Objava

Collapse
No announcement yet.

voce koje volim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • voce koje volim

    Napisite nesto o vocu koje volite, zasto je to voce po vama najbolje, ostavite sliku te vocke, napisite nesto o vasem omiljenom vocu...

    ============
    Last edited by goxy30; 20-01-14, 21:26. Razlog: izbacen link slike jer je bio nevazeci, zacetnik teme neka mi se obrati za ispravku...

  • #2
    od svog voca ovoga sveta, voce koje najvise volim je

    Comment


    • #3
      Ja najvise volim dinje
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #4
        treshnje, breskve, banane, nar, kiwi, uffff
        ============
        :lood:

        Comment


        • #5

          ===================

          Comment


          • #6
            volim banane, jagode ...
            If you hate me, you’re the looser, not me

            Comment


            • #7
              Jagode, ali samo divlje

              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #8
                Nekada sam obozavala jagode ali ove godine se ubijam sa jabukama, ne zato sto su jeftine vec mi stvarno prijaju nije bitno koja vrsta.
                Moj odgovor na ovu temu ce biti JABUKE
                Ne biram

                Comment


                • #9


                  Last edited by goxy30; 20-01-14, 21:14. Razlog: linkovi slika bili nepravilno postavljeni

                  Comment


                  • #10
                    U zadnje vreme moj favorit su mandarine, mada inace svo voce mi je na vrhu omiljenih namirnica
                    Necu da sam samo zalivski kamencic

                    Comment


                    • #11
                      nekada sam najvise voleo tresnje a sada jagode ali sa secerom.

                      Comment


                      • #12
                        maline definitivno
                        najbolji balans ugljenih hidrata secera i vitamina
                        takodje malina sadrzi znacajnu kolicinu polifenol antioksidanata koji u velikoj meri sprecavaju pojave veoma opasnih bolesti u coveka

                        srbija je nekad bila lider u prozivodnji ovog voca i to na svetskom nivou, sada zauzimamo drugo mesto sa tendencijom da opet povratimo prvo mesto

                        Last edited by goxy30; 20-01-14, 21:17. Razlog: link slike

                        Comment


                        • #13
                          Re: voce koje volim



                          Sok od banane je jednostavno napraviti, a ako ga uključite u ishranu primetićete neverovatnu promenu – bolju probavu, manje stresa i energičnost.
                          Last edited by goxy30; 20-01-14, 21:18. Razlog: link fotke ispravljen
                          nebo je moja granica

                          Comment


                          • #14
                            Re: voce koje volim


                            sljiva, kad je ortaci prerade, uhhh...

                            Comment


                            • #15
                              Re: voce koje volim

                              Voće koje ( definitivno) VOLIM SU :
                              1. BANANE ( zašto su BANANE bile teško dostupne u mome djetinjstvu?)
                              2. BRESKVE ( one "kalanke" što se MORAJU prepoloviti na pola i tako jesti..)
                              3. GROŽĐE ( ali ne bilo koje, nego "kraljica vinograda", bijelo stolno grožđe koje uzgajam u mom ( malom) vinogradu)

                              Comment

                              Working...
                              X