Objava

Collapse
No announcement yet.

Horoskopski znakovi u krevetu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    MICE čast izuzecima,zaista nam nije vrlina Samo jedna stvar može da smiri muškarca škorpiona,a to je žensko u znaku lava... Padamo pred noge,klečimo,molimo

    Comment


    • #17
      ja jarceve ne bi menjala

      Comment


      • #18
        Jao sestro brzi od jarceva ... kraj sa njima je uvek velika katasrofa..... Sve ono sto lepo urade nakraju pada u vodu..... rodjeni su da upropaste sve......
        Iz licnog iskustva ti to kazem......
        pozdrav

        Comment


        • #19
          Jarac
          U ljubavi su vjerni i ozbiljni, čak pomalo konzervativni. Usamljenost im teško ne pada, stoga imaju problema u sklapanju veza, bez obzira na to o kojem se astrološkom znaku radi. Znaju voljeti, ali to ne znaju pokazati. U seksu su konzervativni i stidljivi iako njihovi erotski potencijali nisu mali. Vrlo su sposobni u poslu kojim se bave, tako da je za one koji vole životnu sigurnost Jarac pravi izbor.

          ... kud nisam rodjena sa sedam meseci...:axxo:
          [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

          Comment


          • #20
            Ovnovi su izuzetno zainteresirani za seks. Oni će iskoristiti svaku priliku koja im se pruži, a često je i sami stvoriti, jer kada je seks u pitanju – veoma su konstruktivni. Upravo zato što u tom smjeru troše mnogo energije, ne ostaje im previše za 'pravu ljubav'. Međutim, kada se Ovnovi doista zaljube, partner im je na prvom mjestu, odani su i vole iskreno.

            Uh ovo ubi svu romantiku u meni
            Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
            Ivo Andrić, srpski književnik

            Comment


            • #21
              Strijelac
              Strijelci imaju izraženu potrebu za slobodom. Vjernost im uopće nije bitna jer i sami, ma koliko se trudili, ne mogu biti vjerni. Izvrsno se mogu slagati s mnogim astrološkim znakovima. U seksu su snažni, žustri i brzi. Međutim, njihova površnost im ne dopušta da se dublje bave vlastitom vezom - oni jednostavno puštaju da stvari idu svojim tokom. Kada nešto zaškripi, Strijelci ubrzo gube živce i nisu više zainteresirani boriti se da svoju vezu vrate u normalu.
              Bik
              Kako u ljubavi, tako i u seksu, Bikovi su taktični, pažljivi i nježni, te je svaki kontakt s njima pravo uživanje. Partneri koji traže iznenadne promjene i odstupanje od uobičajene erotske igre, Bikove će sigurno odbiti. Za razliku od Ovnova, koji često ne biraju s kime će u krevet, za Bika je pravilo da se barem malo zaljubi u partnera. Bikovi su lojalni i vjerni, a to traže i od partnera.

              Ja sam Strelac, podznak Bik... Umiksujte pa ce vam se kas'ti...

              Moram da ukazem na jednu veliku gresku: ne poznajem Strelca koji je povrsan... A poznajem dosta Strelceva...
              Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

              Comment


              • #22
                Ovan
                Ovnovi su izuzetno zainteresirani za seks. Oni će iskoristiti svaku priliku koja im se pruži, a često je i sami stvoriti, jer kada je seks u pitanju – veoma su konstruktivni. Upravo zato što u tom smjeru troše mnogo energije, ne ostaje im previše za 'pravu ljubav'. Međutim, kada se Ovnovi doista zaljube, partner im je na prvom mjestu, odani su i vole iskreno.
                hhihiihihihihihihihi to sam ja?

                Comment


                • #23
                  Ovan
                  Ovnovi su izuzetno zainteresirani za seks. Oni će iskoristiti svaku priliku koja im se pruži, a često je i sami stvoriti, jer kada je seks u pitanju – veoma su konstruktivni. Upravo zato što u tom smjeru troše mnogo energije, ne ostaje im previše za 'pravu ljubav'. Međutim, kada se Ovnovi doista zaljube, partner im je na prvom mjestu, odani su i vole iskreno.

                  a u podznaku...kukuuuuu......!!!

                  Vodenjak
                  Vodenjak je, prije svega, znak 'prijateljstva' - idealni su prijatelji, puni razumijevanja i strpljenja za druge. Vođenje ljubavi za njih je usputna zabava, kojoj ne pridaju prevelik značaj. U seksu su ili neopisivo razvratni ili potpuno čedni – sredina za njih ne postoji. Osnovna osobina Vodenjaka je nepredvidljivost. S Vodenjakom nikada ne može biti dosadno.

                  Comment


                  • #24
                    Draga,Pili,hvala da se ne mučim.......

                    ....Vodenjak

                    Vodenjak je, prije svega, znak 'prijateljstva' - idealni su prijatelji, puni razumijevanja i strpljenja za druge. Vođenje ljubavi za njih je usputna zabava, kojoj ne pridaju prevelik značaj. U seksu su ili neopisivo razvratni ili potpuno čedni – sredina za njih ne postoji. Osnovna osobina Vodenjaka je nepredvidljivost. S Vodenjakom nikada ne može biti dosadno....
                    _________________




                    Sada neko mi neko nađe i podznak Lav,da se opet ne mučim...

                    Comment


                    • #25
                      Citiat člana baby Pogledaj Post
                      Vodenjak
                      Vodenjak je, prije svega, znak 'prijateljstva' - idealni su prijatelji, puni razumijevanja i strpljenja za druge. Vođenje ljubavi za njih je usputna zabava, kojoj ne pridaju prevelik značaj. U seksu su ili neopisivo razvratni ili potpuno čedni – sredina za njih ne postoji. Osnovna osobina Vodenjaka je nepredvidljivost. S Vodenjakom nikada ne može biti dosadno.
                      tacno tako!

                      Comment


                      • #26
                        Ribe
                        Ribe su romantične, osjetljive i erotične, a u seksu popustljive. Za njih je ljubav sve i kada su zaljubljene teško im je biti realan. Fantaziraju i zapravo nikada, osim ako nisu u ljubavi s nekim vodenim znakom, osobu ne sagledavaju realno. Partneru su skloni pridavati osobine koje nema. Ako se zaljubite u Ribu, nikada nećete znati na čemu ste jer one se često znaju pretvarati. Ekstremno su erotične, kao i svi vodeni znakovi.

                        - NE PRETVARAM SE!...
                        Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                        Comment


                        • #27
                          Škorpion
                          Ako vam vjernost nije urođena vrlina, zaboravite Škorpiona kao partnera. Njima je toliko bitna stabilnost ljubavnog i obiteljskog života da kada jednom izgube povjerenje u partnera, nikada se više ne mogu smiriti. Škorpioni su majstori seksa. Međutim, njihova osnovna mana je ljubomora, a katkad pokazuju i znakove sadizma. Da bi bili sigurni u njegovu ljubav, Škorpionima je ponekad potrebno da vide kako njihov partner pati. Kada raskinu s partnerom, dugo ga nakon toga ne ostavljaju na miru. Njihova posesivnost nema granica.

                          Pa i nije sve bas tako ,ima nas koji smo naucili da suzbijemo ljubomoru ti meni i ja cu tebi hahaha
                          al da su majstori seksa to je opste poznata cinjenica

                          A PODZNAK : VAGA auuuu kombinacije
                          Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                          Comment

                          Working...
                          X