Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite nekome gde da ode

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Preporucite nekome gde da ode

    Kruce CG!
    Vikend naselje izmedju zadnja dva tunela ka Ulcinju.Nema rivu i setaliste ali ima pesak u vodi. Od usluga samo dva bara do mora sa malo uredjene plaze(lezaljke 1-1.5e).Mir bez guzve do maksimalno 50-60 (retko) ljudi u vodi. Pravi odmor.Decu ostavis po ceo danu vodi potpuno bezbedno i oputeno.Deca sama od 5-6 g bez pratnje roditelja(bas tako) silaze na plazu.Ja ih povezem ako ih sretnem na putu.Jedni isti ljudi generacijama su tu.Sve je kao jedna velika porodica.To moze samo u Krucama.

    Comment


    • #17
      Re: Preporucite nekome gde da ode

      A za avanturiste kojima je more dosadno...
      Meandri Uvca...
      Zaovinsko jezero...
      Visegrad-Perucac Drinom
      Za ova rajska mesta je potrebno imati najmanje dva kajaka (najpozeljnije ozbiljniji na naduvavanje ala Sevylor,Pathfinder,Ventura,FastTrack nikako Inteks ili tako nesto)
      Ko ima para za camce evo mu ideje za njega i prijatelje.A ja cu da pricekam jos koju godinicu da usparam bar za jedan kajak.

      Kruce
      Meandri Uvca

      Comment


      • #18
        Re: Preporucite nekome gde da ode

        Preporučujem nekome da ode negdje gdje ga nema.



        ________

        Olakšanje što ga je osjetio Cezar u jutru Farsale, na pomisao: Danas je bitka.
        Olakšanje što ga je osjetio Carlos Prvi vidjevši kristalnu zoru i pomislivši: Danas je dan stratišta, hrabrosti i sjekire.
        Olakšanje što ćemo ga ti i ja osjetiti u trenutku što prethodi smrti,kad nas sudbina oslobodi tužnog običaja da budemo netko i teret svemira.
        ( H.L.Borhes)

        Comment


        • #19
          Re: Preporucite nekome gde da ode

          Sto dalje odavde, jer je svugde bolje nego kod nas .....................

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment

          Working...
          X