Objava

Collapse
No announcement yet.

Pravni savetnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravni savetnik

    Pitajte! Ako znam i mogu, svima odgovaram...

  • #2
    Dobro Candy, da li imam pravo na kompenzau ili satisfakciju ukoliko zaprosim muzjaka...a on ne odgovori ili odbije ili jednostavno..nestane?..To "bezanje" je krivicno delo!!!!...Posledice su jezive..a nema nadoknade!!..

    Comment


    • #3
      Moraš da imaš svedoke da si ga zaprosila, i dokaze koji bi pokazali da to nije smeo da odbije!
      A sa pravne strane, ako je došlo do te faze, znači da ste imali formiranu vanbračnu zajednicu iz čega proističu prava jednaka kao i nakon razvoda!

      Comment


      • #4
        Ah, moj naklon dragi Savetnice...zahvalna duboko(barem 50 m)...
        Izvolite kotistiti moje savetovalishte-besplatno..moram se revansirati!...

        Comment


        • #5
          Naravno, biće mi zadovoljstvo vaš savet primiti jer uočih vaše savetodavne kvalitete!

          Comment


          • #6
            alo čovek dobićeš prijavu za nadripisarstvo ... ne otimaj leba advokatima...
            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
            sigpic

            Comment


            • #7
              E, sto ste neprijatelji grozni..nedate coveku shansu...
              Neka je ovde otvorio kancelariju ili sta vec..a mi cemo (ne)ozbiljno da se pitamo.. Budite srecni da imamo coeka za takvo sto!!!!!

              Comment


              • #8
                Za nadripisarstvo treba uslov da to radim za novčanu naknadu i to u više navrata, t.j. da se bavim time.
                Meni ne treba nikakva naknada ni nagrada, a ako nekome mogu pomoći u ovoj oblasti- ja ću to i učiniti.

                Comment


                • #9
                  E baby,čokoladice ne primam jer su mi one doping, naročito 'juhu', tako da bih možda pogrešno razumeo poruku.. Saveti su besplatni za sve!

                  Comment


                  • #10
                    Ima li pravde u zemlji Srbiji ?
                    Nema !
                    Onda ..."TeskiKolachicu" treba drzava da ti plati preobuku pa da radis nesto drugo

                    Comment


                    • #11
                      OK, lock it on!

                      Comment


                      • #12
                        Ccc sto ste neozbiljni... Neko vam ponudi pravnu pomoc a vi tako :crnogorac:

                        Zasto u Srbiji ne bi bilo pravde?! Ima u istoj meri kao i u svakoj drugoj drzavi...
                        Samo je potreban neki dobar pravnik da vam pomogne...

                        A HC jeste dobar

                        Tako da ako nemate sta da pitate nemojte onda ni da ismejavate ovo

                        Comment


                        • #13
                          Hvala Fairy!
                          Od nekoga tvoje reputacije, forumaškog staža i ozbiljnosti, naročito je prijatno dobiti podršku.

                          Comment


                          • #14
                            Kako da prebijem komsiju pred celim komsilukom a da nista za to ne odgovaram pred zakonom!?

                            Kreten kad pisha gadja tacno gde ne treba (u sholji njegovoj, ako je ima uopste) i zvoni cela vertikala, tjeee ko da mu pish pada sa 10-tog sprata pravo na moje chelo
                            Ebem ti komsiluk, ebem ti stan i ....

                            Ako mi to odgovorish ja ce ti se oduzim nekako

                            Comment


                            • #15
                              Sprovedi struju (AC~220V),u odvod.. dve žice u utičnicu, drugi kraj u cevku.. i čekaj!
                              Kada komšija opet to uradi, i pogodi u cilj, ostvariće kontinuiran kontakt sa naizmeničnim izvorom e- koji će ga prodrmati bolje nego što bi ga ti nalupao! ;-)
                              ...a i nećeš imati komšije koji mogu da posvedoče da si ga ti utepào!

                              Comment

                              Working...
                              X