Po svemu sudeći (po načinu kako se naša vlast odnosi prema njemu) to je bez sumnje Ratko Mladić.
Ako je on najveći neprijatelj Srba i Srbije, onda je sasvim logično što su nam najveći prijatelji Stipe Mesić, Naser Orić, Agim Čeku, Madlen Olbrajt, Karla del Ponte, Havijer Solana i kompanija.
A to je i pouka za budućnost: Ako neko počne da omalovažava Srbe, da ih maltretira, ubija, pali im kuće i slično, nemojte slučajno da ustajete u njihovu odbranu, jer će vas sami Srbi proglasiti svojim najljućim neprijateljem. Ako hoćete da budete srpski prijatelj vi zdušno pomažite one koji ih kolju. Pa ako i bacite koju bombicu na srpske civile, to će vas Srbi bolje ceniti.
Zato, dole sa neprijateljima srpskog roda. Živeli heroji. Živela Nataša Kandić!!!
Ako je on najveći neprijatelj Srba i Srbije, onda je sasvim logično što su nam najveći prijatelji Stipe Mesić, Naser Orić, Agim Čeku, Madlen Olbrajt, Karla del Ponte, Havijer Solana i kompanija.
A to je i pouka za budućnost: Ako neko počne da omalovažava Srbe, da ih maltretira, ubija, pali im kuće i slično, nemojte slučajno da ustajete u njihovu odbranu, jer će vas sami Srbi proglasiti svojim najljućim neprijateljem. Ako hoćete da budete srpski prijatelj vi zdušno pomažite one koji ih kolju. Pa ako i bacite koju bombicu na srpske civile, to će vas Srbi bolje ceniti.
Zato, dole sa neprijateljima srpskog roda. Živeli heroji. Živela Nataša Kandić!!!


ma da mi smo sami sebe bombardovali, 200000 ljudi proterali iz BiH i HR, itd 



Comment