Objava

Collapse
No announcement yet.

Anti horoskop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anti horoskop

    Ovan - bahati gadovi, uvijek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verojatno, mali penis ili minijaturne sise. Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu a sebi dozvolili harem ljubavnica Uglavnom zapinju za neosvojive tvrđave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihički ne unište. Vrlo nesređeni u mozgu, skaču na sve i svašta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku a razboli ih čekanje. Istaknuti ovan: Adolf Hitler.

    Bik - samozadovoljne ćutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista. Sve im je super i nemojte ih mučiti sa svojim problemima jer oni ih nemaju.
    Istaknuti bikovi: Josip Broz Tito, Franjo Tuđman i Sadam Hussein.

    Blizanci - glavni ogovarači i tračibabe, izdajice i prevrtljivci s dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio Blizanac. Istaknuti blizanac: Ivo Sanader i Ceca Ražnatović.

    Rak - posesivni ludaci, uvrede se ako im 'dobro jutro' niste zaželjeli u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet. Istaknuti rak: George Bush.

    Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge). Istaknuti lav: Slobodan Milošević

    Devica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobađaju čisteći stan, slažući robu i kineski porculan - prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno. One ne poznaju ljubav, bez emocija su, kod njih se sve svodi na sex. Ako je koji znak prostitutka to je ovaj. Istaknuta devica: Michael Jackson.

    Vaga - narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana da se odluče hoće li naručiti Coca-Colu ili Pepsi, toliko su lenji da je pravo čudo kako uopće ustaju iz kreveta.One znaju da vole, samo ako ste financijski ili položajno istaknuti. Riječ prijatelj ne postoji, koliko god im se otvorite, nećete dobiti ni približno jednako jer one samo pažljivo slušaju vas a svoje karte ne otvaraju. Draže su im 1000 lijepih laži, nego jedna bolna istina,zato su najuspješniji u laganju čak i sebe. Istaknuti vage: Vladimir Putin.

    Škorpija - samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali sudelujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuta škorpija : Toni Eterović.

    Strelac - raspikuće i kockari, uživaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće - naravno, samo ako oni to rade. Užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge. Ne ulazite u brak sa strelcem ni slučajno jer kada je uveren da vas voli, to će ga proći za mesec dana. Istaknuti strelac: Josif Visarionovič Staljin Gruzijski.

    Jarac - pravi pravcati goniči robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč 'oprosti' ne postoji u njihovu rečniku. Možete živeti pored njih celi život, biti u braku a nikada ne saznati što vam imaju reći. Osećaje ne znaju iskazati rečima, pa te umjesto volim te,često dočeka ajde u k..urac. Prodali bi guzicu za društveni status.Istaknuti jarac: Stipe Mesić.

    Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih. Verojatno vas ne iznenađuje činjenica da je,prema statistici, najviše CIA-inih špijuna upravo je u znaku Vodolije. Istaknuti vodenjak: Carla Del Ponte.

    Ribe - samosažljevajući dosadnjakovići, čekaju da neko dođe i uteši ih, ne mogu se ni popišati bez tuđe pomoći, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tuđim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako ukrug. Istaknuta riba: Osama Bin Laden


  • #2

    Strelac - raspikuće i kockari, uživaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće - naravno, samo ako oni to rade. Užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge. Ne ulazite u brak sa strelcem ni slučajno jer kada je uveren da vas voli, to će ga proći za mesec dana. Istaknuti strelac: Josif Visarionovič Staljin Gruzijski.
    gde će ti duša?
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Devica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobađaju čisteći stan, slažući robu i kineski porculan - prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno. One ne poznaju ljubav, bez emocija su, kod njih se sve svodi na sex. Ako je koji znak prostitutka to je ovaj. Istaknuta devica: Michael Jackson


      jao mene :crnogorac:

      Comment


      • #4
        Citiat člana baby Pogledaj Post



        gde će ti duša?
        Cuti i ja sam strelac

        Comment


        • #5
          znam zato i pitam
          ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
          sigpic

          Comment


          • #6
            Pa za mene je to i delimicno tacno

            Comment


            • #7
              ti vala bas volis soliti pamet drugima...samo ne mozes meni jer i ja volim soliti pamet onome ko meni soli pamet..i kad pogledas...imamo soli na izvoz
              C'era una volta....

              Comment


              • #8
                Leleeeee...Ceca i Sloba together??? Ubicu se , majke mi! Od jednog imam sracku-od drugog proliv! QQuuuuu...moram oma do WC, da zauzmem red!
                Arogantna tracibaba....izdajica i egoista...i ne ebe zivu silu!!! Jbg..ovo poslednje su pogodili!Sto jes'-jes'...

                Comment


                • #9
                  Škorpija - samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali sudelujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata.


                  Samo ovo. cccc

                  Comment


                  • #10
                    Auuuuuuuuuuuuu.......

                    Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, večita zabadala u privatni život drugih. Verojatno vas ne iznenađuje činjenica da je,prema statistici, najviše CIA-inih špijuna upravo je u znaku Vodolije. Istaknuti vodenjak: Carla Del Ponte.
                    ........................

                    Comment


                    • #11
                      Lav - arogantni, večni podcenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge). Istaknuti lav: Slobodan Milošević

                      Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana Fairy Pogledaj Post

                        Vaga - narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana da se odluče hoće li naručiti Coca-Colu ili Pepsi, toliko su lenji da je pravo čudo kako uopće ustaju iz kreveta.One znaju da vole, samo ako ste financijski ili položajno istaknuti. Riječ prijatelj ne postoji, koliko god im se otvorite, nećete dobiti ni približno jednako jer one samo pažljivo slušaju vas a svoje karte ne otvaraju. Draže su im 1000 lijepih laži, nego jedna bolna istina,zato su najuspješniji u laganju čak i sebe. Istaknuti vage: Vladimir Putin, Dr. Vojislav Šešelj, Ivo Andrić, Alfred Nobel, Cervantes, Oscar Wilde, Friedrich Nietzsche, Mahatma Gandhi, Pavarotti, John Lennon, Brigitte Bardot, Sting, Monica Belucci...
                        ...i rođeni na isti dan kad i ja: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones.

                        lol lol lol
                        ...
                        I još uvek nepoznat: HardCandy!

                        Comment


                        • #13
                          Bik - samozadovoljne ćutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista. Sve im je super i nemojte ih mučiti sa svojim problemima jer oni ih nemaju.
                          Istaknuti bikovi: Josip Broz Tito, Franjo Tuđman i Sadam Hussein.

                          GDE NADJE DA SE USPOREDJUJEM SA OVOM DVOJICOM AJD OVAJ TRECI JOSH NEKAKO

                          Comment


                          • #14
                            Sta da vam radim.... Istina zna nekad da boli

                            Comment


                            • #15
                              Tko je Toni Eterović?

                              Comment

                              Working...
                              X