Objava

Collapse
No announcement yet.

"Pametniji popusta"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ti se ugrej ki sunce pa jedi druge

    Comment


    • #17
      Živac,bako,živac......Koliko se smejem,toliko i besnim....







      Eto,meni smeta kad neko ovde kaki(mislim na forum),ali ćutim....bolje je smejati se,otrovna sam....

      Comment


      • #18
        Ma argumenti uvek pobedjuju
        ako sta precutimo uvek pre ili kasnije to ispliva na povrsinu
        mozda popusta inaj koji vise voli i kome je stalo do veze

        Comment


        • #19
          Pametni ne raspravljau oni diskutuju. A pametan koji se rapravlja sa budalom i sam je budala.

          Comment


          • #20
            Ne mogu da verujem da nikad niste raspravljali sa budalom.....

            Pa,čitala sam vas na forumu...raspravljate sa budalom.....jer,on to i jeste....

            Comment


            • #21
              Pa obicno se tek posle rasprave vidi da je neko budala.
              Ili onaj ko dozvoljava sebi da se iznervira ili onaj ko ne zeli ili ne moze da prihvati argumente.

              Ima jedna dobra...
              Dzaba ucis svinju da peva - samo gubis vreme, a i svinja se nervira.
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #22
                Ne mogu da verujem da nikad niste raspravljali sa budalom.....
                Pa,čitala sam vas na forumu...raspravljate sa budalom.....jer,on to i jeste....
                Ja sam se po forumima raspravljala ne samo sa njim vec i sa ostalim budalama ... Ali to iz ciste zabave... Volim kad ih vidim iznervirane...

                A inace ne volim da popustam.. Ubi me tvrdoglavost :axxo: Pogotovo ako sam sigurna da sam u pravu...

                Mada znam i da se povucem... Kad me pocne rasprava da zamara... Ili kad vidim da nema vise svrhe pokusavati da se objasnis nekome... Mada se nikad ne pozivam na to pametniji popusta...

                Ali u sustini postujem misljenje drugih... I obicno nikad ne zapocinjem prva raspravu...

                Comment


                • #23
                  E tu sam ja drugachija, ja volim da chachkam ali se mudro i povuchem , bem se u kukavicu

                  Comment


                  • #24
                    a i ja budala pa chitam sta vi pisete
                    C'era una volta....

                    Comment


                    • #25
                      ovisi o ulogu svega...ako je nesto beznacajno sigurno pustam...to valjda godine rade...ali za nesto bitno i danas znam zakrviti

                      Comment


                      • #26
                        Kao sto moj potpis kaze

                        Comment


                        • #27
                          pametniji popusta -dakle- pametniji gubi.
                          naravno, uvek ostaje onaj gorki ukus "moralne pobede". mislim da to cak nije ni predmet slobode izbora, vec je neko prosto nastrojen tako da stalno popusta. voli gorko chovek.
                          a zasto pametniji popusta? zato sto vidi da se dugo natezanje nametnulo kao samostalna igra u kojoj su se izgubili prvo(bi)tni razlozi. ima budala - nekad je doista pametnije popustiti. no "pametnijeg" ce onda stalno moriti isto pitanje: nije li ispao piČka??!?

                          Comment


                          • #28
                            Cesto moram da popustim glupim osobama....jer oni su toliko ubedljivi i toliko nepopustljivi u svojoj gluposti da nisu ni svesni sebe i svojih gluposti....pa reko`ajd cuti bolje...sa budalama ne vredi raspravljati,nego se samo nasmejati i okrenuti ledja i cutati...

                            Comment


                            • #29






                              Ovako ja popustam.Sta reci osim da sam divna osoba puna kompromisa.

                              Comment


                              • #30
                                Odlucio sam da budem budala.........lakse je.........

                                Comment

                                Working...
                                X