Objava

Collapse
No announcement yet.

Donator Sperme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donator Sperme

    Da li biste ikad postali donator sperme?
    Da se odlucite da budete donator da li biste želeli znati ko će tu vašu spermu upotrebiti?
    Da li biste mogli mirno spavati a da ne znate da li imate 2,3,5...10 deteta negde po belom svetu?

    Devojke,da li biste se odlucile na takvo materinstvo?
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Ne bi mi bio problem da budem donator sperme ali znam da bih u nekom momentu života želeo sve da znam o mojoj deci,ili detetu...kakav im je život,čime se bave u životu,da li su postali ljudi...zbog toga nikad ne bih dao svoju spermu

    Comment


    • #3
      ne znam,nisam nikada razmisljala o tome,ali znam da bih donirala organe.

      Comment


      • #4
        ne bih....ali od toga zivim

        Comment


        • #5
          bih...

          kada bi stvarno zelela dete i imala uslove,a situacija je da nemam stalnog partnera a imam mogucnost biranja iz "kataloga"..odlucila bih se,zasto da ne?

          Comment


          • #6
            E ja vam ne dam nista....nekako sam oduvek to uludo bacao...a kad je imao ko da uzme nije hteo...kao "ma bezi bre majmune trpaj ti to u....ovako slinavo"

            E pa sad u inat ne daaaam nikom, bacam na sve strane...rasipam se
            Eto moze mi se

            Comment


            • #7
              gledam neku emisiju na tv-u , pricaju o natalitetu, nortalitetu ,....prirastaju....pa se nesto ramisljam : zamislite da umesto masturbiranja da ste svaki put donirali spermu kada ste to radili sa sobom.

              Comment


              • #8
                Kume,tako je...

                Comment


                • #9
                  svi ste pocheli da me nervirate.
                  predlazem ban svih clanova na odredjeno vreme (nedelju dana) kako bi iskoristili priliku da uvide kako su zivi, imaju ruke i noge, da postoji sunce i da svice svaki dan...i da kresnu nesto/se kresnu, pa kad se nivo hormona smanji da se vratimo.
                  forumashice mogu da se obrate meni, to bih radio iz cistih moralnih razloga i zarad sveopsteg mira i prosperiteta

                  Comment


                  • #10
                    Molim postujte o ovome na temama o sexu, hvala vam na vasoj pomoci....a clanovima kojima treba oduska, tj ventil da se malko izduvaju ....nek iskoriste dobru volju naseg nam clana 'mindtool'

                    Post ce bit prebacen u sa tema 'obavestenja' na neku od tema o 'sexu'

                    Comment


                    • #11
                      Ako uzmemo u obzir to kakva je vecina 'muskaraca' ovo je po meni odlican nacin da devojke koje nisu majke to postanu.
                      Devojke koje se zbog nemogucnosti pronalazenja muskarca ne odlucuju na brak tj decu.
                      Kakvi su to muskarci koji pilje u pc po ceo dan, tove se ko prasici, kukaju ko babe...
                      Pravih muskaraca vise skoro i da nema, sve se to pretvorlo u cmizdravce i devojcice.
                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #12
                        A sta ti imas protiv prasica?
                        Evo ja cu da ti doniram jedno prase, dobices ga celog

                        Ja sam staromodan po pitanju ove teme, priroda nam je dala sve sta nam treba

                        Comment

                        Working...
                        X