Objava

Collapse
No announcement yet.

Prostitucija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ja moram da kazem da uopste ne razumem ljude koji su spremni placati za tako nesto pa bez obzira koja cena je u pitanju

    Comment


    • #17
      Sve bi pare dao na to.

      Comment


      • #18
        Citiat člana nepredvidivi Pogledaj Post
        Sve bi pare dao na to.
        Svi bi dali, no ćute! ;-)
        Čednost je 'in'.

        Comment


        • #19
          ja sam u istambulu - dao i proveo se ludo i izlazak i soba i da ne ulazim u detalje, samo sam usao u ulicu koja je poznata po tome 2002g i dobio full celovecernji tretman , i igranje i zabavu i na kraju me je .....

          Comment


          • #20
            Svi mi uvek u bilo cemu trazimo profesionalca.Lokalni orkestar slusas besplatno ali koncert velike zvezde platis 100 eura.I da ne poredim dalje zabava kao i svaka druga.Ako hoces dobar sex onda platis dobar sex.

            Postoji jos jedna velika prednost placanja.Cist racun i prostitke ne traze zlato,ne vole garderobu,ne ostaju trudne,ne traze broj telefona itd.Mozda ce mnogi pomisliti da su moje reci surove ali ja kazem surovo realne.Osim toga kako opsta najstariji zanat ako niko nece da plati.

            P.S.Znali neko do0bro mesto?

            Comment


            • #21
              kvalitetan sex - ne dobijas samo od prodavacica sexa, vec i od devojke, zene ,.....,

              Comment


              • #22
                Mozda.Ja nemam curu!

                Comment


                • #23
                  Ne možeš znati šta je kvalitet, dok ne probaš...

                  Comment


                  • #24
                    Pricamo li o kvalitetnom vodjenju ljubavi ili kvalitetnom sexu.Ja licno nikada ne bi pozelio da je moja devojka ili zena bude spremna pa makar i sa mnom da urade sve ono sto prostitutka zna.
                    Evo u tu svrhu vic:
                    Vratio se Haso iz Njemacke pa vodi sa Fatom ljubav.Nevjerovatno ali nikad tako nije bilo ,izvodi Fata nemoguce egzibicije ,sex do savrsenstva.Kada su zavrsili lupi joj Haso samarcinu i pita:"je li bolan Fato,od kuda ti ovo sve znas"?
                    "Gledala bolan Haso na filmovima",odgovara Fata
                    Zalijepi joj Haso jos jedan samar i rece:"gledam i ja ceo zivot fudbal pa nisam Ronaldinjo".

                    Comment


                    • #25
                      Sve su žene prostitutke u nekom smislu samo imaju različite cijene!
                      Postoji američka izreka koja glasi:-Sve je na prodaji!

                      Comment


                      • #26
                        Ovo je Balkan

                        Ili jesi ili nisi, kao ona reklama za pivo
                        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                        Comment


                        • #27
                          da nema tih finih dama neki od nas tu stvar ne bi videli nikad...akali bi bukve i dalje a znate li kako boli kad te pcela ujede za alat...strasnooooooo
                          HIS NIGER ES; HUNC TU, ROMANE, CAVETO!

                          Comment


                          • #28
                            Legalizovati ili ne?
                            A možda i treba legalizovati. Nekako više cenim prostituke, nego sponzoruše. One bar imaju cenovnik i tačno znaš šta dobijaš. Sa sponzorušom mislim da nisi načisto nikad:
                            Ako neko nema drugi način da zaradi, a može to da podnese, dajmo mu šansu da bar ostvari penziju!
                            Možda bi bile i zaštićenije. Meni je žao svake žene koja mora da prodaje svoje telo da bi preživela. Samo, sve je rasprostranjenija muška prostitucija i to medju maloletnicima, mislim na gay usluge. Problem je ozbiljan, možda bi čegalizacija zaštitila one koji ne svojom voljom ulaze u takav posao.
                            A inače, nema to veze sa nama, pa opšte je poznato da je to "najstariji zanat"

                            Comment


                            • #29
                              Ja mislim da su sve zene manje ili vise prostitutke, naravno tako ne mozemo govoriti o svojim majkama, zenama, sestrama.........
                              Kojoj od vas nije palo na pamet da se smuva sa nekim deckom jer ima dosta para, kojoj od vas se nije smucila beda pa bi lako pohrlila nekome u zagrljaj ko ima vise para, koja od vas nije spavala iz nekog interesa sa nekim.
                              I tako u nedogled.

                              Naspram zena mislim da je smesan broj muskaraca koji se "prostituise" sa zenama zarad para.

                              Gledajte na ovo kako zelite ali prostitucija je tu sa nama, uvek bila i bice jer cudnovato je zensko bice(slabo ali snalazljivo, majka priroda se postarala o tome)
                              A ko ce definisati i reci sta je prostitutka, ja mislim niko jer kao sto rekoh sve ste to u manjoj ili vecoj meri.

                              Ja se jebacim iz cistog zadovoljstva, sve sto trazim od zene je cvrsta guza i vatreno srce.

                              Legalizovati i ozvaniciti konacno zanat kojim bi se 90% zena znalo baviti, drzava ne mora ulagati pare u skolovanje i slicno.

                              Comment

                              Working...
                              X