Objava

Collapse
No announcement yet.

Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bože sačuvaj me prijatelja... Za neprijatelje ću se sama pobrinuti.
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #17
      umesto vutre kupite kajmak

      Comment


      • #18
        Onima koji su mi se smejali, hvala.
        Bez njih ne bih plakala.
        Onima koji me nisu mogli voleti, hvala.
        Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav.
        Onima koji su povredili moja osecanja, hvala.
        Bez njih ne bih znala da ih imam.
        Onima koji su me ostavili, hvala.
        Bez njih ne bih otkrila sebe..
        ali onima koji su mislili da neću uspeti ...
        njima najviše zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokušala…
        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
        sigpic

        Comment


        • #19
          sve sto je malo previse previse je previse.......

          Comment


          • #20
            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Dobri ljudi Vam daruju srecu, loši nauk a zli lekciju. ♥

              Comment


              • #22
                nije neka izreka ali....

                rec "ali"
                sve pre nje nema neku vaznost, sve posle nje je vazno....tako da kad neko kaze ali, tek onda slusajte sta ima reci

                neki dan cuh negde za ovo...

                Comment


                • #23
                  Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                  nije neka izreka ali....

                  rec "ali"
                  sve pre nje nema neku vaznost, sve posle nje je vazno....tako da kad neko kaze ali, tek onda slusajte sta ima reci

                  neki dan cuh negde za ovo...
                  Pa to ti je ono "ali" , koje uvek devojci srecu kvari . Ali sada bez sale sve, to se slazem, oni uglavnim sve kazu i priiiiiičaju, ali naglasak je na recenom posle tog cuvenog "ali" , kao da kazu, pazi Vamo sta sada imam za reci, u stilu pej d atenčn . Istina, da.

                  ---------- Post dodat u 18:31 ---------- Prethodni post je bio napisan u 18:24 ----------

                  Ne dozvolite da Vas ikada ponos uzme pod svoje. Da bude vazno, sta je ko kome rekao, ko je koga prvi pozvao. Ili nije. Ko je prvi rekao izvini, ili ko tera mak na konac. Da Vas obuzme toliki bes ili ljutnja da povredjujete. Da napravite greske koje nijedna gumica vise ne brise. Napravite gluposti nakon kojih nema vise nazad. Ljudi greše. Od krvi i mesa smo svi. I tamo gde je ljubav velika i jaka, kako kaze nas slavni pisac, ona lako oprašta i zaboravlja. U životu se nekada ne pruži šansa za popravak. Da popravite sve. Nekada se zaista redom sreća daje, ali bude samo u stilu, ili prepoznaj ili produzi. Ili prepusti ili cuvaj najneznije. Ili oprosti ili se kaj doveka. Ne dozvolite da Vam se to ikada dogodi. Jer pametan uči na tudjim greskama, a mi očito manje pametni, ili samo malo više plašljiviji, stidljiviji... imamo sada čitav život ispred sebe za zaboraviti. I naučiti, kako živeti i kako to više izgleda za...Nemati. ♥

                  Comment


                  • #24
                    ''Nijedna žena nije toliko skupa,da je ne bi mogao iskrenom ljubavi kupiti. Ali ni toliko jeftina, da se proda za šaku laži.'' - Balašević ♥

                    Comment


                    • #25
                      "Tamo gde blista površnost, mudri se na vreme povlače u svoje senke."
                      M. Antić
                      ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Postoje trenuci kada se silne nedaće obruše na naš život, i ne možemo da ih izbegnemo.
                        Ali i za njih postoji neki razlog. Kakav razlog?
                        To je pitanje na koje ne možemo odgovoriti pre no što naidjemo na teškoće, niti za vreme njihovog trajanja.
                        Tek kada ih prevazidjemo, uvidjamo zbog čega su naišle.
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #27
                          "Ponizno sam sklapao ruke u molitvi 20 godina,
                          ali nije bilo odgovora dok se nisam pomolio s nogama."

                          [Frederick Douglass - rob koji je pobegao]

                          SVE sta napišem smatrajte Salom

                          Comment


                          • #28
                            Najčišća ljubav nalazi se tamo gde je najmanje očekujete – u nevezivanju…
                            Kad kažeš da si zaljubljen, zapravo govoriš o tome da je zadovoljena slika ljubavi koju nosiš u sebi.
                            Na taj način počinje vezivanje: vezivanje za sliku…
                            Jer kad nemaš dovoljno ljubavi prema sebi, stvaraš sliku koja pokriva tu prazninu…

                            Deepak Chopra

                            SVE sta napišem smatrajte Salom

                            Comment


                            • #29
                              Patnja zadaje bol samo zato što je se bojiš. Ona te proganja zato što bežiš od nje.
                              Ne moraš bežati, ne moraš je se bojati. Moraš voleti... Dakle, voli patnju.
                              Nemoj joj se odupirati, nemoj bežati od nje. Okusi kako je ona u dubini slatka, predaj joj se
                              i nemoj je primati s mržnjom. Tvoja mržnja je to što ti nanosi bol i ništa drugo.
                              Patnja nije patnja, smrt nije smrt, ako ih ti ne učiniš time.

                              Herman Hesse

                              SVE sta napišem smatrajte Salom

                              Comment


                              • #30
                                Re: Mudre izreke o zivotu, ljubavi, prijateljstvu

                                "Možda nisu svi dobri, ali u svakome ima nešto dobro.
                                Nemoj nikome suditi, jer i svetac ima svoju prošlost, a grešnik ima svoju budućnost." - Oskar Vajld
                                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                                Comment

                                Working...
                                X