Objava

Collapse
No announcement yet.

Koje funkcije mob.telefona koristite?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    imam sony ericsson W 610 i

    pa koristim ga maksimalno....joj imam ga nekoliko meseca,al sam mu zivot uzela...

    _budilnik
    _SMS
    _razgovori
    _ MP3 I radio....pa volim da slusham muziku dok radim i kuchi i na posao....pa ponekad imam probleme sa sheficom....ali bolje lepu muziku nego buchne mashine......
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #17
      imam sony ericsson W 610 .........seko..bwe...sto se ne hvalish???..

      ja toliko ne vodim rachuna oko mobilnog sto kad ga "nachargam"..ili izvadim iz tashnu,,koju sam nosila pre dva dana,,,,,uvjek stishu mi poruke,,,ma gde si ceo dan zvonim,,,za sta ti sluzhi taj jebeni mobilni,,kad nikad nemogu da te dobijem,,i tako to...:axxo:
      postoje dva tipa MUSHKARACA....
      jednima se svidjam....
      a druge nemaju ukus.....
      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

      Comment


      • #18
        Razgovaranje
        Kalkulator
        Podsetnik
        Budilnik
        SMS vrlo retko
        Slikanje vrlo retko
        Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
        Ivo Andrić, srpski književnik

        Comment


        • #19
          seko bre....ma ko se fali......samo malo.....hehehehe

          a o tome da neznash gde ti je mobilni...znam dobro...nikad nemogu da te nadjem....KORISNIKOT GO ISKLUCHIL SVOJOT MOBILEN TELEFON........napuni ga nekad ,da mogu te nachi......nemogu te uvjek traiziti na majkin mob.telefon.....
          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

          Comment

          Working...
          X