Objava

Collapse
No announcement yet.

Akcija hapsenja u Presevu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akcija hapsenja u Presevu

    Rano jutros pretreseno 17 objekata u opstini Presevo i privedeno 10 osoba osumnjicenih za zlocine nad civilnim stanovnistvom u okolini Gnjilana 1999. godine, rekao je Ivica Dacic. Riza Halimi ocenio da akcija, uz ucesce Zandarmerije, ne vodi ka stabilizaciji prilika na jugu Srbije, ali da smatra da sve zlocine treba ispitati.
    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Šta se do sad čekalo?
    Vlada se raspada, pa prikupljaju poene...
    Riza Halimi u Skupštini otvoreno napada ustavni poredak Srbije i podržava nezavisnost KiM, i niko ništa ne preduzima! Zašto??? Za to se, bre, ide U ZATVOR!!! ..pa i na 'preki sud'.
    Ovo hapšenje je samo marketing, hvatanje za slamku, vlade koja se raspada.
    Umesto tih zločinaca, oni hapse srpske heroje i šalju u Hag, u smrt.

    Comment


    • #3
      Pa sve je sakupljanje politickih poena, kao oni sad hapse i albanske zlocince, pa oni ne izrucuju samo nase, ne znam sta se zeli poruciti ovim, kao patriote su, funkcionise nam pravosudni sistem, ""
      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #4
        Ne,ne,ne... Ne izručuju ih, nego će ih privesti, možda osuditi, pa kad se Riza požali, BoTa će ih abolirati.
        Sve je to toliko providno da me muka hvata koliko ponižavaju intelekt naroda.

        Comment


        • #5
          Siptar pa jos demokrata...Nekako mi ne ide zajedno...To je isti onaj Riza Halimi koji je trazio od Tadica da povuce Zandarmeriju sa juga Srbije (verovatno da ne bi niko mogao da kontrolise sta on radi) tako da mu je ova akcija dosla kao kec na jedanaest da osudi napade jos opet,cudi me da opet nije trazio da povucemo policijske snage iz nase opstine...

          Comment


          • #6
            Srpska politika je davno dobila jedan oblik: pushenje svima i svakome za dz,pa cak im josh i plate da ih puste da to rade. Svako gleda svoju korist pa ne ustaju sa kolena.... a narod kao i uvek ne razmishlja o revoluciji... a mozda bi trebalo :P malo glupo zvuchi,al ja ne vidim nikog ko ce da se bori za nas,politichari se bore za sebe a mi se samo nadamo... i chekamo izbore... vishe se puta dokazalo da Srbi ne znaju da biraju, nismo mi za demokratiju :P

            Comment


            • #7
              eeee da su nam svi drzavnici procitali >> CUJTE SRBI << od Arcibalda Rajsa - mozda bi i uvideli nesto, ovako tesko,

              ljubav i emocije dodju i prodju - interesi su vecni - a nasi intersi su mi nekako magloviti , nevidljivi, nekako nepostojeci, nemamo vise muda da kazemo ne !

              Comment


              • #8
                al imamo usta da dutjkamo

                Comment

                Working...
                X