Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li slusate pamet ili srce??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kako kada ........... pamet ili srce sve jedno je bitno je da ne bude po mom dupetu...

    Comment


    • #17
      Kod mene je to bitka gde uvek srce pobedi, pa zar se ne osecha koliko me to ebe pa razbija

      ebalo me srce, sto nisam ko santa leda i da me boli qrac za sve, sto ja uvek moram voleti za dvoje, pa ne ide brate

      Comment


      • #18
        Ne brini,voleće i tebe neko

        Još si mlad i zelen

        Čudi me da nisi pomenuo pamet

        Comment


        • #19
          slušam...slušam...pa kad jednom popizdim bude ranjenih i mrtvih, ja sam uvek u ovoj drugoj grupi za reanimaciju..

          Comment


          • #20
            Srce! Nikako da se opametim!

            Comment


            • #21
              Pameti nemam
              a srce mi nesto preskace pa ga nishta ne razumem poslednje vreme
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #22
                Kada je prava ljubav u pitanju- pamet je samo bespomoćni korektivni instrument.
                Ako pamet može da utiče, onda:
                -to nije PRAVA ljubav,
                -je u pitanju interes (korist),
                -to srce nema pojma o ljubavi...

                Comment


                • #23
                  @HC
                  Ljubim te u biceps


                  stavljam deo u potpis, jer nemam nista pametnije trenutno a ovo tvoje mi deluje extra
                  fala

                  Comment


                  • #24
                    :-) Hvala, hvala!

                    To mi je dovoljna kompenzacija za iskustva kojim sam do ovog zaključka došao.
                    Šta ću kad volEm srcOm, a od ovog drugog sam se davno pozdravio!

                    Comment


                    • #25
                      Ebes to drugo, bez toga je lakse, ali stvarno (kad vidis da to drugo malo ko ima, lakse je 'plivati'...)

                      'Bilduj' ti biceps i ovo prvo....ja to tako, i nirvana

                      Comment


                      • #26
                        ala lupate obojica, nasmejali ste me
                        If you hate me, you’re the looser, not me

                        Comment


                        • #27
                          Pamet uglavnom, srce vise ne
                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • #28
                            iskljucivo srce

                            ---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

                            jer ko slusa pamet to je hladna osoba i proracunata a takve kad vidim dobijem boginje

                            Comment


                            • #29
                              Ja bi sad sluso moju 'drugu pamet', al nemam s kim, tj nema ko da ga saslusa

                              A odrzao bi govor jadan, on

                              I hoce posto pocinje da me obuzima, evo:

                              'khm khm...postovane drugarice (drugovi mrsh napolje)
                              u ovom momentu 'zgrcenog ocaja' imam vam izraziti svoje duboko zaljenje jer cu se posle govora moci postarati samo o jednoj...moje srce sad samo radi da bi mene nahranilo, pameti nemam nit cu je dozivati dok sam ovako ukochen...
                              Jadno je ovo stanje u kom se trenutno nalazim ovako ranjiv i....u grchu...da predjem na stvar sto pre...
                              Dakle prste gore koja bi mi pomogla bez razmisljanja (plavuse se ne racunaju)...

                              khm khm khm...kasljuch, kooooffffff

                              zvuk shamara

                              Ja vlasnik ove telesine, mozak koji se trenutno bio pomrachio... se na nehuman nacin postarao o zgrcenom problemu i podsetio ga da jedna lepa cura cheka ga tamo negde dok se ista ne oseca bas najbolje (sram te bilo bivshi grchu sto se grchis kad ona nije tuj)

                              Dakle govor je kako nedovrsen tako i zaludan, oprostite mu...



                              ps
                              malopre sam se probudio, imajte obzira da je ovo pisano u polusvesnom stanju
                              Last edited by goxy30; 27-03-09, 01:52.

                              Comment


                              • #30
                                Pamet,... ukoliko ste dovoljno jaki da potisnete otkucaje srca, jer isti vremenom postaju sve sporiji a onda dolazi ono čuveno pitanje : " Gde mi je samo pamet bila?"

                                :axxo:

                                Comment

                                Working...
                                X