Objava

Collapse
No announcement yet.

Zasto da ostanem u svojoj drzavi, dajte mi razlog?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    joj dobicu dijareju od te Kine i tvojih prica , ma id brate i ne vrci se nazad "ne okreci se sine " Ja kada citam postove tvoje ne znam zasto si ti uopste jos u Srbiji ....
    inace niko mi nije dao savet zasto da ne napustim drzavu!
    Pa zar nije jasno ?Ne zeli niko da ostanes ovde
    Ja tebi njisam kriva sto zivis tu gde zivis Ja ne prepoznajem o kojim ti to mestima pises...kod nas sve novi putevi nema nidge rupa mora da si u pogresnoj stranci
    Nerviras me , opsano
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #17

      Stvarno goxy, što si se vraćao?
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #18
        vracao sam se i vracacu se, a jednog dana kad uspem da stvorim svoje malo "carstvo" nedaleko od zlatibora u rodnome kraju mog oca tad cu ostati zauvek u srbiji...necu placati tv pretplatu jer necu imati konvencionalno napajanje el energijom, vodu cu crpeti iz svog izvora, telefon mi nece trebati,...sve sto cu morati da platim drzavi je porez za zemljiste koji nije veliki jer se sve vodi kao pasnjak ili suma....
        sve ostalo cu imati svoje, i zivecu bas kao moj deda ili pradeda ili... jer tamo su grobovi mojih unazad oko 300-400god, u cast i iz postovanja mojim precima cnio sam i cinicu koliko budem mogao da se ponose na mene jer je dosta njih dalo zivote za srbiju (ne za ovakvu nakaradnu kakvu imamo danas)

        racam se cesto i tako ostanem uvek vise nego planirano zbog.....privatna stvar...a ponajvise zbog roditelja
        a planiram da se u najskorije vreme iselim iz beograda jer to vise nije grad kakav je bio nekad...idem ja u selo, mislim da mi tamo nece nedostajati svi ovi narkomani, neizivljene budale,.....svi su nesto napiceni i kao opiceni, isfolirani...a bre 90% ljudi u mom komsiluku su kompletni idjoti, il piju pivo iza dragstora, il smrcu, duvaju, fikasaju se, il tucaju jedan drugok zenu, il zavide jedan drugom ... ma uzas
        ne treba mi to

        i niko da mi da savet, zasto da ostanem...jedino je "sky" izneo jednu lepu recenicu "Milion je razloga zašto da odeš iz svoje države ali uvek je barem jedan više zašto da ostaneš"
        a vi drugi?

        Comment


        • #19
          E u Kini promoterke na rolerima ne dele besplatno pivo na "ADI" eto još jednog razloga,inače stojim pri ovome.
          "Milion je razloga zašto da odeš iz svoje države ali uvek je barem jedan više zašto da ostaneš"

          Comment


          • #20
            Tako je Sky Warriors, samo sto su svi moji prijatelji pobegli
            Izgleda da oni nisu nasli taj jedan razlog vise
            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

            Comment


            • #21
              ili ga nisu našli ili im je zanemarljiv kao meni

              odlazio sam, vraćao se iz razloga s kojima bih apsolutno mogao da živim hiljadama kilometara ili milja daleko.
              jednostavno, sve je otišlo u q i donekle delim goxijevo mišljenje

              neću da psujem ovde, jer generalno to i ne radim (jesan Balkanac, ali kulturni) i sve što smo sami posejali, sad lepo žanjemo ....
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #22
                evo sad sam malo drugacije raspolozen, i dalje mislim da treba bezati odavde isto koliko i ostati...sve zavisi na sta gledamo i o cemu pricamo
                kad je rec o prljavstini koja je svuda oko nas, neorganizaovainm sluzbama, losoj usluzi na svim mogucim nivoima, od banaka do piljara...
                evo sad sam bolestan, trese me temperatura od nepunih 38, slinavim, kasljem, jedva disem...i nekako ne razmisljam o odlasku, nekako zanemarujem sve ono lose ovde i gledam samo ono sto je lepo, moj stan koji je pun uspomena, drvo ispred zgrade na koje sam se pentrao jos sa 5god, gledam avalu na koju sam isao nebrojeno puta i svasta tamo doziveo, cak i nedavno ...

                i evo sad dok pisem oo jedva sedim a neki majmun je bacio kesu kroz prozor sa djubretom koja je prozvizdala pored mog prozora i uz veliki prasak se docekala na betonu dole.... starica jedna ide i kupi (penzionerka) te kese koje bacaju neki dodjosi koji se ove doselise...jednom joj cak i rekoh da otvori kesu i da probamo da vidimo ko je to (sto sala sto zbilja) ona se nasmeja i rece, pusti ne menja se stoka preko noci, mozda ce jednog dana kad dodju u neke godine shvatiti sta je dobro a sta ne

                nisam ja neki dobrica u ulazu, nisam ni los ali ako bliznjeg svog i komsije ne mozes postovati pa koga ces?

                sad mi se ne ide nikud, lezim sav lenj i bolestan, mrzi me cak i da se obucem, merim temperaturu i rokam se ferveksom, kud cu kod lekara, kad god odem kod njih uvek mi kazu nije ti nista i prepisu mi nesto sto mi ne pomaze...o cekanju da i ne pricam


                e drzavo ebem te, al sta cu kad si moja.... bolestan ja , bolesna i moja drzava, eto sad se razumemo

                Comment

                Working...
                X