Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je to idealan posao za vas ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je to idealan posao za vas ?

    Jeste li zadovoljni poslom kojim se bavite? Vecina ljudi nije u prilici da radi posao za koji se skolovala ili o kome je mastala...
    Koliko je to dodatni pritisak u odnosu na sve ostalo sto nas u zivotu steze?
    Izvolite dati vashe mishljenje..

  • #2
    Teshko je ujediniti i potpuno uzivati u ful emociji zadovoljstva-poslom koji obavljamo i nadoknadom koju za to dobijamo...Obicno negde "shkripi".Eh da mi je!...To bi bio pravi uzitak!!!!!
    Ali, ako vec ne radim posao koji volim onda neka bude satisfakcija u novcu..

    Zamishljam sebe negde na obali...malena kuca(?)..Galerija-teatar-kafe... atelje...kolonije slikarske...performansi..dobar mjuz -uzivo...dzez rok...zdrava hrana.....i zivot...

    Comment


    • #3
      gde na obali duboke bare..... a komarci ne asfaltiran drum

      moj idealan posao sam imao na zalost eh lepa vremena

      Comment


      • #4
        Moj posao....

        Mada....volela bih da ne radim...Da se bavim sa nečim što mi je u glavi....

        Comment


        • #5
          Ja i ona beremo tresnje
          sunce ne zalazi
          vecna suton i krupne tresnje

          Comment


          • #6
            Moj posao je trenutno takav da ne radim ništa, ali bih radije za 3x manju platu radio posao koji će mi predstavljati 8h zadovoljstva. Voleo bih da nemam običan posao, nego da budem umetnik! :-)

            Comment


            • #7
              E pa ja dobih otkaz danas jer sam se borila za pravdu radnika.Pizde,svi cute,pogledi uprti u zemlju,a ja zapenila i dobih"sutku'!!I sta sad????Da mu kosti polomim???
              Matori nacionalista!Inache,moj sef je Madjar i mrzi Srbe!

              Comment


              • #8
                eh veki ponekad je bolje precutati kod takih govana
                valjda ces naci bolji posao inace svi su poslovdavci pomalo kurve treba cutati i posle im uterivati inspekcije

                Comment


                • #9
                  Ozbiljan sam...

                  ...ja bih da ne radim.
                  Ne bi mi bio problem, nikakav, naprotiv.
                  Naravno, za izvesnu sumu novca

                  Comment


                  • #10
                    volim svoj trenutni posao,mogla bih ga nazvati idealnim,samo josh kad bih mogla da sednem ponekad samo inache ostalo je sve oki

                    Comment


                    • #11
                      Da padam a nikad ne padnem

                      Comment


                      • #12
                        Da letim, a nikad da ne padnem. :-)

                        Comment


                        • #13
                          Vidje, vidje IKARA new age? Letidu a da nepadnedu_
                          Uduvajte se skotovi (saIQ155) licnim mirisom sa vratica neke dobre zenke!!! Bem vas loode!

                          Ja bih ....ma ne bih! Lepo mi vako hedonisticki!

                          Comment


                          • #14
                            Ja u kolima, leto, 'drustvo' birano na prednjem sedistu naravno....i kao ono....za 5000eur vozimo paket za nekog glavonju u spaniju, placeno gorivo, hrana, nocenje....extraaa
                            I tako u krug do kraja vremena, do kraja.....whatevaaa
                            Vetar u kosi, dok vino nas nosssiiii

                            Comment


                            • #15
                              moj idealan posao je da nema posla a da ima para da s njima mogu uraditi sve sto mi padne na um - najpribliznije tome je rad u skoli - preko raspusta stvarno nista ne radis a plata tece i dolazi - jos kad bi raspusti bili duzi, pa da se odmorim malo

                              Comment

                              Working...
                              X