Objava

Collapse
No announcement yet.

Promena imena sajta, ostavite predlog

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    slavuj mi se nikako ne sviđa.
    zezanje.cc mi je ok.
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #17
      Dobro, nekoliko clanova mi je vec napomenulo da im se ne svidja slavuj.com pa ce to najverovatnije biti izuzeto iz opcije.
      Hajde drugarice i drugovi clanovi budite malo aktivniji u ovome pa da nadjemo neko lepo ime, trenutno su clanovi goxy30 i unthinkable (oni su takodje i modovi ovde) najaktivniji po ovom pitanju. Voleo bih da se jos neko ukljuci u ovo!
      Dogovorite se pa se nadjite na chatu i diskutujte, vec sam napomenuo sta se trazi i sta dolazi u obzir a preko svega ce biti nesto sto svima ili vecini odgovara. Ova promena je jednostavno neophodna kako bi sajt bolje funcionisao.

      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

      Comment


      • #18
        dobro, prvo i osnovno, mislim da naziv treba da bude prost i jednostavan
        drugo, da ima neko značenje, da aludira na to šta sajt nudi i time privuče što više novih članova
        tu se nadam se svi slažemo?

        cooliranje.com?
        opušteno.com?
        spomenuh gore da mi je zezanje.cc ok.

        i da, mislim da bi trebalo da naziv ima domen .com, pa vidite šta je od navedenih predloga free.
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #19
          www.coco.cc
          www.plaza.cc
          Ili nesto u vezi mora to mi se svidja
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #20
            Slazem se sa COCO da bi trebalo da ostane nesto u vezi mora mada je dobar i goxyjev mesec

            mozda biser.com

            Comment


            • #21

              ukljucite se veceras na chatu oko ponoci ako zelite u diskusiji za novo ime sajta, ja i unthinkable skupljamo ideje itd pa cemo to prezentovati adminku

              hmmm biser.com je sigurno zauzet ali biser.cc mozda nije vredi razmisliti

              Comment


              • #22
                Bolje se bacite na razmisljanje i dajte mi dobre predloge ili menjamo ime u recimo www.titograd.com
                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                Comment


                • #23
                  omg ,bolje onda slavuj
                  Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                  Comment


                  • #24
                    Citiat člana Administrator2 Pogledaj Post
                    Bolje se bacite na razmisljanje i dajte mi dobre predloge ili menjamo ime u recimo www.titograd.com

                    moze i recimo www.partizanskaeskadrila.com ili www.desantnadrvar.com

                    Comment


                    • #25

                      goxi, se zezaš?
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • #26
                        ma de znam, ne znam jel bolje da cvrkucemo ili pucamo

                        admine saljemo listu za koji dan, razmatramo i ima nekoliko dobrih predloga

                        Comment


                        • #27
                          Glasala sam da se ime sajta ne menja... prvo me je ime privuklo pa onda sve ostalo- ( nekako sam osetila da mogu da izjadam moje ljubavne jadi a da niko nece da me sudi).
                          Mi kao clanovi predstavljamo sajt - zato budite ponosni na ime.
                          Nekako mi je lep, drag, nezan, naziv sajta naravno

                          Od navedenih svidja mi se
                          opusteno i zezanje
                          Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                          Comment


                          • #28
                            veceras na chat u 23h
                            mislim da ce se svima ili bar vecini svideti naziv(novi do koga smo dosli ja i unthinkable), potvrdjeno sa adminom i ako vi koji budete na chatu potvrdite imamo novi naziv koji ce admin da promeni uskoro
                            Last edited by goxy30; 11-10-11, 18:29.

                            Comment


                            • #29
                              Ej, jedva cekam to. dolazim u 23:45 moze?
                              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                              Comment


                              • #30
                                i šta se desilo, šta je dogovoreno?
                                propustih večerašnje druženje
                                Citiat člana Crvenkapica
                                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                                Comment

                                Working...
                                X