Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Jel su nekome od vas trazili da verifikujete broj telefona?

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana kalens Pogledaj Post
      Jel su nekome od vas trazili da verifikujete broj telefona?
      Zadatak neki ili Microworkers sajt?
      Ako je MW sajt mislim da jesu, ali se i ne secam bas...ne mogu sa sigurnoscu da ti potvrdim. Ali sta je i problem kad si im vec dao adresu i sve ostalo, ako je MW odradi.
      A ako je neki zadatak to je vec na tebi, ja sam neke zadatke radio gde se dobro placalo te sam odradio verifikaciju nekih registracija...to je vec ok da budes oprezan ali za MW ne vidim razlog.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Goksi, zadaci iz HG jobs jel i oni uticu na prosek?

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Citiat člana kalens Pogledaj Post
          Goksi, zadaci iz HG jobs jel i oni uticu na prosek?
          Mislim da ne uticu, videces cak i kad ih uradis i pogledas na :
          https://microworkers.com/success_rate.php
          Oni se ne primecuju, obrati paznju na "Not-Rated" pa potom otidji na "Tasks I finished" i uporedi malo ""Basic tasks" i ""Hire Group tasks" tj "HQ" ....

          Nisam siguran sta bi se desilo kad bi recimo sad odjednom imao 20-30 negativno ocenjenih "HQ" zadataka....mozda neko drugi zna

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Konačno nešto pozitivno, vratili se oni zadaci email testiranje od 41c.

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
              Konačno nešto pozitivno, vratili se oni zadaci email testiranje od 41c.
              Ima tih pojavljuju se recimo jednom nedeljno (ja tako primecujem). Ono sto me kod tih zadataka nervira je da zavrsim i ne prihvati mi zadatak kaze da je istekao
              Ali dobro desava se, verovatno sma pri kraju preuzeo zadatak a nas nekoliko navrnulo ko prasad na isto...

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Ma da, piše da je pauziran. Danas sam odradio 4-5 komada.

                Ja ga nisam viđao par meseci, tek pre koji dan ponovo.

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Može li neko da uporedi PP preko Intese (Visa Electron) i Neteler, šta je povoljnije za isplatu. Nikad još nisam isplaćivao sa PP-a, ne znam koliko banka uzima sebi, koliko ispod donjeg kursa računa dolar i ostalo što ima veze sa tim.

                  Takođe, da li na PP nalogu treba konvertovati dolare u evre pa onda prebaciti ili ostaviti to banci. Ili ako ima još takvih caka i sl. Znači, ako neko zna najbolju soluciju do sitnica kako bi se što više čiste kinte izvuklo, neak podeli to ovde.

                  Hvala.

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                    Može li neko da uporedi PP preko Intese ...
                    "PP"misliss Paypal ?
                    Ne mozes da primas novac u Srbiji preko Paypala, jos uvek ne moze. Osim ako se nesto nedavno nije promenilo ali cisto sumnjam.
                    Skrill ti je najpovoljniji kad govorimo o Microworkers sajtu, ne da uzimas kes vec da sa Skrill Mastercard karticom trosis pare po Srbiji...provizije skoro da i nema, ali imas trosak kartice koji iznosi 10$ godisnje
                    https://www.skrill.com/en/prepaid-mastercard/

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Idi bre Goxy, gde ti živiš, diže se kinta samo tako preko PP-a, ima meseci.

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                        Idi bre Goxy, gde ti živiš, diže se kinta samo tako preko PP-a, ima meseci.
                        Mislim da gresis:
                        https://cms.paypal.com/az/cgi-bin/?c...Residence_full

                        Procitaj ispod dela gde pise:
                        If you reside in one of these countries, you have the ability to link a credit card to your PayPal account and send payments. You do not have the ability to receive payments.
                        Stvar nije tako jednostavna sa paypalom jer drzave kao nasa stite neke svoje interese a paypal ima svoja pravila koja nisu usaglasena sa nasim pravilima i obrnuto

                        Skrill ti u slucaju Microworkersa zavrsava cak i bolje posao jer Microworkers sajt uzima 6.5% ako isplacujes na Skrill, a 7.5% ako isplacujes na Paypal ali sve jedno na paypal ne mozes i da hoces...preko Paypala mogu samo firme da primaju naovac u Srbiji.
                        Iskren da budem moje misljenje je da nam Paypal i ne treba, ali to je sad druga prica
                        Last edited by goxy30; 05-03-16, 01:09.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Ma znam sve oko Skrila, na njega sam i dizao pare.

                          Ne grešim, lete isplate na devizne račune samo tako.

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                            Ma znam sve oko Skrila, na njega sam i dizao pare.

                            Ne grešim, lete isplate na devizne račune samo tako.
                            Ajde probaj pa javi, posto se nista nije promenilo ja sam siguran da preko paypala pare ne mozes dobiti. Pare lete preko paypala ali samo iz Srbje ali u Srbiju ne, mislim da si to pogresno shvatio ako si citao negde...To je odavno problem za mnoge ljude kojima onemogucava bolju internet zaradu, pa i meni, pratim to vec dugo.
                            Inace ako znas za skrill i imas njihovu karticu nije mi uopste jasno sta ce ti paypal u ovom slucaju ?

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Nisam nigde čitao, pričao sam sa ljudima. Dižu redovno. Hoću ja da probam, ali moram da saznam sve pojedinosti kako da izgubim najmanje na transakcijama.

                              Radim testove na Crowdflower Elitesajtu, a oni imaju od procesora samo PP.

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Ma dizu oni da ne kazem ja vec sta ali pare ne
                                Pare u Srbiji kao fizicko lice preko Paypala ne mozes da podignes nikako, u to budi siguran.
                                Otidji na Paypal sajt i informisi se, opcija o kojoj ti pricas jednostavno ne postoji za nasu zemlju.

                                Crowdflower nije nesto u poredjenju sa Microworkersom, nikad nece ni biti po svemu sudeci jer se daleko slabije placa...sistem je drugaciji. Nisam siguran sta je to "Crowdflower Elite" ali verovatno pokusaj da se ono staro prebaci u nesto novije .... nisam to probao ali ako je to nesto ozbiljno ne bi trebalo da samo Paypal bude kao opcija da dignes pare. Svi ozbiljniji sajtovi imaju bar nekoliko opcija za placanje
                                Last edited by goxy30; 05-03-16, 18:18.

                                Comment

                                Working...
                                X