Objava

Collapse
No announcement yet.

Razlozi, on i ona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razlozi, on i ona

    Razlozi

    Zasto ste nekog ostavili, ili je neko ostavio vas?
    Zasto vam nije islo, sta je to sto ....?

    Uspomene, napisite sta se to desilo i zasto, sta je razlog za ovo ili ono po vama....
    Kod:
    Set my sails out on a sunny day
    Pretty soon I was on my way
    Though what for sure it was
    I could not say
    Two thousand reasons
    Maybe more
    Eight hundred chances
    On Faraway shores
    Searching for something, searching for more
    Deep inside me burning
    Reasons for the learning
    Now you can pick up reasons
    So easily
    Where you've been, and where you've got to be
    And when the truth don't show, you'll always see
    Lots of reasons
    And pretty soon you've got a heavy load
    dragging those reasons down an endless road
    I got to thinking and I got to see
    So many reasons, coming at me
    The one that leaves you high and dry
    He says you still owe him, there's a reason why
    He'll leave you crying, till the tears run dry
    He's the one, always the one, with all the reasons
    So many reasons, they come and they go
    The reasons for them, I'll never know
    I've seen so many, they've come and they've gone
    I've turned all mine in, and I'm happy with one
    So don't talk o friendship, do it to me!
    Make me an offer, and make it for free
    Don't give me reasons, because I wrote that song
    I only want love now, so I'll just take the one

  • #2
    Ona je volela pihtije a ja mortadelu.
    Kad bih ja hteo sarmice ona je pravila pasulj.
    Kad sam pekao prase ispred zgrade u parku ona se ljutila, ali kad je ona pekla paprike na istom mestu ja se nisam ljutio
    Uvek sam ja morao da cistim bure od kupusa
    Sve je prevrsilo meru kad je pocela da slusa komsinicu o nekom dijetalnom nacinu ishrane, pocela da dovlaci slamu i travu u kucu.
    Kad su mi zakrcala creva to je bio kraj svega

    Comment


    • #3
      Čekaj goxi, daj da čujemo prvo tvoje razloge


      Prekidao sam veze zbog raznih razloga.
      Jedan od glavnih je ne-kapiranje sa suprotnom stranom.
      Je*iga, ako ja moram da joj objašnjavam po 10 min šta sam hteo da kažem, ako neke stvari moram po 1000 x da ponovim da bi me ona samo registrovala, ako ne zna kako da se 'namesti' (devojke, izvinjavam se, ovo ja sa goxijem čavrljam), idi sestro kod nekog drugog neka te on uči životu, kad već sama ništa nisi naučila za sve ove godine.

      Ne volim kad devojka ima dugačak jezik. U smislu da ne zaklapa po ceo dan.

      Volim jako inteligentne devojke.
      Ne moraju da budu neke extra lepotice. Ali moraju da imaju neki fluid, da ga ja skontam u startu i dovoljno je samo da razmenimo poglede i čitamo se, na istoj smo talasnoj dužini.

      Izvinte za narodnjak

      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #4
        e mr.prase je bas imalo prasece razloge

        elem, "ice man" ajde u pravu si ja zapoceo temu pa i red je da nesto o svojim razlozima kazem
        e sad da ne bih toopio 3 dana osvrnucu se na samo 3 devojke (nije da ih je bilo 1000 ali ...)

        evo prva koju cu "obrazloziti" je otputovala samnom daleko daleko odavde da radimo, naravno povela je i sestru.... svega 10-tak dana kako smo otisli ona meni kaze kako bi spavala sa sestrom u sobi jer je ona sama, vamo tamo ovoo onooo (i rekla mi jos stosta) ja u chudu, zavario joj shamar (uglavnom zbog nekih psovki), i ona dobila vanglu, pa nek bere salatuuuu tamo negde daleko od meneeee....e sad posto nas je ugovor i dalje drzao na istom radnom mestu imala je prilike da vidi kako druge nemaju problem da dele moju sobu

        onda bila je jedna zbog koje sam zapoceo sve ovo na netu, dok nju nisam upoznao nisam ni "znao" sta je fb, ili chat, ili cak i forum...nije me to zanimalo...ono sto mi se kod nje najvise svidelo je to sto je bila skot kao i ja, ono sto mi se nije svidelo je bilo to sto je lagala za medalju (ali mi se i svidelo jer sam smatrao da laze kako bi mi se vise svidela itd), posto sam uvideo da sam joj ja samo zajebancija i dobar provod (da li nije htela ili zelela vise...) ja sam poceo podsvesno/svesno da radim ovo ili ono kako bih je gurnuo od sebe ali bilo je tesko jer mi se bas svidela...razilazili se, pa se opet sastavljali...na kraju je ona mene sutnula, ali nije mi bas ni tesko palo jer mi se iskren da budem i smucila
        mazga jedna nevezana

        onda jedna swatka, dobra, lepa,...ma sve naj...ali je mlogo brate spavala, imala neke svoje momente i silicno, jednostavno nije to bilo bas ono sto sam ja zeleo...isprva se ja njoj nisam bas svideo zbog svojih postupaka (a oni su bili takvi jer su meni smetale njeni).... a posle se ja njoj svideo poprilicno ali tad je bilo kasno, pa se tu nekako (licila je na nu mazgu gore pomenutu) svasta kod mene izmesalo, i na kraju sam ispao idjot i poceo da pricam svasta kako bi se konacno zavrsilo....ebiga

        eto toliko o te tri, sa sve tri je sex bio extra, sa prvom kao sa nekom devicom, sa drugom kao da nas je 5-ro u krevetu, sa trecom bas ono ok toliko da sam pomisljao i o 6-om detetu (5-oro ih vec imam).... o drugima i necu jer .... sa ove tri se cujem tu i tamo, i sa svakom od njih bi moglo opet tu da bude svasta nesto...ali ne ide to tako jbg, ne ide

        ae moje 3
        Last edited by goxy30; 23-08-10, 11:09.

        Comment


        • #5
          Ice Man - nice nick

          Goxy - pa kada ces ti vec jednom da krenes napred i da se manes starih ljubavi????

          Comment


          • #6
            Svi do jednog su me nervirali, prvo je sve bilo kako treba a onda je sve pocinjalo od sitnica i zavrsavalo se na krupnijim stvarima.
            Ostavljali su i mene a ostavljala sam i ja .
            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

            Comment


            • #7
              Treba znati preboljeti osobu i nastaviti sa zivotom dalje. Zivot toliko toga pruza, samo trebamo hodati rasirenih ruku....

              Comment


              • #8
                Jednog sam ostavila zato što je bio psihopata... jednog drugog zato jer je bio kukavica... ko bi nama ženama ugodio

                Comment


                • #9
                  Istina, crvenkapice

                  Auuu, na kakve sam likove i frikove naletao :zid2:
                  I uglavnom zaobilazio u širokom luku.
                  Kažem uglavnom, jbga, nekad sam umeo i ja da napravim grešku u koracima
                  Citiat člana Crvenkapica
                  jebeš ljubav ako nije nesrećna

                  Comment


                  • #10
                    pa nema tu mnogo razglabanja ... ili sam ja smorila njega ili je on smorio mene ....ili je neko od nas vec imao nekoga i pored nas
                    hmm...jednog sam ostavila jer je rekao" idem da kenjam " uzas ...sva carolija je sa tom njegovom izjavom nestala ...jbg ne podnostim prostakluk ...
                    Jedan je imao debele prste kao cevapcice ...ne vooleeeem ....(nisam odmah primetila)....
                    Jedan je bio seronja ...pikica muska ... pa me ostavio sad vidim koliko je bio dobar prema meni - za moje dobro daleko je od mene i neka tako i ostane ...
                    Zao mi Njega ...ostavili smo jedno drugo zbog nerazumevanja ...sebicluka ...ponosa...previse sam ja objasnjavala a on opet cutao i mucio se u sebi ...mimoisli smo se i totalno ne upuceni jedno u drugo - jebala ga Crvena zvezda i fudbal...i eto nema nas vise ...Uglavnom se veze raspadaju zbog nase sebicnosti jer mislimo da smo ispravni mi i da onog drugo razumemo i da samo mi pravimo kompromise ali ne ... to je samo negodovanje...
                    Razlog ? previse mislimo
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #11
                      jednu sam ostavio zato što je želela samo da se držimo za ruke i da šetamo dok ne crknemo
                      nije 'tela da se ljubi, kaže "nikad to nisam radila, niti ću"

                      drugu sam ostavio zato što nije znala da se ljubi
                      sad se setih, kao klinac
                      ajde, nauči se to
                      ali nije uopšte imala želju da nauči :zid2:
                      zato sestro, široko ti polje, neka te neko drugi uči, ja neću.
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment

                      Working...
                      X