Objava

Collapse
No announcement yet.

Zena sef?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Meni je svejedno I žena mi je bila šef, i muškarac... Razlika je jedino da li je neko ok ili ne.
    Ne razumem, kako pravite tu razliku-muško -šef....žensko-šef...? (osim po lepoti žena )
    Zar nije bitnije ko je kakav čovek?! Da li zna da radi svoj posao ?!

    Comment


    • #17
      Citiat člana delko Pogledaj Post
      Meni je svejedno I žena mi je bila šef, i muškarac... Razlika je jedino da li je neko ok ili ne.
      Ne razumem, kako pravite tu razliku-muško -šef....žensko-šef...? (osim po lepoti žena )
      Zar nije bitnije ko je kakav čovek?! Da li zna da radi svoj posao ?!
      Bravo Delko!

      Comment


      • #18
        Citiat člana DJAVO
        ocu seficu!!!!!!!!!!!
        Bravo i za tebe!

        Comment


        • #19
          Candy-upravo si dobio posao.

          Comment


          • #20
            moj shef je zena.....mlada lepa neudata ima 40 godina....a moje kolege su svi mladi, zelenii, oblechu oko nje...kao pchelice oko meda....pa i ona videla neshto mladje od nje da se interesuje za nju pa se uhvatila u mrezu, pa se zaljubila u mog kolegu kome je tek 29 godina..ali ta veza je bila kratka....nekoliko meseca...jadna ona,jer mi znamo njega mnogo dobro....joj,zavodnik nevidjen....mrzim shto se svi shale s njom jer je zena bash dobrog srca....ali mislim da nemoze da se snadje u firmi gde mushkarci su vechina....ona zeli da mu kaze nihove obaveze,ali oni uvjek je uhvate na neke nihove shale pa uvjek popusti.....
            Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

            Comment


            • #21
              Nije to do toga što je žensko.....Tako bi bilo i da je muško
              Posao je posao, a ljubav je....

              Comment


              • #22
                Ljubav i posao nikako ne treba mesati.Hmmm....

                Comment


                • #23
                  e ovako.....jel moze neko da shefuje zgodnim momcima od 24 do 30 godina.....neudati....mladi....perspektivni....joo oojj.....i ima ih u vechem broju....mi smo zene u mojoj firmi manjina ima nas oko 12..dodushe i mi nismo za bacanje svi smo od 24 do 34 godina....a firma broji oko 100 ljudi..pa sad presudite sami....i mi sami ponekad padamo u iskushenju....hehehhehe.....pa mozesh da zamislish nju....kad mladi momci oblechu oko nje ,zadirkuju,kazu joj da ima lepe okice...da je danas posebno lepo obuchena,da joj kosa izgleda izvrsno i tako...ona sirota samo se smeje .... i pushta ih da rade shta zele.....ne zna naredjivati...pokushala je kad je doshla da bude stroga,ali nije uspela......
                  Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                  Comment


                  • #24
                    Dugo mi je bila žena šef....Obožavala sam je....

                    Ali,kad poviče sa hodnika da se dođe kod nje,sjurimo se svi:i muško i žensko

                    Žena je zmaj,a moje je konstitucije.......Puštala nas je uvek i kad treba i kad ne treba,ali bili smo najbolje odeljenje u celoj firmi od 1400 radnika...



                    Posle sam dobila šeficu koja piški parfem....Zabušavala sam na svakom koraku...


                    E,onda sam ja postala glavonjaPokupila sam sve od prve...

                    Comment


                    • #25
                      mnogo bolje saradjujem sa mushkarcima
                      imam sheficu i prava je rospija ne mog s njom izaci na kraj nikako
                      naravno sve zavisi od toga kakva je osoba koja shefuje a ne kog je roda..

                      Comment


                      • #26
                        Ja nikad nisam imao sefaAli ako ga nekad budem imao neka bude zensko.Mislim da cemo naci zajednicki jezik

                        Comment


                        • #27
                          Hmmmm...

                          ja sam bila Sef i kada sam resila da napustim to radno mesto,mnogi nisu mogli da veruju...Ali,ja sam ptica i volim slobodu,nikako kavez...

                          Comment


                          • #28
                            Zene sef je dobra samo ako je jebena, i to dobro jebena
                            Inace je najobicnija kokoska isfrustrirana kojoj sve smeta

                            Ja am sef
                            Kazu mi da sam krmak/svinja, ja bih rekao da sam prasence
                            Eh moje sekretarice

                            Comment


                            • #29
                              Nisam se mogla suzdrzati!
                              Ti si stoka bez repa, uvreda za prasice
                              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                              Comment


                              • #30
                                Svaki komentar je suvisan...
                                Potreba da se govori...nemanje sta da se kaze i teznja da se bude duhovit...tri su stvari sposobne da naprave smesnom cak i dobru osobu...

                                Comment

                                Working...
                                X