Objava

Collapse
No announcement yet.

Tata na porodjaju?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tata na porodjaju?!

    Dame-zasto DA,zasto NE?
    Muskarci-zasto DA,zasto NE?
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Plašim se da bi muškarci izlazili modri iz sale.... bar bi tako prošla moja jača polovina da mi se našao pri ruci...
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Pa prvo gledala sam na tvu da se ova usluga naplacuje oko 10000 din sto je cista glupost...Dok se u vecini zemalja to ne naplacuje... Ko jos ima da daje tolike pare pored svih troskova koji ce kasnije doci sa bebom...
      Nemam neki stav prema tom pitanju.. Ukoliko zeni treba podrska od muza u tom trenutku onda bi on trebao da bude uz nju... Ukoliko ona ne zeli da on prisustvuje onda je treba da slusa...

      U svakom slucaju sam za to da zena odluci jer ipak ona tu prozivljava najgore

      Comment


      • #4
        Prijatelj mi pricao da je to novo uvedeno u Srbiji.
        Na porodjaju svog prvog sina je imao pravo pristupa bez placanja te usluge, ali kada mu se drugi sin rodio prije par mjeseci trazili mu novaca za uslugu.

        Comment


        • #5
          Jos jedno sranje uvezeno sa zapada.

          Comment


          • #6
            Stvar ličnog izbora. Lično bi otišao samo kad bi me supruga zamolila.

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                Uvod u emociju zvanu MUZJAK kao suptilna licnost i neverovatna emocija ujedinjena u potomstvu i lepoti dodira i svojeg ega u detetu...Sta kazesh...moze li tako?..Barem ih ja vidim tako...kao prefinjene, nezne i odane dushe....

                Comment


                • #9
                  Čekaj naplaćuju to što otac deteta hoće da bude prisutan prilikom porođaja...Ali na osnovu čeka,ako se onesvesti što će ga neko hladiti peškirom...Kakva glupost,ovo je zaista najveća glupost koju sam čuo do sada...O Indijo što rađaš slonove...

                  Comment


                  • #10
                    ja sam zelela da suprug bude prisutan ali zbog carskog reza to nije bilo moguce...
                    naplacivanje je cista glupost...kazu da zena lakse prebrodi porodjaj ako joj je suprug podrska...pri ruci,saci,pesnici ..nozi...cime ga pre dohvati...he he...
                    ipak mislim da za to treba imati zeludac a i zivce...ume jako da iritira kad se neko dere a ti mu nemozes nista!
                    ...a i nije lep prizor....na YOUTUBE ima snimaka HOME BIRTH..pa ko zeli,neka pogleda!

                    Comment


                    • #11
                      i moj muz je bio mna mukama 3 dana....cccc.. jadan on!:axxo:

                      Comment


                      • #12
                        Ne bih volela da mi parner bude tu....Zajebi,neka me sama...a,i želim epidural,neću vrištati,ali neka me same....

                        Comment


                        • #13

                          Comment


                          • #14
                            Bzvz

                            Mozda i da podoji malog

                            Ne vidim zasto bi muz prisustvovao tako necemu, samo moguci problemi....i zar mislite da bi taj muskarac tu zenu posle mogao gledati na isti nacin kao i ranije....pfffuuujjj

                            Posle kazete gledaj kretena vara zenu

                            Comment


                            • #15


                              Auuu :axxo: Stvarno ti odgovara smajli
                              Ne vidim zasto bi muz prisustvovao tako necemu, samo moguci problemi....i zar mislite da bi taj muskarac tu zenu posle mogao gledati na isti nacin kao i ranije....pfffuuujjj
                              Zasto ne bi prisustvovao? Ako su se vec oboje odlucili da imaju dete onda bi trebali i da zajedno dele i ruzne i lepe trenutke toga... Ako je tebi odvratno samo gledanje porodjaja sta mislis kako je tvojoj zeni? A ipak je pristala na to

                              ccc

                              I dalje stojim pri tome da zena treba da odlucuje tu.. Jer u tom trenutku se samo njoj treba ugadjati

                              Comment

                              Working...
                              X