Objava

Collapse
No announcement yet.

Gas, gas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gas, gas!

    Nek na ovaj Bozicni dan, bude gasa ceo dan, neka nasa zemlja cela ima topla grejna tela. A mazuta kad nestane i presuse vodne brane, kad zalede grejna tela i san usni zemlja cela,tad viknimo svi u glas: BRACO RUSI, dajte gas!

  • #2
    Plagijatoru!

    Hard... Sta se ti zalis... Valjda se grejes na ljubav

    Comment


    • #3
      Ja bih, al ona neće ni da me takne, a kamoli da greje!
      Nego, kakva je situacija sa gasom kod vas, i šta mislite- ko je kriv?

      Comment


      • #4
        Nem pojam...zavisi od naselja do naselja....negde greju ki loodi..a negde jock!
        A ja se grejem na struju ( ne recnu )...to be or not to be????

        Comment


        • #5
          Eh, Hannah... Ne bih te ja pustio da se greješ samo na struju. Pa gde su ti gentlemani iz Raj-h-a? Uf! Nije valjda da si uvela restrikcije?

          Comment


          • #6
            hannah manje trosi struju! Prete restrikcijama! Jos treba da mi nestane jedini izvor toplote i zabave

            Hard pa takni ti nju

            Comment


            • #7
              Fairy, pokušavam ja na sve načine, al' neda se ni taknuti!
              Nego, zašto Ukrajina ne plaća gas?

              Comment


              • #8
                zašto Ukrajina ne plaća gas?
                Neko im Ukra Jina (kineski atashe za gas) pa se uvredili!

                A "ono" drugo....joj...HC HC HC ccc...Kako da me greju kada je ovo zemlja brez brkova i brade-osnovnog repera za dobra "grejna" tela...Ae komenzi bite amo ..oladile mi se none hihihih

                @ Fairy cica-mico....pa struja mi je jedina "slaba tacka" zimi, koj je ima ..oma se selim kod njega hihihihi

                Comment


                • #9
                  Evo, jutros mi se javili iz nekoliko ustanova-ne rade do dalje...nema grejanja(gas)
                  HC ti bre ki neki prorok...Aj kad si vec vidovit..."vidi" mi neke brojeve na loto...a ja te za uzvrat castim picem!

                  Sad bez zz...NS PA ZR gradovi su bez grejanja danas....huh!
                  Ma,divota! Zimi nema grejanja-leti restrikcije vode...sasvim "logicno"..ccc
                  Last edited by Hannah; 08-01-09, 13:10.

                  Comment


                  • #10
                    I evo nestade gas... Krivimo Rusiju .... Ko kakva su nam to braca... A kod nas lepo skocise cene grejalica... Sta ocekivati onda od nekih tamo Rusa...

                    Lepo kaze poslovica: Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane

                    Comment


                    • #11
                      Ma..kod nas mrak malko duze traje...nikako da svane jednom..cccc

                      Comment


                      • #12
                        koristimo alternativna grejanja
                        ko ima ljubav kraj sebe nek kotisti kruto gorivo
                        ko je razocaran u ljubav nek koristi tekuce grejanje u obliku vina rakije i sl

                        Comment


                        • #13
                          Vlada Republike Srbije je zbog neisporuke ruskog gasa, velike hladnoće i pada nataliteta, u cilju zagrevanja odobrila švaleraciju i kurvanje, bez ograničenja, pod parolom: "SVI SMO NAŠI, SAMO JAŠI".
                          ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Beograd, Pančevo, Novi Sad, Kruševac -- Mađarska će danas između 17 i 19 časova isporučiti Srbiji od jednog do dva miliona kubnih metara gasa, javila je mađarska novinska agencija MTI.


                            Nadam se da ce tako i biti.
                            If you hate me, you’re the looser, not me

                            Comment


                            • #15
                              baby nista onda tebi od svaleracije

                              Comment

                              Working...
                              X