Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    to je greska u samom zadatku, kao sto mozes da vidis nedostaje deo linka, obrati paznju na pocetak nema http:// ili https://

    mislim da je prelomio link kad je postavljao zadatak, spoji to ispod "Thank you" sa tim gore i probaj...

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
      Jel to onaj za 0.5$, gde treba da nadjes brdo nekih detalja...ja to poceo i kad sam video koliko traze detalja odustao sam posle 5-6 sajta...ne samo da je to mizreno placeno nego je cak i nemoguce (bar meni bilo) da odradim neke sajtove a nigde nije pisalo kako da se ophodim sa zadatkom ako nemam sta da upisem, recimo ako jednostavno nema podataka i slicno
      Ako se dobro secam treba da odradis nekih 40-50 sajtova i sa svakog oko 3-4 podatka znaci preko 100 detalja za 0.5$ sto je manje od centa po unosu...taj zadatak daje placen i 3$ bilo bi malo
      Ako mislimo na isto, ja taj vise ne vidim uopste

      Opera emulator sam danas istestirao na onim "Mobile Bing/Google search" poslicima i sve sljaka bez problema...znaci kakav sam ja budak kad sam onako piljio u zenin mob (jer moj ne moze to da radi) ....znaci mnogo vise vremena i cimanja a ovde lepo copy paste ko gospodin covek

      Jedino ne mogu one instagram poslice sa emulatorom, kao sto pomenuh verovatno zato sto jaki sajtovi poput instagrama imaju dobru zastitu te prepoznaju to pa nece...ili jos nisam sve provalio
      Posao od 1$
      odes na dati sajt i kopiras neki broj tamo, doduse 40 puta moras tako za 1$, a i ima captcha na sajtu, malo vise je dosadno, pa eto da pitam ako je jos neko u toj grupi da li radi to, ja sam odradio oko 130 zadataka do sad, a evo ga i novi posao izasao sto se tice instagrama, ja sam instalirao instagram na mobu, ulogovao se preko chrome-a na kompu i onda sam obrisao aplikaciju iz moba, radi odlicno

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
        40 puta moras tako za 1$, a i ima captcha na sajtu, malo vise je dosadno, pa eto da pitam ako je jos neko u toj grupi da li radi to, ja sam odradio oko 130 zadataka do sad, a evo ga i novi posao izasao sto se tice instagrama, ja sam instalirao instagram na mobu, ulogovao se preko chrome-a na kompu i onda sam obrisao aplikaciju iz moba, radi odlicno
        Da i taj sam cini mi se video juce, ali sam ga sklonio...sta kazes to nije tesko? Koliko ti vremena oduzimaju ti, i gde ih bre nadje 130

        A ovo za instagram ja debil, pa da moras da budes ulogovan...meni je instagram nepoznanica...HVALA

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Oni TTV poslici nisu fer, recimo oni "Uber" poslici gdde trebas na FB da odes i postavis njihov post....ja izrokao 4 iako znam da retko koji prodje ali posto imam dobar % reko ko ga bre jebe...i sad on meni odbije a ja kad udjem tamo gde me je ocenio ne mogu da dobijem detalje vec imam samo onaj "MW kod" tipa
          Kod:
          mw-4a35c05f51a4db118b093e990g4fa3fc2...................
          I sad prosao ne prosao taj moj post ja ne mogu da odem i uverim se...dakle cak iako prodje ja nemam nacin da vidim da li je neki smrdljivko koji eto tako pusti 200 poslova a plati samo 50....

          Ima dosta prevara, evo ja sam se u poslednjih 10 dana zalio a oni su me obavestili da su te poslice zamrzli pa ce proveriti i kao zahvaljuju mi se a nema $ za moje tucanje po tastaturi....pre nekih godinu dana su znali da plate a sad cvrtz

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Nije tesko, ali je mnogo dosadno, najvise zbog ovih captchi, drugo, 40 unosa za 1$, to mu dodje oko 2 ipo centa po unosu, malo je ali sta da se radi 1 zadatak mi oduzme oko 14-15 minuta ako radim neprekidno. a sto se tice 130, svaki sat uradim po 1 i onda uvece zakovem po 3-4 sata i tako svaki dan, i nakupi se

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Te TTV uber poslice sam radio ranije, i oko 95% zadataka su prosli pozitivno. Vidim da ih ima i dalje ali me mrzi da ih radim zbog ovog posla od 1$

              Update

              goxy, mozes da proveris ako odes na svom profilu u activity log, daje negativne ako admini tih event-a obrisu tvoj post. A i cudi me da ti daje negativnu, meni je u pocetku 2-3 samo, nakon toga mi je uvek davao revise, i onda obrisem zadatak
              Last edited by MARKOMPOWER; 13-04-16, 16:16.

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
                goxy, mozes da proveris ako odes na svom profilu u activity log, daje negativne ako admini tih event-a obrisu tvoj post. A i cudi me da ti daje negativnu, meni je u pocetku 2-3 samo, nakon toga mi je uvek davao revise, i onda obrisem zadatak
                JBG, plasim se da te nisam bas razumeo....mislis kada odem na
                Tasks I finished >>> "Basic" tasks (ili hire group) >>> details
                Mislis da ako se tu zalim homoseksualci (tj pederi) mogu da mi obrisu post, pa ok ali kako to meni steti, ne steti mi valjda, ne vidim kako....
                Ako mislis na to provalio sam da ako se tu zalim od toga nema nista, a zalim se samo kad sam bas 101% siguran da me zavlace ili da nesto nije uredu....e sad posto sma to provalio da je tako kada mi bas pukne film ja prikupim sve dokaze i kontaktiram Microworkers admina
                support >>> submit a New message
                I tu lepo objasnim i dam mu do znanja da sam se vec zalio u zadatku ali da zelim i njima da dam do znanja, prilozim sve detalje i pitam sta dalje ?
                Na ovaj nacin su mi ranije isplacivali svaki uradjeni zadatak koji nije mojom greskom ocenjen negativno vec eto...jedno 4-5puta sam dobio $ od njih, najveca suma je bila nekih 2$ za neki zadatak..sad se vise i ne secam
                Ali stvar je u tome sto sad ni kod njih nema od toga nista, koliko provaljujem iako zaista izbegavam da uopste prijavljujem nekog od poslodavaca....ako je neki zadatak od 1-2min onda jednostavno ne zelim da se smaram iako znam da sma u pravu...ali brate ako me smori 20min eeeeee....mada vise necu uopste jer izgleda zaista nema svrhe...
                Sad te pedere za koje provalim da iskoriscavaju ljude stavljam na excluded listu, uglavnom su to neki likovi iz Indije i nekoliko BIH likova ali verujem da je to na nacionalnoj osnovi...jer verovatno mogu da vide odakle sam...obratite paznju kad vas neko oceni a sigurni ste da ste sve uradili kako je trazeno...meni pada za oko BIH, mozda gresim

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Evo upravo sam "odradio" zadatak nekog BIH lika, cini mi se da bese 10 centi nagrada ili 15...nije tesko, registrujes se na neki sajt i treba tamo da odslusas neko sranje od 26min...
                  Problem je sto sma se ja vec registrovao na sajt a onda kako trazi da se uradi zadatak ...kaze klikni "free trial" a toga nema vec mi trazi da platim 0.9$ sto naravno ne dolazi u obzir i na kraju ne mogu da odradim zadatak
                  Lik je dobio coveka registrovanog preko njega i uzeo neki sicu, a ja nista
                  Poslodavac je iz BIH
                  Sve vise ima ovakvih poslica, a ja da se vise smaram i prijavljujem ne mogu...samo sam zaobisao sranje...palo mi na pamet da odem i jebem mu majku tamo na tom sajtu ali ...sta imam od toga

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Mali savet kada radite FB like poslice, ovi poslici su super jer ne zahtevaju mnogo posla i nisu lose placeni 15c
                    Cesto se lajk odbije jer FB ima nekakvu zastitu, kada odete na stranicu koja treba da se lajkuje malo prosarajte njom, kliknite na "about" sekciju i vratite se na "timeline"...tamo samo kliknite kao da zelite da napisete neki komentar i onda roknite LAJK....sacekajte nekih 1min i posle toga odradite na Microworkers sajtu ostalo...
                    Ja od kada ovako radim ni jednom mi nije omanulo

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Instalirao sam Opera mobile emulator i spremio se da radim Mobile google search poslove, kad ono problem.
                      Kad prebacim adresu na kojoj treba da pronadjem keyword on mi izbaci
                      http://prntscr.com/ascw71
                      isto mi izbaciju i na mobilnom.
                      Jel neko imao slicnu situaciju?

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana kalens Pogledaj Post
                        Instalirao sam Opera mobile emulator i spremio se da radim Mobile google search poslove, kad ono problem.
                        Kad prebacim adresu na kojoj treba da pronadjem keyword on mi izbaci
                        http://prntscr.com/ascw71
                        isto mi izbaciju i na mobilnom.
                        Jel neko imao slicnu situaciju?
                        Procitaj ovde
                        http://www.zaliv.co/threads/5184-mic...l=1#post179941
                        Tu sam nesto ranije napisao o ovome, obrati paznju kad i kako radis, ne znam sad napamet ali cim mi se pojavi neki od tih poslica ja cu probati da napravim posebnu temu u kojoj cu objasniti korak po korak jer se ocigledno mnogi bune sa ovim...

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Goksi, iscitao sam to sto ste ranije komentarisali. Danas sam probao po tvom receptu, da posaljem sebi na mejl i onda na telefonu da otvorim, cak sam probao i kod kolege na tabletu i svuda isti odgovor Malformed URL. Kod mene trenutno ima desetak takvih zadatak, ali im ne mogu nista. Ostaje mi nada da ces ti ili neko uspeti da mi pomogne da resim ovu zavzlamu. Ako treba cekacu do sudnjeg dana.

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Citiat člana kalens Pogledaj Post
                            Goksi, iscitao sam to sto ste ranije komentarisali. Danas sam probao po tvom receptu, da posaljem sebi na mejl i onda na telefonu da otvorim, cak sam probao i kod kolege na tabletu i svuda isti odgovor Malformed URL. Kod mene trenutno ima desetak takvih zadatak, ali im ne mogu nista. Ostaje mi nada da ces ti ili neko uspeti da mi pomogne da resim ovu zavzlamu. Ako treba cekacu do sudnjeg dana.
                            otvori jedan zadatak, mobile search, i u proof box na mw upisi na engleskom da ti izbacuje tu gresku i okaci link iz zadatka. Napisi i da zelis da radis njihove poslove, i cim dobijes negativnu ti otvori drugi zadatak i to je to Kod mene je tako proradilo, i kod moja 2 druga. Jedino sto se moze desiti je da je taj bug uklonjen, ali vredi probati

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Hmmmm a ja spremio screen shotove hahahhaha
                              Ako je bug moje objasnjenje nema smisla uopste, ja taj problem nikad nisam imao...meni je sve radilo ok.
                              Sad sam u tripu, da li da postavim objasnjenje ili ne
                              Inace da napomenem da kod tih zadataka 2 od 10 budu problem jer zadato ne nadjem kad predjem sve stranice jednom sam stigao do 30te ili tako nesto...i nema...a jednom isto tako i nadjem na +20 strani i lik koji je postavio zadatak tog dana mi da bonus (x2) za sve sta sma odradio kod njega, mora da je mislio da sma neki retard koji bi se ebo za par centi pa mi se smilovao ....pazi +20 strana...eeee brate kad Srbin uhvati ne pusta

                              @kalens
                              Probaj ovo sta ti kaze "MARKOMPOWER"
                              http://www.zaliv.net/threads/5184-mi...l=1#post183470
                              Last edited by goxy30; 15-04-16, 23:42.

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                                Hmmmm a ja spremio screen shotove hahahhaha
                                Ako je bug moje objasnjenje nema smisla uopste, ja taj problem nikad nisam imao...meni je sve radilo ok.
                                Sad sam u tripu, da li da postavim objasnjenje ili ne
                                Inace da napomenem da kod tih zadataka 2 od 10 budu problem jer zadato ne nadjem kad predjem sve stranice jednom sam stigao do 30te ili tako nesto...i nema...a jednom isto tako i nadjem na +20 strani i lik koji je postavio zadatak tog dana mi da bonus (x2) za sve sta sma odradio kod njega, mora da je mislio da sma neki retard koji bi se ebo za par centi pa mi se smilovao ....pazi +20 strana...eeee brate kad Srbin uhvati ne pusta

                                @kalens
                                Probaj ovo sta ti kaze "MARKOMPOWER"
                                http://www.zaliv.net/threads/5184-mi...l=1#post183470
                                ne znam kako se tebi to desava, ali kod mene 90% tih zadataka bude uradjeno, i to nadjem uglavnom oko 5-10 strane, ponekad do 15.
                                Samo sto ja te zadatke bookmarkujem, pa ih radim subotom uvece, a sad cu da ti kazem i sto, verovatno ces resiti tvoj problem Pustis zadatke da odrade drugi ljudi, i kad bude negde tipa 200-250+ uradjeno, onda uradis ti, jer se tad lakse nadju te stranice tj budu odmah u prvih nekoliko stranica
                                Last edited by goxy30; 15-04-16, 23:43. Razlog: izbacen link za temu koju sam privremeno otvarao

                                Comment

                                Working...
                                X