Objava

Collapse
No announcement yet.

Kad zelite da budete sami...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Želim da budem sam kada raspalim roštilj,kada ima hladnog piva,kada ima keks torte...
    Hm,znači li to da sam ja alav

    Comment


    • #17
      ma joook, čini ti se
      ja bih dao sve svoje obroke za jedan obrok sa svojom dragom; neverovatno koliko volim da delim s njom sve.
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #18
        moji imaju na selu jednu veliku kacu za dzibru....ima u precniku jedno 1m i visoka je oko 2m...udjes u nju (kad je prazna i cista naravno) poneses proslogodisnju sljivovicu i opusteno
        do yaya

        Comment


        • #19
          Citiat člana Sky Warriors
          Ako sam ja bobro razumeo ti praviš džibru od jaja
          ne ja cooliram u kaci
          miris drveta i sljive + sljivovica

          Comment


          • #20
            Mozda se neko i smuva ovde

            Kad zelim da budem potpuno sama samo iskljucim telefon i legnem u krevet
            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

            Comment


            • #21
              ućutim se i odem duhom na neko lepše mesto
              a telom.... stvarno nije bito gde sam tada.
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #22
                Nebu pod oblake

                Comment


                • #23
                  Ima jedan parkic tamo volim da odem da budem sama, da razmisljam, gledam u daljinu... (dugo nisam bila) ili zakljucam se u sobu, pustim muziku, legnem i ne ustajem sve dok se bolje ne osecam...
                  Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                  Comment


                  • #24
                    Mašta moze svasta...U mislima mogu da budem, gde god poželim. Kada poželim da se osamim, dok sam mogla, trčala sam. Na taj način sam najbrže razbistrila svoje misli. Oduvek sma volela šetnje, odem na to lepo jezero veštačko u gradu mom. Milina. A najsrećnija sam kada pišem. ♥

                    Comment


                    • #25
                      Kolima se vozam po gradu. Nekada sam znala da sa nekim odavde jurim kolima gradom a onda bi otisli do meka na kafu, sve to ne napustajuci nasa kola, on u njegovim a ja u mojim. Bilo je predivno. Samo djubre me je lagalo i sve upropastilo, ipak bilo je lepo i hvala mu na tome

                      Comment


                      • #26
                        kakav li je to baya bez yaya da se samo voza u kolima tako pihhh ebem ti musko

                        ja se inache isto volem voziti kao taj klipan u kola, i to sam

                        Comment


                        • #27
                          uff teska tema ! pa cesto imam bas takvu zelju ,tad uglavnom iskljucim sve komunikacijone aparate u kuci ,zakljucam se u sobu i cekam da me taj osecaj popusti ,al ako je u pitanju veca zelja tj.ako sam vise povredjena ,tuzna tad odem na neko meni drago a pusto mesto i tamo olaksam dusu
                          Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                          Comment

                          Working...
                          X