Objava

Collapse
No announcement yet.

Idealna zena idealni muskarac za vas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Citiat člana Lilith Pogledaj Post
    Pa zna se da su muškarci (pali) sa Marsa, a žene sa Venere
    Astrofizičari otkrili da su muškarci sa Venere, a žene sa Marsa

    Grupa američkih astrofizičara nakon 19 godina istraživanja srušila je dosadašnju pretpostavku da su žene sa Venere, a muškarci s Marsa.

    Spektrografski podaci koje je prikupio svemirski teleskop Hubble sa sigurnošću pokazuju da je domovina muškaraca vruća i negostoljubiva atmosfera Venere. Dosadašnja teorija po kojoj su muškarci s Marsa zato što su hladni i ne plaču pokazala se apsolutno netačnom.

    “Iako se htjelo pokazati drugačije, žene su te koje su hladne – usuđujem se reći frigidne – i trude se da sputaju vatru koja gori u svakom muškarcu”, izjavio za medije NASA-in inžinjer Roger Dickstorm.

    Ovu vijest su feministička udruženja dočekala sa velikim neodobravanjem i najavljuju masovne proteste ispred sjedišta NASA-e.


    2008-12-14

    a evo ti i link ako ne vjerujes...ovo je objavio jedan vrlo ozbiljni sajt
    http://www.dnevnisatir.com/index.php...i-su&Itemid=59
    C'era una volta....

    Comment


    • #32
      Savrshenstvo nije idealno,brzo dosadi

      Comment


      • #33
        jao Volta, hvala na informaciji, oči si mi otvorio

        Comment


        • #34
          tu sam da pruzim prave informacije....molim lijepo
          C'era una volta....

          Comment


          • #35
            Ekskluzivno: "Zaista sam usisavao"

            Avdo Softić je danas vijest broj jedan u Bosni i Hercegovini. Ovaj 45-godišnji muškarac je sam, bez da mu je iko rekao da to uradi, uzeo usisivač i usisao dnevni boravak i hodnik. Usisao bi možda i kuhinju da na vrata nije ušla supruga koja se istog momenta onesvijestila.

            "Usisao sam sve vidljive dijelove. Možda je nešto ostalo ispod kauča i po ćoškovima, ali to ionako niko ne vidi", izjavio je Avdo predstavnicima medija koji su se okupili ispred zgrade na Alipašinom polju.

            Ovaj muškarac je već poznat javnosti nakon što je prije četiri godine bez razloga obrisao prašinu sa police"
            ___________
            P.S.
            Možda sam promašio temu....ali, sajt je
            Last edited by Futura; 03-11-11, 21:33.

            Comment


            • #36
              Što reče Nepredvidivi, čini mi se, idealna je ona koja je SAD!!!sa mnom

              Comment


              • #37
                Ne ni je bas tako idealno ne postoji, to je samo zabava za budale da traze idealno..... Idealan muskarac je onaj koji uspe da ti zadrzi svu paznju sa svim svojim manama i vrlinama...

                Comment


                • #38
                  Citiat člana Lilith
                  Pristajem isključivo na sto procenata... nema kompromisa ni po jednoj tački
                  Bravo! Nisam ni ocekivao da pristanes na manje... I zelim ti uspeh u tvojoj potrazi...

                  I ja imam takav stav...

                  "Mi idemo svojim putem,posmatrajuci svet na odredjen nacin. Ne razmisljajuci,krecemo se u panorami koja se kaleidoskopski menja. I kako se vucemo,nosimo u sebi mrtve slike zivih trenutaka iz proslosti. Do dana kad sretnemo - NJU. Iznenada svet vise nije isti. SVE se promenilo. Ali, kako se svet moze promeniti dok trepnes okom? To nam je iskustvo svima poznato, ali ipak nas ne priblizava istini. I dalje kucamo na vrata..." Henry Miller

                  Ne trebaju mi reci, trebaju mi dela... Ne zelim da cujem, zelim da osetim... Ne fizicki, dublje... Mozda mnogo trazim, ali isto toliko i pruzam, i mislim da je fer da se za sebe zeli najbolje... Kad se pokrenem to bude spontano, opušteno, a ne unapred promišljeno, isplanirano, i bez zastajanja radi nepotrebnih preispitivanja... Znam da je to ponekad tesko ispratiti, ali ja sam isto tako spreman da pratim tebe kad se pokrenes... Voleo bih da se na moja dela odgovori delima, na kreativnost kreativnoscu, na ludoriju ludorijom, na ideju idejom, na duhovnost duhovnoscu, na polet poletom...
                  Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

                  Comment

                  Working...
                  X