Objava

Collapse
No announcement yet.

Mane ili vrline

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma...onoga trena kad budes obozavao svaku manu voljene osobe...tad iskreno volis.

    Comment


    • #17
      Kad vidiš prizor poput ovog siguran si da iskrena ljubav postoji...

      Comment


      • #18
        @ plavka jel' da promenimo temu ili ćemo i dalje da utimo?
        @ godišnjak kad bi video sve njene mane na početku, nikada se ne bi ni zaljubio u nju, a? Iskreno, ja ih obožavam zbog vrlina, a zbog mana ih trpim... ili možda ti imaš nekog jokera u rukavu?
        @ Galadriel siguran sam... osim... ma neee...
        a opet...
        ma samo se pitam da joj nije novčanik u tom džepu... ali ne...
        ma sigurno je ljubav.
        Potsetilo me ovo na D. Radovića i na onaj aforizam:
        "Kada vidite par muških pantalona pored kreveta, nemojte odmah da pomislite najgore. Možda samo spavaju".

        Comment


        • #19
          Ma, Vule...vazno mi je da mane ne budu nemoguce teshke i nepopravljive ili neublazive...VAzna je obostrana saradnja, dogovor, drugarstvo...ugadjanje.,paznja i negusenje..sve ostalo je onda poezija i harmonija muzike zvane LJUBAV...

          Comment


          • #20
            Citiat člana Vucko Pogledaj Post

            @ Galadriel siguran sam... osim... ma neee...
            a opet...
            ma samo se pitam da joj nije novčanik u tom džepu... ali ne...
            ma sigurno je ljubav.
            Pa ako joj je novčanik, a on je prihvatio njene mane samo zbog para onda to samo dovoljno govori o njemu
            ili da plastičnije pojasnim: prazne duše mogu da ga puše
            Lično poznajem nekoliko ovakvih parova, gde jedan od njih ima neki oblik invaliditeta, a pri tom niko od njih nije bogat, pa žive već godinama srećno, mora da je zbog para koje će dobiti na LOTO-u
            Last edited by Galadriel; 21-01-09, 23:52.

            Comment


            • #21
              Ma kaki loto....to je ljubav

              Comment


              • #22
                @ plavka jel' da promenimo temu ili ćemo i dalje da utimo?
                da cutimo...cutanje nekad vishe od rechi govori vuchko

                Comment


                • #23
                  moja najveca vrlina je da sam svestan svojih mana

                  Comment


                  • #24
                    @ montana ako se ne varam, ti si za saradnju a?
                    Može može, samo da se organizujemo.

                    @ Galadriel sada sam malo zbunjen... znaš fali mi previše da bi mogao da se uverim u pravu ljubav. Nemam ispunjen ni jedan kriterijum koji si zadala... jbg. Ma znao sam ja da meni nema pomoći!

                    @ plavušice moja važi... sa tobom pristajem na sve, pa i da ćutim... dok me bude

                    @ mason neko ti je, znači, otvorio oči...e sad mi te žao... neka hvala, ja se i dalje ne dam, želim da umrem glup i srećan

                    Comment


                    • #25
                      Pa ne znam šta da ti kažem na kontu tog "uveravanja" osim toga da to što ti možda nemaš sreće u ljubavi nikako ne znači da ona ne postoji.

                      Comment


                      • #26
                        @ plavušice moja važi... sa tobom pristajem na sve, pa i da ćutim... dok me bude

                        Comment


                        • #27
                          Na početku sve moje tri duuuge veze....

                          ...nisu mi smetale mane...Čak sam i nalazila opravdanja....

                          Sada se pitam da li sam normalna...:axxo:

                          1) U prvoj vezi sam morala samo u pikslu da gledam,da se ne bi raspravljali tri dana....

                          2) U drugoj sam delila maskaruukačila sam to posle 4 godine...

                          3) U trećoj sam imala sreću da sam bila uvek na putu,jer ne bi ni trajala 8 godina...


                          E,sada ga nećeš....Nema više tog sranja,da su mi slatke njegove mane...zajebi...

                          Comment


                          • #28
                            Voleti sa manama i vrlinama , znaci voleti osobu kompletno ....bezuslovno ....ili volis ili ne
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • #29
                              Jebeš temu....
                              Šta voleti vrline ili mane?
                              :axxo:...... ali...
                              Sa vrlinama ćemo lako...Daj da vidimo šta ćemo sa manama:axxo:......

                              Comment


                              • #30
                                Mane idu u kompletu sa vrlinama ...jbg delkic niko nije savrsen ..Pa ni ....
                                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                                Comment

                                Working...
                                X