Objava

Collapse
No announcement yet.

Kondom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kondom

    Savetuju nas da treba koristiti kondom, ali čemu kondomi služe, i kome su kondomi namenjeni?
    Durex-a ima 18 vrsta kondoma, a u manjem pakovanju ih ima tri kom (koliko truda treba prosečnom korisniku da isproba sve i da odabere pravu vrstu).
    Cena kutije (one gore pomenute-manje) je 160 din (za one sa skromnijim primanjima i džeparcem znači nisu).
    Na kutiji piše da su za produženo zadovoljstvom (znači da nije namenjeno za one sa kratkim).
    Previše pitanja, da li koristite kondom?

  • #2
    Kondom - Kondomi



    Sta onda ? Ne koristiti ih?

    Pa nek se sexaju samo bogatiji : )

    Comment


    • #3
      Kondom - Kondomi

      Sad mi je jasno sto najveca sirotinja ima po 5-10 deteta a bogatasi po jedno .
      Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

      Comment


      • #4
        Kondom - Kondomi

        kondom-kao zastita od bolesti....slazem se ali samo ako je u pitanju sex s nedovoljno poznatom osobom

        kondom kao zastita od trudnoce - samo za one koji ne znaju da se kontrolisu
        C'era una volta....

        Comment


        • #5
          Kondom - Kondomi

          Zadnji put sam stavio kondom kad sam imao 18 god.Sto se uzvanja tice lazu...a da je bezbedno JESTE.Ne isprlja se posteljina

          Comment


          • #6
            Znaci bezbedno po posteljinu
            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

            Comment


            • #7
              Kondom - Kondomi

              Kako koristiti kondom:

              Bolje sprechiti nego leciti
              Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

              Comment


              • #8
                Kondom - Kondomi

                Ona je obukla kondome



                wear condom, ali mozda ne ovako?
                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                Comment


                • #9
                  Lidija74 hvala na ovako slikovitom objašnjenju, mada me je malo zbunila ona poslednja sličica, pa zar se baca KONDOM posle upotrebe? E sirotinjo i bogu si teška.
                  E da... da te pitam... to 74... to ti je broj godina a?
                  A neki se čude što si tako iskusna.


                  L74... zaboravio sam... sviđa mi se tvoja haljina... avangarda bato...

                  Comment


                  • #10
                    ma chudim se i ja vucko shto se oni toliko chude kad me dobro znaju.....a za godine....gde su tvoje..ne vidim ih..ja ne skrivam svoje..ne stidim se njih....
                    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                    Comment


                    • #11


                      a vidi nemorash baciti kondom,mozesh napraviti lepu venchanicu svojoj izbranici....
                      Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                      Comment


                      • #12
                        ih kakve haljine

                        Comment


                        • #13
                          Plavka nisam stigao, ali nikada nije kasno... za nas

                          Comment


                          • #14
                            L74 godine kažeš... morao sam da unesem malo mističnosti u svoj nik. Eto da malo privučem pažnju... kad drugačije ne umem.
                            Venčanice a?
                            Ja preferiram lobe... samo lobe

                            Comment


                            • #15
                              Unthinkable mis'im nemo' je ljutiš bre, ja tvoj nik n'umem ni da pročitam bre.
                              Piši stpski da te ceo svet razume... bre

                              Comment

                              Working...
                              X