Objava

Collapse
No announcement yet.

Kondom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa to obavezno koristim jeste malo bez veze ali i kontakti su takve vrste zamo za jednu noc ,pa sticaj okolnosti stavlja sigurnost na prvo mesto ,

    Comment


    • Ako ne gresim oralni sex je mnogo sigurniji, ja tako sa nepoznatim curicama
      sigurno je i ne treba ti gumena navlaka

      Comment


      • Ja uteram pa posle ne razmisljam i sta bude bice
        Bitno je da ja imam potencijala za male prasice

        Comment


        • ja moram priznati da se meni posle ovih postova kondom zgadio za svagda....sad kad cujem rec kondom meni su asocijacije:
          prasad, curice, neki kurjaci,...sve to moze negativno da utice na erekciju, i onda ebes kondom kad nema na sta da ga navuces

          zhasuu

          dakle ja sam protiv kondoma

          Comment


          • Ako ne gresim oralni sex je mnogo sigurniji, ja tako sa nepoznatim curicama
            sigurno je i ne treba ti gumena navlaka
            Sa sve većim brojem nezaštićenih seksualnih odnosa, češćim mijenjanjem seksualnih partnera kao i sve većoj popularnosti oralnog seksa, pogotovo kod mlađe populacije, povećana je i pojava polno prenosivih bolesti sa primarnom infekcijom u ustima. Tu spadaju veliki broj oboljenja, od kojih će se ovdje napomenuti samo neke. Ovdje NAGLAŠAVAM da ovo nisu jedine bolesti koje se mogu prenijeti oro-genitalnim kontaktom.
            http://mojstomatolog.net/polnoprenosivebolesti.htm
            POGLEDATI I PROČITATI OBAVEZNO

            Comment


            • Sta plasite narod
              Bolje je..ti nego suva ku..a biti pa neka se i zarazim
              Sta ce mi zdravlje bez sexa, na taj nacin cu da razmisljam kad napunim pedeset godina

              Comment

              Working...
              X