva desetica poprilično teška, ali sve je bolje od viška prostora, prazne sobe, tišine....
@unth ja iskreno verujem da ne misli sve što napiše, nego tako naišla mu inspiracija pa ajd malo da
Ih bre Gox,malo vise postovanja za zenu koja je odlucila da bas tebi rodi dete i provede zivot sa tobom...
Ta odluka uopste nije tako mala stvar.
Kao da si ti idealan pa ne dobijas sta si tako idealan zasluzio i treba ti krivac
Cinjenica je da se mi svi menjamo kako odmicu godine ,tako se menjaju i nase zelje.
Tako,onaj izbor od danas sutra vec nije dobar,pa tudji bude bolji a taj isti misli da si ti bolje izabrao...ma gluposti....
I svi smo mi upali u tu neku "rutinu" ,samo se treba pomiriti s tim i uzivati u onome sto smo prosli i sta cemo jos prolaziti
a ne jadikovati kako smo mogli bolje ... tako je ,kako je.
Eto,verovatno cu vec sutra misliti drugacije al sta sad
Svi se menjamo
1.
ZNAS KAKO malo mi je muka od toga lepa pa mora da bude skupa, tj treba mnogo para...to mi je itekako poznato ali je itekako bzvz...kao da se zenis sa najnovijim modelom BMW-a a ne sa osobom ... e tako se oseca muskarac sa danasnjim lepim zenama
ja sam izuzetak, bar tako mislim za ovo gore navedeno...mada su mi se sve pa i moja zena smucile onako poprilicno
2. ajde ja tebe da pitam cemu sluzi muz posle recimo 10tak godina braka?
ili zena cemu sluzi posle 10god braka, pa sluzi ti za nekog ko ti je tu kao podrska, neko ko ce ti pomoci sa decom, a ljubav i sex eeee to je vec za filmove po meni
veruj mi kad je u pitanju to da ja punim ormane nekim glupostima i bacam pare za zenu, ili da uzivam u drustvu qrvice pre bih izabrao ovu drugu varijantu jerbo ako moja zena zahteva i svadja se s mene za neke krpe i slicno do qrca onda...ne treba mi
inace qrvice su mi nepotrebne, to sam samo kao primer naveo mnogo bi lakse i lepse bilo naci normalnu osobu...
3. visak prostora je visak prostora, kako znas da bi bio prazan
pogledajmo malo oko sebe, ima muskaraca bas kao i vas zena, kao pleve
a vredi li bar sacica njih nesto...vredi ali samo nekih 0.01% po mom misljenju a to je ili zauzeto ili...
e zato vecina nas zivi sa onim sto ima zbog onoga sto ima, i zbog navika koje svi mi tesko menjamo
zato prnemo u chabar s nekih 50-60-70god i kazemo eeeeee
KAKO SAM SE ZAEBO
ali vecina nas ce to reci, samo ce isto tako reci eto bar imam sina cerku ili... pa ce se sa time utesiti sto nije bas na mestu
1. lepa, teško da će biti jeftinija, ali ajd ne razumem se baš u ponudu,
2. čemu služi žena, a čemu qrvica? npr. hoćeš li s njom starost čekati?
3. zar višak prostora u stanu nije depresivan?
pa ako joj ja trebam puniti orman da drugi muskarac ne bi mogao da stane.... eee onda mi lakse i jeftinije da platim 1-2x nedeljno neku lepu qrvicu da mi posluzi, ne moram da mislim o nepredvidjenim troskovima a imam i viska prostora u stani
nije bas neki savet ali mozda se nekom i svidi taj tvoj
Ostavite komentar: