Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta mislite o pravima zivotinja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite o pravima zivotinja?

    Ideju za ovu temu su mi dali neki komentari koje sam sasvim slucajno video na FB, Fb uglavnom ne posecujem osim kad je rec o stranici za sajt a kojoj imam pristup....

    Sta mislite o pravima zivotinja, da li one trebaju da imaju neka prava ili se mi ljudi samo glupiramo i na ovaj nacin mlatimo praznu slamu kda svi mi zapravo ucestvujemo u mucenju zivotinja a pricamo o njihovim pravima?

    Covek ne bi bio covek kad ne bi bio licemer.
    Mi ljudi smo stoka kakve nema na planeti, i to je cinjenica.
    Koja zivotinja ubija iz zadovoljstva, nema takve, ali ima ljudi koji to rade!?
    Isto tako kada neko kaze da se zalaze za prava zivotinja pomalo svira qrcu, da prostite na recniku. Zasto kazem ovako, pa evo....ko od vas ne jede meso, ko od vas ne pije mleko, ne jede sir, ne jede jaja....sve to sto jedemo dobijamo od zivotinje, neke budu ubijene zbog mesa, a neke su dozivotno zatvorene i muce se u nekoliko metara ili santimetara prostora da bi mi popili casu mleka ili pojeli jedno jaje!

    Onda se pojavi neko na netu i pocne srati o pravima zivotinja a ne vidi realnost oko sebe vec iz tople sobe ima neke sjajne ideje o svetu kakav bi trebao da bude ili kakav bi on zeleo da bude.... mi smo to sto jesmo, stoka kakve nema...ili jedemo meso i pricamo o pravima zivotinja, ili ne jedemo meso a pricamo o pravima kuca i maca kao da su samo one zivotinje a verujte od svih zivotinja kuce mace i slicni nam ljubimci najbolje prolaze na ovoj naso jebenoj planeti a vecina vas misli na takve zivotinje kad kaze "prava zivotinja".
    Nemojte mnogo srati, mislite malo i na ljude, ima ljudi koji umiru od gladi a mi svi zaboravlajmo da smo mi ljudi mesozderi, zato nemojmo biti veca stoka nego sto vec jesmo i mislimo o tome. Samo cu jos reci da nisam za mucenje zivotinja, ali opet toliko njih je muceno stalno i to zbog svih nas po kojekakvim farmama pa kad kazem "ja sam protiv mucenja zivotinja" zapitam se o cemu obda ja to pricam kad svaki dan kupujem mleko, sir, jaja, meso.... mislite o tome....

    Eto ovako ja gledam na "prava zivotinja" a sta vi mislite o tome?
    3
    Da zivotinje trebaju da imaju prava kao sto ih ima svaki covek
    0.00%
    0
    Ne ne trebaju da imaju nikakva posebna prava kao sto to nisu nikad ni imala
    33.33%
    1
    Ne zanima me
    66.67%
    2

  • #2
    Nismo nista bolji od zivotinja, i kada pricamo o pravima zivotinja samo velicamo sebe umesto da radimo na sebi. Sve sto treba uraditi je da se daju prava divljim zivotinjama i da im se nikako ne ugrozava pravo na zivot..njihovu okolinu, vazduh....jednostavno da razdvojimo domace od divljih zivotinja, jer prava za domace zivotinje i da zelimo ne mozemo dati jer bi samo lagali sami sebe. Iz ovog razloga mislim da je suvisno pricati o pravima zivotinja u nasoj neposrednoj blizini, tj o pravima domacih zivotinja... samo gubimo vreme

    Comment


    • #3
      More li bit da mi prvo dobijemo neka valjana prava pa onda da mislimo o zivotinjama?
      Dokon narod svasta izmislja i zeli, sirotinja gladna a ovi sa parama misle kako zivotinjama pomoci.
      Sramit se trebaju!

      Comment

      Working...
      X