Objava

Collapse
No announcement yet.

"Veliki Brat" ili "Farma"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Veliki Brat" ili "Farma"

    Citala sam u nekom casopisu da je "farma" porucila "Velikom bratu " da ce imati rejting kao reklame u "farmi"



    Sta vi i radije gledate?
    Kakvo vam je misljenje o takvim emisijama ?

    Ja sam malo gledala iz radoznalosti , ali nocas me je Radasin osvojio

  • #2
    meni je "Veliki brat" interesantniji vishe je desavanja..
    zanimljivije je..."farma" nije losa ali je tek zahuktavanje..

    Comment


    • #3
      uh gde sam ostavio daljinac

      Comment


      • #4
        Pratim farmu i bolja mi je nego veliki brat ( koji je zasnovan na tome ko ce koga ali sto pre ) ali ni farmu ne gledam non stop, nego ujutro uz kaficu, oko 10 kad se daje uzivo.
        If you hate me, you’re the looser, not me

        Comment


        • #5
          meni je bas to ko ce koga ,interesantno ,farma je prava tracarska emisija uzas

          Comment


          • #6
            Nisam nešto oduševljena ni "farmom" ni "Velikim bratom ". Ako bih baš morala da biram, onda VB, bar ne moram da gledam foliranje i prostakluk "srpskog džet-seta"....

            ........ Nego pre neko veče privuče mi pažnju SURVIVOR. Jaaaao kako dobru guzu ugledah. Dame preporučujem. Obratite pažnju.
            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
            sigpic

            Comment


            • #7
              baby sram te bilo ,veliki brat stvarno volim vise i slazem se sa tobom a za tu guzu bebe nisam zadovoljan, hahaha

              Comment


              • #8
                evo , VB je VB, ali je
                evo još se
                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  haha pa baby ,dodji u moju sobu da te vidi moja lampa

                  Comment


                  • #10
                    nekoliko puta sam pokusala...tj, doslovce se naterala da gledam VB... vise od 2 minuta nisam izdrzala.
                    necu da govorim kako emisije tog tipa ne valjaju (meni su one najiskrenije smor - i VB, i Farma, koju sam takodje propratila cca 2 min), nego bih zaista, najiskrenije, bez ikakve zelje da nekog ismevam, da zamolim nekog od ljudi koji to prate da mi kazu u cemu je tu fazon? sta je to tamo tako zanimljivo? glupo mi je ponekad, svi pricaju o VB ili Farmi, a ja kao tele blenem, ispadam glupa u drustvu bre!

                    dakle, molim vas, kazite mi sta vam je zanimljivo u tim emisijama? zasto su toliko popularne?
                    nadam se da ce mi neko odgovoriti

                    Comment


                    • #11
                      meduzo nista nisi propustila ni ja ne gledam
                      a kako cujem to je sabor kretena
                      Ko uci znace ko krade imace
                      [MP3]http://chicago-lollie.com/personal/mp333/Prince - I Wanna Be Your Lover.mp3[/MP3]

                      Comment


                      • #12
                        ja mislim ako bi ozbiljan psihicki pregled bio obavezan za ulaz u takvu emisiju...mislim da ne bi ni postojale
                        ko ce bre normalan da se prijavi za tako nesto, ma ajte molim vas

                        za mene je "opstanak" emisija do yaya, samo mi je krivo sto se vise ne prikazuje, ali ima zamena

                        http://www.youtube.com/watch?v=u5gJQSvuHDk&

                        Comment


                        • #13
                          ajaoooooj, koliko sam ovo volela!!!!

                          i Belamija, i Opstanak, i onu emisiju u SF koju je vodio onaj sto lici na gustera... those were the days... a sada deca uce o opstanku i parenju i tako tome iz "Farme" i "V. brata"... grozno

                          Comment


                          • #14
                            veliki brat je interesantniji ali polako rezija je otisla do imbecilnosti,upropastili su emisiju sa sinocnim ispadom mada sam i dalje za velikog brata farma mi je nekako isfolirana isuvise

                            Comment


                            • #15
                              veliki Brat mi postao dosadan . malo sam gledala ito samo zbog radasina ..nas covek iz naroda no dosta zaostao prost i zanimljiv ...a kao takav ima vise vrednosti nego svi ostali ukucani zajedno ..sad postaje dosadno ..zaista bi neko morao da me nateta da gledam...a farma ?ma super je ..."babaCakana" i maja Nikolic pocele verbalni obracun bas je tracarajski ...i pokazatelj koliko su obicne prostakuse ...ja se ipak nasmejem ...(bolje nego da placem :haha)
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment

                              Working...
                              X