Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je to ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eh da su mi te brige od nekad, sad bih se vratio nazad
    sad ko da je neka vestica bacila neke cini na mene sve mi ide naopako
    opa goki bato crno jbte i zaebato
    eh sta ces tako to ide, uvek ima gore jbg

    zivela ti meni Carka i cedila limun jos 100god

    Comment


    • #17
      Jer tad,
      tad si bio mlad

      Comment


      • #18
        Citiat člana goxy30 Pogledaj Post

        sad ko da je neka vestica bacila neke cini na mene
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #19
          Nije lepo prepričavati privatne poruke
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #20
            noc,zvezde su vec visoko na nebu i svojim sjajom osvetljavaju mi sobu ,u njoj tisina ,muk samo secanja tumaraju svuda naokolo ,tu su svake noci da me sete da si bio tu ,ne zelim da se secam al one su jace od mene ,previse ih je osecam kako mi polako kidaju svaki delic snage i prisvajaju me uvlaceci me u njihov zacarani krug . Pokusavam da skupim i poslednji atom snage i kazem: dosta je !!! Ne zelim vas ,ne zelim sva ta bolna secanja ,nosite ih zajedno sa vama u vas zatvoreni svet jos u meni ima snage boricu se,necu vam dati da me slomite ,ne ,ne ovaj put bicu jaca od vas ,smejacu se ,izacu na ulicu i setati kao naj ponosnija i najsrecnija osoba na svetu ,a vi idite odakle ste dosle ,nadjite neku drugu dusu samu u noci pa vijajte !
            :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


            prolece

            sve se radja ,prvo cvece lagano promalja svoje nezne pupoljke ,sve je tako lepo ,sve je ozivelo
            vetar mi miluje lice i sa sobom donosi poznati miris drage osobe ,miris koji tako dugo pamtim ,donosi mi tebe najdraze moje
            sve ono sto budi ova carobna osecanja koja nosim u sebi ,dali je to ljubav ,osecaj da nekog zelis bas u svakom trenutku pored sebe ,da ti je non stop na pameti gde je sta radi ,dali i on razmislja o tebi na isti ovakav nacin ,dali i njemu vetar donosi tvoj miris dali je to sve ljubav il samo ovo carobno prolece ?

            eto toliko za sad od mene nemam vise trenutno inspiracije da smisljam vise !
            Last edited by rajchel; 13-07-12, 17:23.
            Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

            Comment

            Working...
            X