Objava

Collapse
No announcement yet.

Srs vs Naprednjaci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srs vs Naprednjaci

    Pratite li zadnje vreme skupstinu? Kako vam se cini sukom ove dve stranke? Koji je kulminirao tucom. Da li tako nesto dolikuje sadasnjem vremenu? Tuca u skupstini? Pljuvanje po poslanicima? Prosto se ne zna ko je gori... A sto je najgore stete sami sebi.
    A i narodu... Jer nista ne rade. :axxo:

  • #2
    SRS vs. SNS

    Lepo ili ne, ali je gore od svega to što se svašta o svima njima može reći! Da tamo sedi intelektualna i moralna elita, ništa od toga ne bismo gledali. Umesto toga, NAROD je ovo izabrao- glasajući na izborima za stranke, a ne za ljude iz komšiluka. Kada zaokružujemo na listiću, mi po svaku cenu glasamo za stranku, a njen član može da bude bilo koja lokalna baraba ili kurva, kojima mi dajemo glas. Onda ti isti sednu u skupštinu i nastave po starom... Neki psuju, neki tuku, neki pljačkaju budžet, neki trguju teritorijom, neki izdaju zemlju...sve što su i do tada radili.

    Comment


    • #3
      Dobro je dok ne nose sa sobom svoje omiljene tupe predmete, ja sam cuo da neki od njih cuvaju cigle u regalu
      Za jednog sam cuo da i spava sa istom

      Rekao bih samo jos jedno, konacno Toma pobeze od manijaka, jedni normalan covek medj pomenutima, go go go go Tomo svaka cast

      Comment


      • #4
        Cekej..cekaj...samo da se "tata" vrati iz "tudjine"alaj ce da leti srs perije...

        Comment


        • #5
          narod je za te takve "skupstinare" (i celokupnu sadasnju politicku "elitu") odavno izmislio metodu/instituciju "govnjive motke". jedino sto niko nece za nju da se uhvati i da krene...pa udri!!! ne gledaj u koga, samo udri...neces pogresiti. cela ta scena treba da se zbrise...u jednom zamahu. i Toma je istrosen....odma to u staro gvozdje.

          Comment


          • #6
            Da,da,svi su oni već istrošeni i iskompromitovani... bojim se da oni koji to nisu, ne žele da 'prljaju ruke' i upuštaju se u politiku. Mada, trebalo bi neko novi da uleti, da zavede red i da razjuri bandu iz Srbije!

            Comment


            • #7
              mislim da ovde ne postoji dovoljno razradjen sistem pozivanja na odgovornost i opoziva vlade od strane naroda...malo je to jednom u 4 godine pa onda ponovo prosipaju evropske perspektive i zastrasuju narod onim sto je bilo jednom i vise nikad ne moze na isti nacin da se desi. svaka kampanja "ako oni dodju....setite se", pa sve neke crno bele slike...ko kad se reklamira Kleen Kut u odnosu na klasicni brijach. Nevolja je sto im to svaki put ponovo uspe. nego, da se vratim temu, na Srs i Sns, videcemo sta ce ovi novi stari "nazadnjaci" da ucine. imaju jednu sansu. i to na "ler".

              Comment


              • #8
                Znam da ce zvucati glupo i....
                Ali ljudi nas ce spasiti jedino neka okupacija, kao japance sto su okupirali ameri.....

                a dok se ovde neke stvari sredjuju za jedan ratluk-cokoladu-100eur-1000eur.....nema ovde normalnog zivota
                sve sta ti ostaje da se prilagodjavas i sam budes sljam koji ce igrati igru sa ostalom bagrom

                Comment


                • #9
                  Jock...jock...necu blato-occu zlato!-Taj rad!!! A hayde da se prestrojimo...pa da ih ushtrojimo!!! Bilo bi vece fajde!!! Yaya su sve skuplja!

                  Comment


                  • #10
                    Malo EPP!

                    Za pocetak: japanski izum XXI veka...kockasta loobenica ( nek 'komshijma' Amerima-crkne krava!)


                    But....sve zavisi KO diriguje orkestrom!!!

                    Comment


                    • #11
                      eh sad po cemu su naprednjaci bolji od radikala? isto i za obrnutu varijantu? po cemu su demokrate bolje od i jednih i drugih? Lepo se vidi... NI PO CEMU. svi su oni isti,politicari ko politicari u Srbiji ne rade nishta dobro,ama bas ni jedan od njih nije ni za q... I axxo ne vidim po cemu je Toma pametan sto je otisao iz radikalne stranke... mozda po tome sto na straani vladajucih moze vise da krade kao sto je krao dok su ovi drugi bili na vlasti... Gleda svoju korist,kao i svi ostali. I svi su oni ista djubrad samo u razlichitim strankama, menjaju misljenje onako kako im odgovara i kako im se vishe isplati. svi su prevaranti i lopovi.. jbg jel nije istina?

                      Comment


                      • #12
                        Jadno je sto pljuju jedni na druge sada kad su se razišli. Zašto ranije nisu izbacili iz stranke 'nepodobne, lopove, kurve, špijune...'!?

                        Comment


                        • #13
                          Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                          Jadno je sto pljuju jedni na druge sada kad su se razišli. Zašto ranije nisu izbacili iz stranke 'nepodobne, lopove, kurve, špijune...'!?

                          To si u pravu HC, trebali su se odmah kad je otisla Maja G. obracunati unutar stranke sa rasturacima SRS-a, a ne ovako preko skupstine ismejavaju stranku, brukaju Sekija u hagu, stvarno bezveze
                          If you hate me, you’re the looser, not me

                          Comment


                          • #14
                            Treba spaliti skupstinu i poslanike sa njom!

                            Comment


                            • #15
                              Citiat člana doomsword80 Pogledaj Post
                              Treba spaliti skupstinu i poslanike sa njom!
                              To ni govora, onda bi bili isti kao DOS-ovci a to ne zelimo.
                              If you hate me, you’re the looser, not me

                              Comment

                              Working...
                              X