Objava

Collapse
No announcement yet.

Internet konekcije...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Internet konekcije...

    Na koji način se povezujete na internet, i da li ste zadovoljni brzinom i kvalitetom konekcije?
    Ja koristim Telekom-ADSL1(512/64), i danas je objavljeno da su značajno ubrzali protok(čitaj: samo download), za 50%!
    Nisam zadovoljan jer je to mnogo sporo za mesečnu pretplatu koju uzimaju...

  • #2
    Hjoj cime se ne povezujen hehe

    Kuci imam ADSL 3G - super zadovoljan
    Kad putujem koristim Hot Spots i GPRS
    na poslu koristim satelitsku konekciju

    no problem
    C'era una volta....

    Comment


    • #3
      Kakve lopuže, ovaj Lelekom Srbije. Za 20€ daju 768/64... Ccc
      Za te pare SBB daje 1Mbps internet + HD-kablovsku TV!

      Comment


      • #4
        Ja imam kablovski SBB 384/192 + 512/384 i vrlo sam zadovoljan

        Comment


        • #5
          Kad pominjete sta imate valjao bi da pomenete koliko to placate

          Ja imam ptt adsl 512Kbps/64Kbps i to placam 1120.00din
          Tvrdim da ne mozete naci jeftinije, a o kvalitetu usluge ne vredi diskutovati jer sve ide preko telekoma, i ako neko kaze da ima bolji ili stabilniji protok ukratko samo "kaki" i umislja da je tako (ako govorimo o istom paketu naravno)
          @noc
          Koliko placas SBB
          i treba li ti toliki upload zaista (naravno lepo je imati ga ali za koje novce) ?

          Comment


          • #6
            sezmpro 768.0Kps po ceni paketa 512 kps kod ptt-a , telekoma i sl

            Comment


            • #7
              neobee adsl 768/64kbps i zadovoljna sam ne bih ga menjala

              Comment


              • #8
                dial up a veza u pm

                dokle telekom ce da bude monopolista
                centrala mi nema mogucnost adsl

                Comment


                • #9
                  5120/768 Kbps adsl, mak.telekom

                  mesecno placam 20 evra,ali uzela sam paket sa 25 GB,a trosim oko 8 mesecno.

                  kada bih uzela taj sa 10GB,bio bi 4096/768 Kbps i duplo jeftiiji,ali ne znam jeli ta brzina jako sporija..mozda bi tada imala vise saobracaja mesecno?

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana soned Pogledaj Post
                    mesecno placam 20 evra,ali uzela sam paket sa 25 GB,a trosim oko 8 mesecno.

                    kada bih uzela taj sa 10GB,bio bi 4096/768 Kbps i duplo jeftiiji,ali ne znam jeli ta brzina jako sporija..mozda bi tada imala vise saobracaja mesecno?
                    Uzmi slobodno taj jeftiniji, neces ni osetiti razliku u brzini, a ako trosis oko 8GB mesecno nema razloga da placas za vise od 10 GB.

                    Comment


                    • #11
                      SBB 2048/256 i prezadovoljan sam,troje nas je na konekciji preko rutera,ima protoka za sve

                      Comment


                      • #12
                        1024/128 SBB i placam 1400din. Prezadovoljan sam, ali ako mi hitno treba nesto da skinem sa neta, trknem do racunarskog centra na faxu gde je protok 75/75 megabita (ja mislim da je i up toliki, nisam siguran)

                        Comment


                        • #13
                          koristim kablovski internet.....KABELNET.......malo vishe je spor ali dobro je kad ga i toliko imam...5 GB.-300 DENARA ILI 5 EURA....
                          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                          Comment

                          Working...
                          X