Objava

Collapse
No announcement yet.

Bjelogrlić držao govor na protestu "Srbija Protiv Nasilja" ladno čovek ima obraz kao đon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bjelogrlić držao govor na protestu "Srbija Protiv Nasilja" ladno čovek ima obraz kao đon

    Danas kada sam čuo pomislio sam da je šala, ipak nije bila šala. Bjelogrlić koji je 23.08.2021

    Gaga Antonijević reditelj je naime i predsednik Komisije za sufinansiranje proizvodnje domaćih dugometražnih igranih filmova Filmskog centra Srbije. Antonijević tvrdi da je Bjelogrlić pokušao da mu da mito 2016 godine da podrži njegov film "Jesen samuraja" i izgleda da tu počinje sukob. Antonijević je čak i priložio kao dokaz njihovu prepisku gde Bjelogrlić pominje oko 100 somića EUR a možda i više....

    U snimku ispod možete videti kako Bjelogrlić rešava probleme, naš umetnik i primer jelte...


    A ovde još vidimo kako Bjelogrlić rasplakan drži govor na skupu "Srbija Protiv Nasilja" koji je održan danas u Beogradu


    Dakle gde ja živim čoveče, kad javna ličnost poput ove koju da kažem voli veliki broj građana ima obraz kao ĐON
Working...
X