Objava

Collapse
No announcement yet.

20. septembar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 20. septembar

    skup od maximalno 500 "gejeva" obezbeđivaće 5000 policajaca.
    šta mislite o tome, i hoćete li se pojaviti da izrazite svoje nezadovoljstvo ?

    procenjuje se da će se na protestu okupiti više od 20.000 građana.
    Last edited by MindTool; 18-09-09, 22:18.

  • #2
    ja ne kapiram zasto ljudima to toliko smeta, neka ih neka se ljudi (da oni su ljudi pre svega) izvicu-prosetaju-kazu sta i kako misle....
    gay se ne postaje tako sto ces videti gey-a pa....zato nema razloga za brigu, gay ljudi postoje od kad i samo covecanstvo pa cak i medju zivotinjama...to je sve deo prirode

    kome ovo moze toliko smetati taj bi se trebao zapitati sta mu zapravo tu smeta, ali da se dobro zapita

    ova papazjanija da je neophodno ne znam koliko policajaca i da takav skup ugrozava neciji zivot je u najmanju ruku smesan

    jednostavno politicka 'elita' nasla nacin da se dodvori prosenom srbinu koji je zatucan ko kamen i kad cuje rec gay verovatno pomisli da tamo neki GAY seta ulicom sa kitom u rukama i pokusava da ga zavuce nekom njegovom ili....



    samo napred gay populacijo, to si sta si, cemu stid, cemu sakrivanje

    zivela sloboda

    samo moje skromno misljenje zbog koga cu sad verovatno postati i gay
    i evo priznacu svima, svaka, ama bas svaka devojka u mom zivotu mi je rekla da sam pedercina pa verovatno zbog toga i stajem na stranu gay populacije

    Comment


    • #3
      hmmm u cemu je razila izmadju gey-a i srcanog bolesnika

      Comment


      • #4
        prvi moze da ima sex i da ne brine da li ce ga preziveti
        a drugi isto tako moze imati sex ali sa dobrim sansama da ga ne prezivi



        biti gay nije bolest, biti gay je samo stvar 'ukusa'
        ja to tako gledam

        da mi svi budemo zdravi, a ko ce gde i kako zabadati svoje polne organe....to bi trebalo biti privatna stvar, zar ne?

        Comment


        • #5
          goxy, apsolutno si u pravu. potpisujem tvoj predzadnji post a posebno ovaj dio:

          ''kome ovo moze toliko smetati taj bi se trebao zapitati sta mu zapravo tu smeta, ali da se dobro zapita''

          Uvjek nas kod drugog smeta ono što ne volimo u sebi.
          Druga osoba je ''ogledalo'' u kojem se odrazavaju sve nase lose strane i sve ono sto potiskujemo i ne zelimo ocistiti iz sebe.
          I zato je lakse kritizirati i pljuvati po drugom, nego se pozabaviti sobom
          i ocistiti smece iz sebe i ispred svojih vrata.

          SVE sta napišem smatrajte Salom

          Comment

          Working...
          X