Objava

Collapse
No announcement yet.

Prava ili kovrdzava kosa ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17

      e ovakva je muka moja!
      srecom postoje razne cetke...pegle i stala pomagala i mazalice za ispravljanje kose....
      tako je to...ko ima ravnu hoce kovrdzavu i obrnuto!
      a kad ni sve dosadi.osisam se kratko ...slicno kao na mom avataru!

      Comment


      • #18
        Imam talasastu kosu... Ali frizura mi je kratka pa se ne vidi...
        A kad vidim kovrdzavu kosu.... Zastane mi dah. Uvek. Otkad znam ze sebe...
        Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

        Comment


        • #19
          volim kovrdjavu kosu...ali je moja talasasta.....bash mi se ne svidja mnogo jer uvjek pravi mi probleme...:axxo:
          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

          Comment


          • #20
            Bez koseee ili sa vrlo malo njeee

            Ebes kosu
            Bitnije su neke druge stari (valjda)...a 'sranje' treba prati, lickati, odrzavati....a jos moze da se zapetlja, zaglavi, zapali....
            Zamislite situaciju
            njih dvoje u zanosu....on na krevetu nagazi njenu kosu...u zaru ljubav naravno to ne primecuje, hvata curu i podize je (snazan neki dasa) rotira je....a ona poce da vristiiiii .... on zbunjen u mraku, ona ozledjena i sve ode u pm....ode vece dodjavola

            I ko je sad u pravu !?

            Comment


            • #21
              Obzirom da sam te upoznala,moram da kažem.....

              Citiat člana pili Pogledaj Post

              e ovakva je muka moja!
              srecom postoje razne cetke...pegle i stala pomagala i mazalice za ispravljanje kose....
              tako je to...ko ima ravnu hoce kovrdzavu i obrnuto!
              a kad ni sve dosadi.osisam se kratko ...slicno kao na mom avataru!


              Nije kao na avataru....Ti si jedna od retkih koja je lepša od svog avatara....Zato sam se i iznenadila,jer svi mi stavljamo za avatar nešto što bi voleli....

              Baj d vej,vidiš moj da je smeđ,ista ja.......dobro,dobro...i da imam više u prsnom delu

              Comment


              • #22
                moja kosa je ovakva,samo sasvim crna...i meni se bas takva svidja..

                Comment


                • #23
                  imam dugu kovrdzavu crnu kosu,i svidja mi se

                  Comment


                  • #24
                    Imam prirodno talasastu kosu. S obzirom, da mi je sada porasla, mogu kako hoću. Ispeglana, kovrdzava ili naprosto skupljena u repić. Da skracujem, uvrćem, šnalice, frizurice. Milina. ♥

                    Comment


                    • #25
                      Re: Prava ili kovrdzava kosa ?

                      Moja je..

                      Comment


                      • #26
                        Re: Prava ili kovrdzava kosa ?

                        Moja kosa je ravna, boja je budibogsnama, a frizura trenutno ne daj boze.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Prava ili kovrdzava kosa ?

                          Prirodno manje ili više kovrdžava, ravna, valovita svejedno je, samo neka je uredna.

                          Comment

                          Working...
                          X