Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta mislite o horoskopu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nikako trinaesti,za mene je prvi.

    Comment


    • #32
      Da li verujete u horoskop? - Naravno da verujem... horoskop zaista postoji

      Comment


      • #33
        Astrologija je nauka...pitanje je samo nase tumacenje nje...

        Comment


        • #34
          Duboko verujem da je naš život uslovljen kosmičkom energijom i kretanjem tela kroz vasionu. Jer mi jesmo deo tog beskraja. Ako se energija tela, planeta, zvezda emituje i reflektuje na našu lepu zemljicu...onda mora da deluje i na nas. Astrologija je stara nauka. Poštujem je, ali ne znači mi ništa saznanje da mi se otvaraju neke mogućnosti ili da sam sklona nekim opasnostima i bolestima...Jer ja ne živim sama na ovoj planeti. Kao što se energija kosmičkih tela reflektuje na nas, tako i mi mešamo svoja energetska polja, neka su pozitivna, neka negativna...
          Škorpijama je 2008. trebalo da bude godina u kojoj rešavaju svoje finansijske probleme...Ja nisam ta škorpija
          Da znam ko me je urekao iskopčala bih mu tu negativnu utičnicu:

          Comment


          • #35
            Mislim da čestim čitanje horoskopa mi sugestibilno poprimamo osobine svoga znaka a ne obrnuto. Horoskop doživljavam kao razonodu.

            Comment


            • #36
              verujem u horoskop, onaj stari, vise i nema gde da se nadje ta knjiga

              ---------

              Comment


              • #37
                http://www.youtube.com/watch?v=ONAOaB7iVmU

                Comment


                • #38
                  Astrologija kao nauka nije za verovati u nju jer su dogadjanja na nebu izazvana sa zemlje sa cime se bavi astronomija, prema tome, nadam se da se razumemo.Neki bitni aspekti su tacni ali ostalo je smuti pa prospi ili sijo mu ga djura.Veruje se u sebe i coveka.

                  Comment


                  • #39
                    vise kao zabava nego kao vodic kroz zivot.

                    Comment


                    • #40
                      jock.

                      Comment


                      • #41
                        Neverujem previše mada ponekad se i poklopi.

                        Comment

                        Working...
                        X