Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
    Dva sam uradio, jedan su platili a drugi odbili, sturo je objasnjen zadatak ali sad znam kako....jbg sad nema vise
    U zurbi sam kopirao pogresan zadatak...to sam tek video u detaljima kada mi je odbio zadatak, brzopletost



    Nesiplativo, otvori i vidi koliko podataka moras da ubacis za ta 2$, placeno je mizerno, to ce da rade samo oni sirotani iz Indije i slicno...ako je to onaj zadatak na koji mislim posto nema mnogo detalja u tvom postu
    goxy ja odradio svih 7 puta brz poslic 15 minuta jos sam mu napisao u zadnjem da bi mogao da omoguci bar jos koju poziciju da radim....iovako je susa na MW-u pa bi bila steta da se baci 14$

    4 pozitivne, sad cekam jos 3 da mi oceni

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
      goxy ja odradio svih 7 puta brz poslic 15 minuta jos sam mu napisao u zadnjem da bi mogao da omoguci bar jos koju poziciju da radim....iovako je susa na MW-u pa bi bila steta da se baci 14$

      4 pozitivne, sad cekam jos 3 da mi oceni
      Meni su prosla 4 kod njega za ovaj zadatak, steta nema vise, mogao sam i malo vise ali nisam zeleo da preterujem pa da dobijem desetak negativnih ocena
      Ukoliko se njemu ovo isplatilo a verujem da jeste bice toga jos, trguje sa tim ili koristi te domene da lako dodje do PR (page rank) 2-3 za neke sajtove gde posle rokne reklame...

      Po svemu sudeci je odbio dosta zadataka a prihvatio nekolicinu jer se evo malopre pojavilo da je 13/20 uradjeno, meni proslo 4 a poslao sam mu jos 5....videcemo. Ja za sada uzeo 6$ za ovo (4x1.5$), ocekujem jos7,5$ jer verujem da sad znam sta sve moze biti problem i da ce mi svaki buduci proci kod njega.
      Obrati paznju na to da sajt mora da ima sadrzaj na archive.org ali da isti ne bude sacuvan u google pretrazivacu bar ne u istom obliku...mislim da tu ljudi najvise grese.

      Saljem vam ovih dana screenshot sa onim sto mi proslo, da malo likujem

      editovano:
      Ipak necu likovati
      od ukupnih 10 koje sam uradio 5 su odbijeni, iako sam proverio da li je sadrzaj sacuvan u google on je nasao da jeste ali na nekim mestima sacuvaj boze....da bi se ovo uradilo kako on zeli treba ili imati vise srece ili bas temeljno uraditi pretragu za google jer je on na nekim sporednim stranama iz arhive vadio tekst i kopirao na google neke delice te vrsio pretragu onda nasao delove teksta koji se prilicno poklapaju...mislim da preteruje jer taj sadrzaj koji je nasao ne znaci da je sve iz arhive auvano na google, ono sto sam ja pretrazio nije bilo sacuvano ali eto....necu da se zalim jer mozda bude jos posla, ipak on placa ne moz se prepires sa "gazdom"
      Last edited by goxy30; 18-12-15, 11:36. Razlog: dodato

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Posle 20 dana cekanja mi je stigla prva isplata na skril. prvih 17 dolara se pretvorilo u 500 dinara posto je microworkers uzeo deo i posto je skril uzeo 10e za karticu koja jos uvek nije stigla
        Ne znam da li sam nesto pogresio pa mi se stanje na skrilu prikazuje u dinarima ali sta je tu je

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Dobio sam sledecu poruku:

          ubject: Warning (INBOX)
          We detected that you have been submitting unrelated and/or incomplete proofs in certain number of tasks. This is strictly prohibited.

          If you will continue doing this, we will take necessary actions to prohibit you from doing tasks and/or deactivate your account.

          Please be guided by the rules set by Microworkers.

          Regards,
          Microworkers

          nije mi bas jasno sta sam to zajebao. da li je dobio neko slicnu poruku

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Citiat člana Sasha86 Pogledaj Post
            Posle 20 dana cekanja mi je stigla prva isplata na skril. prvih 17 dolara se pretvorilo u 500 dinara posto je microworkers uzeo deo i posto je skril uzeo 10e za karticu koja jos uvek nije stigla
            Ne znam da li sam nesto pogresio pa mi se stanje na skrilu prikazuje u dinarima ali sta je tu je
            Microworkers uvek uzima 6.5% od iznosa koji prebacujes na skrill. A plastika ti stize za nekih 20-25 dana, a neki su pricali da im je stiglo za nekih 10radnih dana. Svaka banka bi ti uzela za izradu plastike, mislim da cak veci deo od tih 10$ ne ide njima vec "MasterCard" kompaniji, to ti je godisnja clanarina i po meni daleko jeftinija i povoljnija nego kod ovih lopova po nasim bankama...
            A to sto ti pokazuje u dinarima...nemam pojma zaista, meni je sve prikazano u dolarima

            Citiat člana Sasha86 Pogledaj Post
            Dobio sam sledecu poruku:
            ubject: Warning (INBOX)
            We detected that you have been .....

            nije mi bas jasno sta sam to zajebao. da li je dobio neko slicnu poruku
            Ja sam dobio nesto slicno jer sam predao pogresne informacije za zadatak, naime bila je stvar do sistema jer sam poslao uradjen zadatak a ono me odbilo ....pre slanja sam kopirao za svaki slucaj i ispostavilo se da sam bio u pravu ...posle sam opet otvroio zadatak i poslao uradjen zadataka li je zadati grad bio drugi (svaki put kad se otvori je drugi bio)...ja mrtav ladan posaljem jer nisam hteo da bacim 2h posla i objasnim...lik prihvati zadatak ali doslo do neke zabune te me upozorise...samo su mi rekli da ne radim to stalno.
            Dakle nesto si zajebo, samo se potrudi da to ne radis cesto (prodji kroz zadatke koje su ti odbili verovatno je tu) i nece biti problema.
            Last edited by goxy30; 21-12-15, 20:44.

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              hvala ti na pojasnjenju

              odradio sam 4 taska sa isteklim domenima i sva cetri su odbijena mozda je zbog toga a i prijavio sam par puta da mi je zadatak odbijen bez razloga.

              u svakom slucaju cu da skidam pare cim dodjem do 9$ za slucaj da me banuju

              sinoc sam odradio onaj poslic od 2$, trebalo mi je oko sat vremena i jutros je odobren

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Nece "Micro workers" uzeti pare koje si zaradio u to sam siguran, ali prebacio 9 ili 90$ ti je isto, uzimaju 6% kako god da okrenes.

                Nece te ni banovati, ali ako ti odbijaju zadatak onda to preskoci, ili nesto gresis ili ... nemoj biti tvrdoglav jer te to moze odvesti na ban.
                Taj zadatak za "istekle" domene je tezak i to sta je zadao niko ne moze (tj skoro nemoguce) da ispuni, narocito zato sto se pretraga na tim sajtovima placa...da ne pominjem to da trazi nekoliko stavki a preko svega da je domen slobodan, nemoguce, jer taka domen niko nece da ostavi da zeva slobodan da ga neko kupi po osnovnoj ceni, malo preteruje sa onim sto trazi, takav domen vredi bar 100$ a on daje 2$ da mu ga mi nadjemo ...oce to ali ne znam gde i kako

                Koji posao od sinoc, onaj "Remembering Paintings and Faces 2" ?
                To je prilicno lak posao i moze da se uradi brzo, verovatno si bio previse oprezan ili ti nije bio bas najjasniji pa si potrosio 2h...ako pricamo o istom poslu.

                Samo ti ne brini, i radi ono sto mislis da mozes da zavrsis, bas kako i oni na "Micro Workersu" savetuju

                pozzz

                ps
                ne zali se mnogo, radi i uzivaj...jer onaj ko placa je uvek u pravu, ne mozes ti tu nista...samo se u nekim slucajevima zalis, nemoj to da ti prelazi u naviku ima nas na desetine hiljada koji radimo i sad zamisli da svako krene tako pocnu da dele ban kao bombone.
                I da se pohvalim, usao sam medju prvih 35 najboljih radnika za Srbiju
                Imate link u provom postu pa moze da se proveri
                Last edited by goxy30; 21-12-15, 21:33.

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  to sa facama sam radio dva puta, jednom sam dobio 2 a jednom 2.5

                  onaj sa unosenjem podataka u tabelu sam radio sat vremena ima 150 polja da se popuni ali je jednostavno

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana Sasha86 Pogledaj Post
                    to sa facama sam radio dva puta, jednom sam dobio 2 a jednom 2.5

                    onaj sa unosenjem podataka u tabelu sam radio sat vremena ima 150 polja da se popuni ali je jednostavno
                    aha ja taj nisam video jer sam ga izbacio sa liste da ne gledam, slabo placeno...+1c po polju, malo prijatelju, malo...ali svako radi ono sta mu odgovara

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Zanima me koliko dugo ste čekali da vam stigne pin na kućnu adresu?

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana Miksat Pogledaj Post
                        Zanima me koliko dugo ste čekali da vam stigne pin na kućnu adresu?
                        Meni prilicno brzo ako se dobro secam, nekih 10 dana. Stiglo mi je iz Slovenije jer tamo imaju kancelariju ili sta vec...

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Da li je radio neko ovaj posao: TTV-Post a Comment on an Existing Facebook Event Page

                          Ja sam odradio 20 puta i za sada imam 4 negativne ocene i 16 neocenjenih. Prvo mislim da tu nije moglo mnogo sta da se pogresi jer je u pitanju jebeno postavljanje linka na fb stranicu a drugo, ako sam vec pogresio, zasto mi ne odbije sve nego svaki dan po jedno

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            I ja takođe imam za sada 4 negativna, a razlog je Nothing actually posted on the Facebook page at time of checking.
                            Ili se sprdaju sa nama, ili nam je vlasnik tog facebook eventa obrisao postove.

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Trazio sam po historiju i mislim da svi postovi stoje

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Ja te ne radim uopste od kad su mi odbili jedan po meni bez razloga, jednostavno ga sklonim sa ponude i idem dalje, isto kao i one poslice gde se rade tri komntara na youtube....to je sve bzvz ako mene neko pita.
                                Treba raditi na tviter nalozima jer ima dosta posla za 0.18c i to redovno(Twitter Re-Tweet), svaki dan po nekih 5-6...ali traze da imas nekih 300 ljudi koji te prate sto je tesko ostvarivo na tviteru...ali nije ako otvorite svoj posao na "Micro Workersu" i platite da vas ljudi prate te posle radite ove poslove
                                Ja nameravam da u narednih par meseci to odradim, ponudim 9c da me prate na tviteru, cenim da ako platim manje to moze da ispadne bzvz ...dakle 300x9c=27$ nije malo ali treba imati na umu da vec mesecima (to pratim) daju posao za one koji imaju 300 pratioca na tviteru i verujem to ce da potraje sigurno....dakle ako uradis po 30 ih poslica to je 5.4$ mescno samo od jednog koji daje taj posao a daje vise njih....problem je sto svako od njih ne dozvoljava da uradis vise od 30 poslova za njega mesecno...
                                ima tu jos nekih zackoljica ...treba malo bolje razumeti sto ja jos uvek nisam ali itekako nameravam jer smatram da su ovo jedni od najboljih poslica jer su redovni i ne tako lose placeni...nisam se mnogo interesovao do sada jer nisam ispunjavao ni to pocetno a sto je mnogo tesko, tih 300 koji te prate

                                Jedino sto me buni to je taj "Kloout" ili kako se vec zove, sa tim treba da bude vezan tviter nalog kako bi to radilo...

                                Ima li neko iskustava oko ovoga?
                                Prikačeni fajlovi
                                Last edited by goxy30; 24-12-15, 15:59.

                                Comment

                                Working...
                                X